Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים שעוצרים לקחת עיתון בעמדת חלוקה מעכבים את התנועה (כותרת ערוכה)

avizaz
שימו לב! השרשור הזה בן 4286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חוזר מהעבודה (משמרת לילה) כאשר בימי ראשון בבוקר בדרך כלל אין פקקים בצומת פת, הדרך פנויה ומאירה פנים - רמזורים ירוקים עד לבגין!

כאשר פתאום בצד הדרך, כמו תמיד עומד לו מחלק עיתונים של ישראל היום מצד שמאל, אף פעם הוא לא היווה עבורי מטרד וגם הפעם לא הייתה לו כל אשמה, מלפניי הונדה אקורד חדשה ומלפניה טנדר מיצובישי.

האור ירוק עוד מהצומת הקודמת וכולנו היינו על מהירות סבירה, רואים ירוק בעיניים ונותנים גז כשלפתע החליט בעל הטנדר שהוא רוצה עיתון אז "זין על כל העולם אני אקבל את העיתון חינם שלי", עוצר במפתיע ממהירות 40 ל0 כאשר האוטו שלו רוקד, ההונדה סטתה מהנתיב לנתיב הימני כאשר כמעט נכנסת בה משאית שהייתה בנתיב הימני, גם המשאית נאלצה לבלום בחוזקה, ואני למזלי שומר מרחק מההונדה כך שצפיתי בהכל 3-4 מטר משם.

וכך בהחלטה מטומטמת אחת יכלה להיגרם תאונת שרשרת קטלנית, העיקר שבעל הטנדר קיבל עיתון חינם, להפתעתי בעל האקורד לא פתח חלון וקילל את הוריו.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרות שעושה ביביתון... עכשיו מהווה גם מחדל בכבישים.

אבי, טוב ששמרת מרחק. אחרת היינו קוראים את זה בפורום המשפטי :D

דרך אגב-

מגן חזירים? איפה קונים את זה ואיך אני חי בלי זה כבר שני עשורים?

ImageUploadedByTapatalk1343561079.320549.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...להפתעתי בעל האקורד לא פתח חלון וקילל את הוריו.

לשמחתו של בעל האקורד ולשמחת הוריו (שלו) לא של הכל* שעצר במפתיע, הוא לא התעמת עם אותו אחד.

זה מה שקורה למי שמתעמת בכביש:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4261595,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי המטומטם ששולח אנשים לחלק עיתונים בצמתים לא פחות אשם מהנהג, שגם הוא אדיוט לא קטן.

לעולם לא לקחתי מהם עיתון, אני נגד התופעה הזאת. רוצה לתת עיתונים בחינם? שים ערמה בתחנת דלק וכל מי שעוצר יקח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתו של בעל האקורד ולשמחת הוריו (שלו) לא של הכל* שעצר במפתיע, הוא לא התעמת עם אותו אחד.

זה מה שקורה למי שמתעמת בכביש:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4261595,00.html

או שזה מה שקורה למי שמתעמת בכביש:

http://www.youtube.com/watch?v=FwKq9vY6wp8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

------------------------------

Nissan Almera Perfect 1.6 2001 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל בוקר עומד מחלק עיתונים בצומת פולג. ברגע שהאור הירוק נדלק הוא עושה פרסה ומפסיק לחלק, גם אם אידיוטים עוצרים וצופרים לו, הוא אומר אני לא נותן עד לאור אדום. אני חושב שאי-אפשר להאשים את המחלקים, או את הנהגים, או את הוגה הרעיון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שזה מה שקורה למי שמתעמת בכביש:

FwKq9vY6wp8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

?!?

מה זה?!?

למישהו יש פרטים על האירוע הזה?

למה בכלל הבהמה ברנו התעצבן ועל מה?

האם הבהמה עם המוט קיבל מאסר על הברבריות שהוא הפגין?!?

כל הכבוד לבחור הרגוע עם האקדח, אני הייתי יורה ללא היסוס ישירות לברכיים, ישר מלמד אותו לקח שלעולם לא יישכח.

בהמה, אם אני השופט, מינימום 20 בפנים.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל בוקר עומד מחלק עיתונים בצומת פולג. ברגע שהאור הירוק נדלק הוא עושה פרסה ומפסיק לחלק, גם אם אידיוטים עוצרים וצופרים לו, הוא אומר אני לא נותן עד לאור אדום. אני חושב שאי-אפשר להאשים את המחלקים, או את הנהגים, או את הוגה הרעיון.

את הנהג אני מאשים, אף לא אחד אחר מלבדו, מחלק העיתונים לא סימן לנהג לבוא והוא יחלק לו, רק באור אדום הוא עובר ומחלק עיתונים, כמו בכל בוקר.

מה שכן למעט יום ראשון תמיד יש פקקים ככה שאני עומד באור אדום, הפעם התנועה זרמה והיה אור ירוק ככה שבמזל הייתי מספיק עירני ונסעתי לאט בלי לחץ בית.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?!?

מה זה?!?

כל הכבוד לבחור הרגוע עם האקדח, אני הייתי יורה ללא היסוס ישירות לברכיים, ישר מלמד אותו לקח שלעולם לא יישכח.

לפי התגובות ב youtybe, הבנתי שנהג הרנו שם לב שהוא מצולם, ורצה את המצלמה.

אני אישית לא מבין איך אפשר להבחין בכך.

בכל אופן מסקנה לפי המקרה הנ"ל, אם ניתן כדי להפעיל ברכב את המנגנון שנועל את הדלתות באופן אוטמטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בצפון לפחות ממה שאני מכיר לא מחלקים בצמתים בכרמיאל למשל מחלקים בתחנה המרכזית,בכפר תבור ביציאה מתחנת הדלק,אלו מקומות הגיונים,או שכאמור צריכה לצאת הוראה לאותם המחלקים,באור ירוק לא מחלקים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התגובות ב youtybe, הבנתי שנהג הרנו שם לב שהוא מצולם, ורצה את המצלמה.

אני אישית לא מבין איך אפשר להבחין בכך.

בכל אופן מסקנה לפי המקרה הנ"ל, אם ניתן כדי להפעיל ברכב את המנגנון שנועל את הדלתות באופן אוטמטי.

כנראה הנהג הצלם סימן לנהג העבריין שהוא מצולם על חם והוא הבחין בכך כשחזר לנתיב הימני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?!?

מה זה?!?

יש כתבה מצולמת על האירוע ב-Israelnews ביוטיוב. התייאשתי מלחפש אותה.

חסר חלק ראשון של הסרטון, אבל הנהג המותקף הוא מתנדב במשטרה, והוא צילם את הבהמה נוהג בפרעות, עובר קו הפרדה ומסכן רכבים על הכביש. וכשהם נפגשו ברמזור הוא הפנה את המצלמה אליו וצילם לו את הפנים. בהמשך הכביש העבריין החליט שהוא מתנקם. וזה בגדול מה שאתה רואה בסרטון. בכתבה אומרים שהוא המתין לשוטרים שעצרו אותו אחרכך.

------------------------------

Nissan Almera Perfect 1.6 2001 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הכתבה מערוץ 2

oDKiJE6Eg5w דרך יוטיוב

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המטומטם ששולח אנשים לחלק עיתונים בצמתים לא פחות אשם מהנהג, שגם הוא אדיוט לא קטן.

לעולם לא לקחתי מהם עיתון, אני נגד התופעה הזאת. רוצה לתת עיתונים בחינם? שים ערמה בתחנת דלק וכל מי שעוצר יקח.

הסיבה שהם מפזרים את זה על ידי בן אדם ולא לכל דורש, זו הסיבה שכל אחד יקבל אחד ולא 10 , והתפוצה של הקוראים תהיה גדולה יותר.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...