Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אהבתם את עליית המע"מ? עכשיו *עוד* עליית מיסים על רכב

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 4257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.themarker.com/dynamo/cars/1.1787872

הממשלה צפויה לאשר ביום שני את השינוי בנוסחת המיסוי הירוק. הצעת ההחלטה היא כללית מאוד, ומסתכמת בהטלת האחריות על שרי האוצר, התחבורה והגנת הסביבה כדי לקבוע עדכון למיסוי הירוק.

הנוסחה החדשה מתבססת על מחקר שערך המשרד להגנת הסביבה, והיא צפויה להחמיר את הקריטריונים לזיכוי מס בשל זיהום אוויר נמוך. אולם, בהצעת ההחלטה יש גם חידוש. מעתה, הנוסחה לא תעודכן מדי שלוש שנים, כפי שנעשה כעת, אלא הקריטריונים יוחמרו מדיי שנה, וכך- המכוניות יתייקרו בראשית כל שנה.

לפי גורמים המכירים את הנוסחה, דגמי בנזין יעלו בקבוצה אחת או שתיים בציון הירוק, כלומר, המס עליהם יעלה ב-3,000 שקל או פחות מכך, אך מכוניות עם מנוע דיזל יקפצו שלוש או ארבע קבוצות, והמיסוי עליהם יטפס ב-4,500 שקל ואף יותר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שנה? שנה שלמה? המדינה תמתען 12 חודשים שלמים, ארוכים ומייגעים על מנת להעלות מחיר ולדרוש יותר מס? הרי שזה אבסורד. למה לחכות שנה? למה להתייסר במסכת המייגעת והארוכה והאין סופית הזאת.

אפשר למשל לייקר מדי שבוע, כך נוכל בסוף השנה להגיד שאנחנו מוכרים את הבית כי החלטנו לרכוש רכב חדש.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://finance.walla.co.il/?w=/3/2553806

ועכשיו גם זה.

מקווה שיש מספיק רכבי מיני לכולם:-D

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירוק היחיד שמעניין את הממשלה בנוסחא החדשה זה הדולר! ולא שום בריאות ובולשיט אחר,

הממשלה מאז ביבי עושה רק דבר אחד! פותחת את הדלתות לטייקונים לישאוב כסף מהמדינה + תיספורות על חובות או מיסים כחוק,

מבזבזת כספים ללא שליטה לגורמים מסביב (טייקונים וכו'), כך ההוצאות גודלות ללא היכר ואז פשוט מטילים מיסים בתחפושות שונות ומשונים על האזרחים המטומטמים שהשם "איראן" ו"חיזבאללה" גורמת להם להטיל ביצי זהב למען השילטון.

אין השקעה בחינוך, אין עזרה לזוגות צעירים להקים בית ולהתחתן, מי שלמד ובעל תארים (המוחות) בורחים לחו"ל , מוצצים ממי שנישאר את הדם עד הטיפה האחרונה ולא רואה את הסוף.

העתיד הוא שחור, והרבה ליפני איראן אנשים ימותו פה עקב מילחמת אחים ומילחמת קיום... לצערי לא רואה אפשרות אחרת.

ואם התגובה הפסימית הזו- שבוע חדש ומוצלח- ואנא תרוויחו הרבה מיסים למען ביבי ושות' .

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזכיר לכולם את מה שאני כותב פעם אחר פעם - אין מתנות חינם.

המדינה צריכה X כסף והיא תשיג אותו בכל דרך אפשרית. אם יש ירידה במיסים בסעיף מסויים, אז יחפשו דרך להרוויח את החוסר הזה ממקור אחר. בכל מקרה, את המקור האחר ישלמו האזרחים.

כשבא טרכטנברג ואמר בואו נעלה מס חברות - הוא בעצם אמר בואו נייקר את כל מה שבמדינה, כי אם תנובה, אוסם, שטראוס וכד' צריכים לשלם יותר מס, אז הם ימכרו לנו ביותר כדי שיהיה מאיפה לשלם (גם 3 אגורות יותר למוצר, די בהם). במילים אחרות, לא שילמנו יותר מס הכנסה אבל שילמנו יותר על מוצר שרכשנו. כשאנחנו רוכשים מוצר, המדינה מרוויחה הרבה יותר מאשר רק מס חברות. היא מרוויחה גם עוד קצת מע"מ.

אני מניח שלא ירחק היום ומדינות יגיעו למסקנה שאריכות ימים עולה כסף רב מידי ובשל כך יצמצמו את שירותי הרפואה עד כדי כך שתוחלת החיים שוב תרד לגילאי ה-70+.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ביביהו נבחר לקדנציה נוספת אני יושב שבעה על המדינה.

אתה יכול להתחיל מעכשיו. מי שחושב שהוא לא יקח גם את הקדנציה הבאה ככה"נ סובל מתפישה מעוותת של המציאות. הלוואי שאתבדה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ישמע לפני ביבי לא הטילו מיסים.

מי ששמע וראה את עלות המיחייה לפני 2006 ועכשיו!

תיבדוק קצת עובדות ואז תיקפוץ, הסיבה היחידה שאנשים לא יוצאים לרחוב ושורפים את המדינה זה ביגלל בועת האשראי שהמדינה נותנת לנו בחופשיות רבה,

תיסתקלו מיסביב ותגידו באמת כמה אחוז מהרכוש שלכם הוא אכן שלכם ולא של הבנק!

הכל בתשלומים והכל באשראי ושייך לבנקים, גם הפלאזמה, האייפון, המחשב, הרכב (גם הטיפול הגדול שעשיתם בתשלומים!), הדירה , הריהוט , אפילו השיניים שהשתלתם- והרשימה עוד ארוכה....

---- לאומי אוהבים לפנק לפנק- קח הלוואה ותשלם עוד מאה שנה---------

באותו היום שיבוטל האשראי ולאנשים אפילו לא יהיה את המזומן ליקנות חולצה בקניון אז תיראו את המדינה לוהטת בלהבות.

חושבים שרמת החיים טובה בארץ? LOL - זה הכל ביזכות האשראי!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במי תבחר? יאיר לפיד? שלי יחימוביץ? ביבי ילך ולמחרת ישראל תהפוך לשוויץ. נו באמת...

תיסתקלו מיסביב ותגידו באמת כמה אחוז מהרכוש שלכם הוא אכן שלכם ולא של הבנק!

הכל בתשלומים והכל באשראי ושייך לבנקים, גם הפלאזמה, האייפון, המחשב, הרכב (גם הטיפול הגדול שעשיתם בתשלומים!), הדירה , הריהוט , אפילו השיניים שהשתלתם- והרשימה עוד ארוכה....

כן, כן. תמשיך להוציא קיטור באינטרנט. זה מה שאתה וחבריך בצדק חברתי יודעים לעשות. לפחות תציע אלטרנטיבה לדרך החיים של המאה ה-21. כל טמבל יודע לצעוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המס הנוסף על רכב מאוד מוצדק מבחינה משקית מאחר והוא מס פרוגרסיבי, לא רגרסיבי. יש לך יותר כסף? שלם יותר מס. המס פוגע בעיקר בבעלי ההכנסות הגבוהות והוא מס שבלתי אפשרי לתחמן.

אני מזכיר לכם שמעמד ביניים לפי הלמ"ס הם מרוויחי 3,451 ש"ח לחודש ועד 10,423 ש"ח לחודש. קראתם נכון ולא התבלבלתי, זה מעמד הביניים. הנדסאי שמרוויח 12K? מתכנת זוטר שמרוויח 16K? פקיד בנק שמרוויח 11K? עורך דין עם 6 שנות וותק שמרוויח 18K? אתה מעמד עליון ותפקידך הוא לממן את החגיגה הזו.

מאחר ומי שמרוויח 3,451 ש"ח כנראה לא מחזיק רכב, ומי שמרוויח 10,423 ש"ח כנראה קונה משומש, הרי שהמס הזה פוגע בעיקר במשתכרים יותר ולכן, מבחינה "חברתית", צודק. הנה, לשם שינוי לא דופקים את מעמד הביניים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לי טוב את מקשקש הפעם ובגדול.

זוג צעיר עם שני ילדים משכנתא ואוטו אחד לא חדש אלא בן 10-12 צריכים משהו כמו 25K ויותר כדי לסגור את החודש.

לא מדבר על מותרות בילויים ושאר קשקושים.

זה פשוט שערוריה מה שנהיה כאן.

מי שמרוויח 15K הוא מעמד עליון?,קשקוש מוחלט, מעמד ביניים לכל דבר ומגרד את האוברדראפט בגלל משכנתא גבוהה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני לא מוציא קיטור ואני מנהל את כספי בחכמה ולא זורק כ5K על סמארטפון ב36 תשלומים כמו אחד אחר כולל ילדים בני 8!

ואני כבר מתכנן את העתיד שלי ולצערי אולי במקום אחר, ולהבדיל מכאלה שנולדו כאן ולא נאלצו לוותר על חיים קלים ומסודרים במדינה אחרת והקריבו הכל למען הציוניות והגיעו לארץ , זה מאוד פוגע ליראות למה המדינה והעומדים בראשה נהפכו.

עם ישראל זה עם של עבדים במקור, וזה מה שמבדיל אותנו מעמים אחרים, לא משנה כמה קשה יהיה ליחיות כאן וכמה גזרות יגזרו עלינו, עם ישראל לא יתקומם, הוא רק ימשיך לנסות לישרוד.

תיסתכל במדינות אחרות מה התגובה של האזרחים אפילו שמעלים להם קצת את הדלק ותבין.

את ישראל קל מאוד לשעבד! וכל מנהיג וטייקון יודע ומנצל זאת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שבו יפסיקו לקנות -המחירים ירדו.

כשאני מדבר עם שכן שהיה בהפגנות הדביליות לפני שנה, ושואל למה הוא קונה לילדים שלו מעדנים ושוקולדים אם זה יקר והוא אומר שהילדים אוהבים, אני מבין שהכל שטות פוליטית אחת גדולה.

כשגומרים לצעוק כמו חבורה של שועלים בכיכר ואחר כך הולכים לצחוק בקפה ארומה, הקבוצה השלטת מבינה שאין כאן ממש.

תלמדו מהאמריקאים. הם אולי דבילים אבל אוי לאותו יצרן/מוכר שיעלה מחירים.

חרם צרכנים אמיתי. לא קונים מה שלא צריך. אף אחד לא ימות אם הוא לא יאכל מעדני שוקולד, או ישתה שוקו משקית או יבלוס במבות.

דלק יקר? סעו כמה שפחות.

מספיק שבוע כזה כדי להעיף סטירת לחי לגנבים האמיתיים שיושבים שם למעלה (ולא, אלו לא 120 הגלמים שיושבים בכנסת)

מחאת הקוטג' היתה מהלך נבון שנפל בגלל "צדק חברתי" המטופש.

אז עכשיו אנחנו אוכלים את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...