Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להחליף מנוע 1600 במנוע 1200 בפולקסווגן גולף 1985

nightmare
שימו לב! השרשור הזה בן 4290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות גולף ישנה. MK1 שנת 85' בערך. כמו כן מניסיוני הרכב בעייתי ובדר"כ בשנים האלה הרכבים עברו קלומטרז' לא קטן. ויש גם מעל ה250 אלף. אז השאלה שלי האם אפשר להחליף למנוע מודרני. לדוגמא מנוע 1600 ישן וזולל דלק להחליף למנוע 1200 טורבו חדש יחסית וחסכוני הרבה יותר. מה יתאים באופן כללי?

אני גם קצת מכיר שיש את הבירוקרטיה עם משרד התחבורה אבל זה פחות מעניין. אני מעוניין יותר לדעת האם פיזית אפשר להחליף יחידת הנעה של מנוע וגיר ומה יתאים לרכב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה רוצה הוא בלתי אפשרי מבחינה חוקית, וגם יהיה יקר מאוד להחלפה

כי אתה צריך להחליף חצי רכב

ברכב שנת 85 אין מחשבים

במנועים החדשים צריך מחשב רכב, מחשב גיר וכו'

רק מחשבים בלי הרכבה ובלי חלקים אחרים יעברו לך את ה-20,000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה נחמד לראות פרוייקטים כאלה בפורומים מחו"ל אבל פה בארץ זה לא רק בירוקרטיה, זה כבר עבירה על החוק.

אתה יכול להשקיע בשיפוץ של הרכב למצב מעולה בכסף שתכננת להוציא על מנוע 1200 חדש.

250 אלף ק"מ זה לא הרבה בכלל לשנת 85', ואלה מנועים פשוטים שבטיפול נכון יכולים להחזיק הרבה יותר מזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הבחור מעליי

אתה יכול לעשות לאוטו יישור קו להחליף שמנים פילטרים ומה שצריך

ולהנות מהאוטו.

אחרי תקופה אתה יכול לעשות אוברול למנוע

או למצוא מנוע חדש במחיר סביר

קנית או לא?

אם כן תעלה תמונות :lol:

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אני לא שאלתי עלויות כי אני יודע מאיפה להביא חלקים

ועם משרד התחבורה אני אישית אף פעם לא פניתי בבקשות כאלה אבל אני לא מבין למה שלא יתנו להחליף למנוע באותו הספק רק פחות מזהם ויותר חסכוני ואמין בסופו של דבר לדעתי זה אינטרס של כולם!

בקשר למנועים החדשים שיש בהם מחשבים -המחשבים נמצאים בפנים אני מאמין שתא המנוע יספיק להכיל מנוע כזה, השאלה מה כרוך בזה לשנות חיבורים? עד כמה רחוק צריך ללכת עם זה?

אגב להחליף שמנים ופילטרים לא ייתן הרבה כי הבעייה הרבה יותר רצינית מזה, ולשלוח את המנוע לאוברול חשבתי על זה אבל אז מגיע מנוע חדש יחסית משנת 85' ומי שיודע המנועים אז לא היו חסכוניים בכלל ביחס להספק שלהם וכמו שכולנו מכירים מחירי הדלק היום בשמיים (בגלל זה אגב הכניסו מחשבים למנועים היום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

א. זה לא אותו הספק מנוע, ה1.6 קרבורטור חלש יותר מה1200 TSI.

ב. האינטרס של המדינה זה שתקנה מכונית חדשה ותשלם עליה מס רכישה, לא שחס וחלילה תהנה מרכב מיוחד.

ג. אף אחד לא אמר שזה בלתי אפשרי, זה פשוט לא חוקי. זה האמ-אמא של "שינוי מבנה".

אם ברצונך להשמיש את הרכב הדבר היחיד שאני מכיר וחוקי בישראל זה לשפץ את המנוע/להחליף מנוע באחד זהה אבל תקין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב יש בזה לא קטנה אני מבין אבל לידיעתכם ההבדל בהספקים לא כזה גדול גדול מנוע TSI 1.2 מייצר100-105 כ"ס ומנוע 1.6 מייצר 74 כ"ס לערך ואם לוקחים את ה1.8 שמייצר 90 כ"ס שזה לא הבדל גדול בכלל אבל כמובן לטובת המנועים החדשים יותר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...