Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף 2001\ מיצובישי כריזמה 2003\פורד פוקוס 2003

אלי כתריאל
שימו לב! השרשור הזה בן 4260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבקש יעוץ לגבי כדאיות קנייה של אחד מהרכבים הבאים

גולף 2000 שנת 2001 יד שניה 120000ק"מ מחיר מבוקש 22000ש"ח

פוקוס גיאה מנוע 2000 יש שניה 130000ק"מ מחיר מבוקש 24000ש"ח

כריזמה מנוע 1600 יד שניה 112000ק"מ מחיר מבוקש 22000 ש"ח

הרכב אמור לנסוע כ 10000ק"מ בשנה בנסיעות עירוניות בעיקר כל הרכבים מיידים פרטיות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק במשרד הרישוי,אם הבעלים הקודמים של הפורד לא היה חברת ליסינג.

הגולף תהיה היקרה ביותר לתחזוקה כאן.

לו הייתי צריך לבחור,הלב אומר מיצובישי אבל אולי זה רק אני.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בגולף עם גיר ידני תחטוף ומהר ואם לא צריך לבדוק היטב את מצב הגיר, מדובר בגיר בעייתי ששיפוצו עולה לא מעט כסף, אני אישית הייתי הולך על הפוקוס רק כמו שכבר רשמו תבדוק שהרכב לא בוגר ליסינג והנתונים אכן נכונים מדובר ברכב מהנה לנהיגה אמין יחסית והדגם עם מנוע 2000 נדיר וכייפי יותר מה1.6 העצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת את השנתונים של הפורד והמיצובישי, הגולף היא רכב מאוד ישן בשביל תקציב כזה.

ב-25 אלף שקל אפשר למצוא מיצובישי לאנסר קלאסיק מ-2004 או 2005, ניסאן אלמרה מ-2004 או סובארו אימפרזה מ-2004.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כדאי בהחלט לחפש לאנסר מ-2004, היא עדיפה על הכריזמה לדעתי.

בגלל שהרכב מיועד לנסיעות עירוניות אני חושב שאתה יכול להסתפק בדגם ה-1.6 ולטפס לשנתון 2005, בעיר לא יהיה למנוע הגדול יתרון מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...