Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי סופר לנסר 97 - רעש חריקות מתא המנוע בהתנעה קרה, נעלם בהתחממות.

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 3663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

שמתי לב בימים האחרונים התחילה תופעה מוזרה, כשאני מתניע את הרכב ישנם רעש של חריקה קלה כמו גלגל לא משומן היטב, שנעלמת לאחר איזה 10 -20 שניות מהתנעת הרכב,

לא ידוע לי האם זה מגיע מכיוון המנוע, אבל בדקתי שמן והמנוע במקס', וזו פעם ראשונה שאני נתקל בזה.

האוטו עבר טיפול לפני 5000 ק"מ, ואני עברתי לשמן סינטטי מלא איכותי של רויאל פרפל 10/40.

אני מתאר לעצמי שהרבה נתקלו ברעש כזה, מישהו יכול לתת רמז? תודה :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק שזו רצועת תזמון, סה"כ עברו 15 אלף מאז ההחלפה האחרונה, בקושי בת שנה הרצועה הנ"ל.

יכול להיות שזו רצועה אחרת, אבל היום למשל נכנסתי בבוקר לרכב, מתניע יוצא החוצה לשמוע ופתאום אין רעש יותר, ייתכן?

או שרצועה בלויה תמיד תעשה רעש?

נ.ב אין בעיות של חשמל ברכב למקרה של אלטרנטור.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק שזו רצועת תזמון, סה"כ עברו 15 אלף מאז ההחלפה האחרונה, בקושי בת שנה הרצועה הנ"ל.

יכול להיות שזו רצועה אחרת, אבל היום למשל נכנסתי בבוקר לרכב, מתניע יוצא החוצה לשמוע ופתאום אין רעש יותר, ייתכן?

או שרצועה בלויה תמיד תעשה רעש?

אין סיכוי בעולם שמדובר ברצועת התיזמון כי היא בעלת שיניים שמיתלבשות על הפולי העליון והתחתון שהם עם שיניים כך שאוי ואבוי אם הרצועה הזו מחליקה. אך ורק רצועת אביזרים שמחליקה וגם אם לא תמיד יש רעש שלה זה לא משנה כי גם ללחות בחוץ יש השפעה על הרכיכות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

לא נתקלתי בזה, ולא נדלקה המנורה.

ההגה טיפה קשיח אבל זה כיאה לרכב בן 15 שנה משנת 97...לא משהו מיוחד ששונה מהרגע שהרכב היה אצלי.

בימים האחרונים פתאום זה הפסיק, או שאין רעש בכלל או שיש מדי פעם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר פולי מנוע?

ותודה על ההמלצה.

נ.ב הרכב עבר ראש מנוע לפני כ 17 אלף ק"מ, שנה וחצי בערך.

כל דבר שהיה יכול להחליף שקשור לטיפול זה, החליף המוסכניק, ללא חסכון או התעלמויות שונות (קרוב משפחה שדאג כמה שיותר טוב).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש היה כמו של גלגל כזה עייף וחורק, כאילו הזזתי איזו עגלת צעצוע שהגלגל שלה חורק...

כבר כמה ימים אני לא שומע את הרעש הנ"ל יותר משום מה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אותה הבעיה בלנסר 2007.

זה קורה אחרי עמידה ממושכת, ואחרי 10-20 שניות זה נעלם.

זה נראה לי איכשהו קשור ללחות באוויר, כי פעם אחת נסעתי לצפת, האוטו עמד יומיים, הנעתי וזה לא קרה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ זהו שזה קרה אצלי אחרי כמעט שבוע שהאוטו לא זז, ברגע שהתחלתי להניע אותו שוב זה נעלם.. מוזר

אני אומר אם אני אקח את האוטו למוסך, יגיע אליו פתאום אין צפצופים, מה הוא יגיד לי בדיוק? הוא לא ידע ב 100% על מה מדובר ואז מי יודע איזה מוסכניק זה יהיה יתחיל לעבוד לי על שיטת מצליח....

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...