Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק, שוק ורק שוק. ביום שבת כמובן.

GaBi_88
שימו לב! השרשור הזה בן 4262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי מחברי הפורום מכיר שווקים מעניינים לטייל בהם בשבת?

יש את השוק בטירה שהוא מצויין.

יש את שוק הציפורים בקפר קסם (לא וואוו).

יש גם בצפון באזור הקריות.

השוק בטירה פתוח בתקופת הראמדן?

יאללה חברים לשתף כולם!:-P

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לשוק לוד-רמלה בעין המפרץ, פתוח בשבת ושני. סיסמת הרוכלים היא "גברת לא צריך לגנוב - גנבנו בשבילך". בסמוך יש מרכז קניות שחלקו פתוח גם בשבת, למשל חנות לדברי ספורט עם מבצעים לא רעים. גילוי נאות - כבר לא הייתי שם כשנה.

מי שהזכיר שוק בקריות - אני מניח שכוונתך לשוק שהיה בעבר מאחורי מתחם "ביג" בצומת קרית אתא ובהמשך עבר לזמן קצר למתחם אדמירליטי ליד קרית חיים. זה אותו שוק שנמצא כעת בעין המפרץ.

יש שוק קטן בשבת בעוספיה, מתאים לתושבי האיזור שיכולים לקנות כל מיני בגדים ב-10 ש"ח. בסמוך יש גם כמה סופרמרקטים ומאפיה זולים מאד. מבחינתי אני נמצא שם עם אשתי פעם-פעמיים בחודש, אבל בשבילי מדובר בנסיעה של כ-10 דקות מהבית. אם ממשיכים לכיוון דלית אל כרמל יש לא מעט מציאונים, וכמובן השוק התיירותי של דליה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...סיסמת הרוכלים היא "גברת לא צריך לגנוב - גנבנו בשבילך".

נחמד!

זו סיסמה של הרוכלים או של... פוליטיקאים ועשירון עליון?

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוליטיקאים גונבים בשביל עצמם. הרוכלים בשבילך (מוכרים לך בזול, אני מניח שיותר סחורה מוברחת ובחות גנובה).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק נחמד מאוד יש בתרשיחא וכמובן גם באערבה צמוד לכיכר הראשית.

אם אתם כבר שם, ממש מעבר לכביש הראשי נמצאת"כאן זמן", מאוד מאוד מומלצת, אוכל ערבי גלילי (שזה בעצם לבנוני) משובח!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדברים על תרשיחא הרי שירכא כולה הפכה לקניון אחד גדול, וזה כולל חנויות מסודרות, אבל גם רוכלים עם כמה זוגות נעליים על הכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...