Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווה לעבור מפיג'ו 107 לקיה פיקנטו? ומחיר 107 משומשת

eitanm
שימו לב! השרשור הזה בן 4288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לפני חצי שנה קניתי 107 ידנית מהיבואן. אני מבסוט עד השמים. הרכב בדיוק כמו שחשבתי ומה שאני צריך.

כעת ראיתי (אולי) הזדמנות לעבור לפיקנטו חדשה-תלוי ב3 גורמים:

1. יש מבצע "חבר" של יבואן קאיה והפיקנטו הידנית נמכרת ב61K על הכביש כולל כל מיני מתנות קטנות.

2. ראיתי שמוכרים פג'ו כמו שלי בת כמה חודשים ביד 2 ב60K .(זה המחיר שפורסם ביד 2 וזה בערך גם מחיר המחירון של יד 2) אבל אני לא יודע בכמה בתכלס מתבצעות עסקאות על ה107. אשמח לשמע.

3. עד כמה הפיקנטו חסכונית ומהנה לנהיגה? חושב שיהיה קשה מאד לנצח את הפג'ו בנקודות הללו. אבל אני מוכן לעלות קצת בהוצאות הדלק לטובת שמירת ערך שכנראה תהיה טובה יותר (זו השערה בלבד). צריך לקבע נסיעת מבחן-אם זמן הספקה סביר. אז אם אתם בעלים של פיקנטו תרשמו בבקשה צריכת דלק אמיתית. אני נוסע הלוך חזור מת"א ורחובות כל יום כמעט ועוד ממש קצת נסיעות בתוך העיר (ת"א- גבעתיים).

אם מישהו השווה בין שתיהן בידני- אשמח לשמע גם

תודה

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של פיקנטו... אני אומר לך

הפז'ו חסכונית יותר. :D

אני בחרתי בפיקנטו מסיבות אחרות אבל

תקציב: היא הרכב האוטומטי עם הנפח מנוע הכי גדול בקטגוריה (וחבל שאין את המנוע של ה1.25/85HP בגיר ידני).

ניראות: בוא נודה בעובדות סתם היא לא זכתה בפרסי עיצוב.

איבזור: היא הכי מאובזרת בקטגוריה, היא מרגישה בפנים כמו רכב ולא כמו קופסא (לפחות מקדימה).

צריכה: מעניינת אותי הנתוני מעבדה כרגיל משקרים בפועל 1:15-1:16 משולב, ואתה תצטרך להתאמץ בשביל זה (בדגם האוטומטי).

מבחינת נהיגה היא מאוד כיפית, יש לה רדיוס פנייה מעולה.

ואם הייתי יכול (אולי אפשר אני לא יודע עדיין) הייתי מחליף לגלגלים 15 ורחבים יותר קצת.

זמן האספקה ארוך יחסית, אלא אם תהיה מוכן להתפשר על צבע... יש בזה בעיה לי לקח חודשיים.

ואני עושה קו "דומה" אשדוד-חולון.

אגב,

במקומך אם אתה קונה דרך חבר, תקנה ותמכור ישר! אתה תעשה רווח אם תמכור אותה אפילו ב1000 מתחת למחירון.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא מטומטמים לשלם 60K על 107 בת חצי שנה, כשיש מבצעים, תשלומים ורכבים אחרים חדשים במחיר דומה. לחצי עולם יש "חבר". וזאת בלי להזכיר לשניה את שוק הרכב המת.

אם תקבל 50K על הרכב שלך, לך לבית כנסת להודות לאלוהים.

ולשאלתך, אם אתה מרוצה, אין סיבה להחליף.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא מטומטמים לשלם 60K על 107 בת חצי שנה, כשיש מבצעים, תשלומים ורכבים אחרים חדשים במחיר דומה. לחצי עולם יש "חבר". וזאת בלי להזכיר לשניה את שוק הרכב המת.

אם תקבל 50K על הרכב שלך, לך לבית כנסת להודות לאלוהים.

ולשאלתך, אם אתה מרוצה, אין סיבה להחליף.

אז ככה: אני מניח שאנשים לא מטומטמים. אתה מניח שאני לא אוכל לקבל 50 אלף על ה107 שלי ואם אתה צודק אז אני שוכח מכל הסיפור.

בכל אופן מה שמעניין הוא מחיר השוק בימים אלו של 107 בת חצי שנה במצב כמו חדש.

אם מישהו יכול לספר על עסקה מהחודשים האחרונים על רכב (107 ידני) כזה, אני אודה לו מאד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסלח לי פותח השרשור, אבל גם אני לא הבנתי מדוע אתה מבקש להחליף את רכבך כשאתה מציין שאתה מרוצה ממנו.

לא חושב שיש מצב שלא תצטרך להוסיף כ-10K ש"ח בהחלפה הזו.

איזה ערך מוסף אתה מצפה לקבל מהפיקנטו שאין לך ברכבך ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על שתיהם,ואני לא מבין את הצורך בהחלפה,חוץ מאביזור לא תקבל כלום כבונוס,וגם האם אתה צריך חלונות חשמל מאחור? כניסת USB ושAUX אבל לאבד את אחד הרכבים החיסכונים?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא חשב שהוא יוכל להחליף בלי להוסיף כסף (כמעט) :shock: - הבין שלא :oops:, וירד מזה. :|

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם שוק היד שניה הזוועתי היום, למכור רכב כמעט חדש זו משימה בלתי אפשרית, אלא אם כן אתה רוצה לצאת בהפסד מאוד מאוד גדול...

ואני מצטרף לאחרים פה, לא רואה שום סיבה להחליף לפיקנטו ידנית. אם היית מדבר על רכב מיני אחר חזק יותר או למשל אוטומטי (במידה וחשוב לך וכו) זה משהו אחר, אלא אם כן גם מראה והנדסת אנוש משחקת תפקיד (ואז ידה של הפיקנטו על העליונה לדעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא חשב שהוא יוכל להחליף בלי להוסיף כסף (כמעט) :shock: - הבין שלא :oops:, וירד מזה. :|

זה בהחלט העניין. חשבתי שאוכל לעבור(ולהתקדם גם חצי שנתון) לרכב שכנראה ישמור טוב יותר על הערך שלו בשנים הקרובות. (בגלל האחריות או בגלל שהשוק לרוב לא עושה חסד עם צרפתיות- לא משנה שזו חצי טויוטה).

הבנתי שהמחירון לא רלונטי וזה גמר את כל התוכנית שלי פחות או יותר :).

לעניין העיצוב או האיבזור: העיצוב בקיה עדיף באופן מובהק אבל אני בספק אם זה משנה לקנית משומש בהמשך- מה שישנה זה אמינות ומצב הרכב הספציפי.

ולגבי העיצוב- נכון שזה עניין של טעם- אבל לדעתי ובתור מי שמתעסק בתחום: הפג'ו נמצאת כמה ק"מ טובים לפני הפיקנטו (והרבה אחרהן, כל שאר הקטנטנות)

תודה

למתייחסים

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו היא בעצם טויוטה בתחפושת - כך שמבחינת האמינות אתה כנראה יכול לישון בשקט :-)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לעניין העיצוב או האיבזור: *האיבזור - לא העיצוב כפי שרשמתי בטעות*בקיה עדיף באופן מובהק אבל אני בספק אם זה משנה לקנית משומש בהמשך- מה שישנה זה אמינות ומצב הרכב הספציפי.

ולגבי העיצוב- נכון שזה עניין של טעם- אבל לדעתי ובתור מי שמתעסק בתחום: הפג'ו נמצאת כמה ק"מ טובים לפני הפיקנטו (והרבה אחרהן, כל שאר הקטנטנות)"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו היא בעצם טויוטה בתחפושת - כך שמבחינת האמינות אתה כנראה יכול לישון בשקט :-)

לא דאגתי לאמינות- דאגתי רק לאיך השוק תופס את הרכב מבחינת סחירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דקה אחרי שקנית אותו - זה כבר לא מעניין...

כי כשתרצה למכור הסחירות שלו לטוב ולרע כבר רלוונטית.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...