Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת הביטוח עברה לעבוד עם חברת גרירה אחרת בלי להודיע

שימו לב! השרשור הזה בן 4274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לעזרה,

לפני כחודשיים חידשתי את ביטוח הרכב שלי בסוכנות שאני מנויה בה כבר כחמש שנים. במשך כל החמש שנים הללו נאלצתי להשתמש בביטוח הגרירה לא מעט.

בשישי האחרון הזמנתי את "שגריר" ואמרו לי שאני לא מנויה. מאחר והיה מאוחר מדי להתקשר לסוכנות הביטוח-נתתי להם את האשראי כפיקדון על סך 570 ש"ח ואמרו לי לדבר עם סוכנות הביטוח שלי בראשון בבוקר.

היום התברר לי שסוכנות הביטוח שלי עברה לעבוד מול חברת הגרירה "שמי" מבלי להודיע לי (סוכנת אחת אמרה "עוד לא הספקנו להודיע לך, עברנו לעבוד איתם לפני חודש", ואילו הסוכנת השניה טענה שקיבלתי מכתב בדואר עם מכתב ומדבקה של חברת הגרירה החדשה).

מה עושים? תובעים?

תודה מראש,

אלונה

Golf CL 1.8 1995

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, נכון לכרגע סוכנת הביטוח אומרת שאני אשלח להם את החשבונית של חברת הגרירה והם יזכו אותי בסכום. מקווה שיסתדר.

תודה ניקו פ. על התגובה המהירה!

Golf CL 1.8 1995

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה- לא עשיתי כלום :-)

אם הסוכנות תסכים לשלם, אז אין כל בעיה. תדאגי לעשות זאת בהקדם, לפני שישנו את דעתם, ואנא עדכני אותנו בתוצאה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את יכולה להתקשר לסוכנות ביטוח בכל שעה גם אם נדמה לך שהם לא עובדים

כל סוכניות הביטוח מעסיקות מישהו גם בשעות הלילה וגם בשבת שיושב ליד הטלפון ונותן מענה טלפוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סוכניות הביטוח מעסיקות מישהו גם בשעות הלילה וגם בשבת שיושב ליד הטלפון ונותן מענה טלפוני

דני,

אתה בטוח בכך שזה מתקיים לגבי כל סוכניות הביטוח ?

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את יכולה להתקשר לסוכנות ביטוח בכל שעה גם אם נדמה לך שהם לא עובדים

החברת ביטוח עובדת 24 שעות חוץ מיום כיפור, אם תתקשר לסוכן שלך בכל שעה יהיה שם מענה כי תמיד יש מישהו שעונה לטלפון

זו הפעם השנייה שאתה חוזר על המידע המוטעה הזה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכנויות לא בהכרח עובדות בשעות מוזרות.

אלא אם יש לך את הטלפון האישי של הסוכן, ואני הייתי חושב פעמיים על להתקשר לסוכנת שלי ב2 בלילה בגלל גרירה.

חברות הביטוח עצמן אולי כן מחזיקות מוקד שפעיל מסביב לשעון. לא יודע.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שניסיתי להתקשר. זה היה בשישי בשלוש בצהריים ביום שישי ולא היה מענה.

אני אשאל שאלה שהיא כנראה קצת מפגרת אבל בכל זאת...:

אם הסוכנות ביטוח שלי שייכת ל"כלל ביטוח" היה טעם להתקשר לשם? (נשמע יותר סביר שב"כלל" יהיה מענה סביב השעון, מאשר בסוכנות ביטוח הספציפית שלי)

Golf CL 1.8 1995

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הסוכנות שלך היא "סוכנות בת" של כלל ביטוח, אז יכול להיות שהם יכלו לעזור לך, יש רק דרך אחת לגלות, להתקשר ולבדוק.

בכל מקרה עכשיו זה כבר לא משנה.

קיבלת בסוף את ההחזר מחברת הביטוח שלך?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישי ב3 בצהריים הייתי בכיף מתקשר לנייד האישי של הסוכנת שלי במקרה כזה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...