Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו הצינור שמחבר בין מכנס השסתומים לפילטר אויר?

mush
שימו לב! השרשור הזה בן 7178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכסה השסתומים מחובר צינור קטן שמחובר בקצהו השני לפילטר אויר [בשלב שההאויר כבר נקי].

השאלה היא למה הוא קיים? ואם הוא לא מכניס גיפה לקרבורטור או שהוא יונק משם אויר נקי ואם כן למה?

אני שואל כי הציעו לי לבטל אותו ואני לא רוצה לעשות טעות . ששאלתי אמרו לי שזה נשם... נושם לטובת מה,לקרבורטור או לשסתומים??? אם כן למה צריך אויר לשסתומים?

mush

בכל מקרה תודה .

רוצה להצחיק את אלוהים...

ספר לו את התוכניות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה צינור ה p.c.v תפקידו להחזיר למנוע את אדי השמן דרך הקרבורטור וכן

לפעמים הוא סתם מקלקל את הביצועים ומלכלכך את הקרבורטור .

לפעמים= מנוע לא תקין ואז באמת עדיף לבטל אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה צינור ה p.c.v תפקידו להחזיר למנוע את אדי השמן דרך הקרבורטור וכן

לפעמים הוא סתם מקלקל את הביצועים ומלכלכך את הקרבורטור .

לפעמים= מנוע לא תקין ואז באמת עדיף לבטל אותו

לא לבטל להשאיר

יש סיבה טובה שהוא שם, הוא מכניס את אדי השמן אל תוך המנוע כדי שישרפו ויעלמו באוויר

מאשר שיזהמו יותר בתור שלוליות שמן.

ואם אני לא טועה זה גם עוזר בשימון המנוע מהחלק הפנימי של הצילינדר.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה כללית הביטול אינו חוקי.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני לא טועה זה גם עוזר בשימון המנוע מהחלק הפנימי של הצילינדר.

אין משמעות לשימון כזה. מה שכן - הבנתי שהשימון של אדי הנשם בריא לקרבורטור.

אשמח אם מומחי הקרבורציה בפורום יאשרו/ישללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שהצינור הזה קיים זה למניעת זיהום אויר,מעבר לזה הוא רק מזיק למנוע ע"י כניסה של אדיי שמן חם ושרוף ומלכלך את הקרבורטור ואת הפילטר אויר.

בקיצור, אם חשוב לכם זיהום אויר אז תשאירו אותו כמו שהוא, אם חשוב לכם יותר נקיון המנוע,פעולה חלקה וביצועים - יש לנתק אותו לאויר הפתוח -עדיף לתחתית הרכב,בצורה הזאת הגיפה שיוצאת מהמנוע לא תחזור למנוע - אבל תזהם את האויר.

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשאלה שלו יותר בכיוון מה הוא הנשם ולמה הוא משמש ולא ספציפית לצינור שיוצא ממנו.אתה יכול לערוך חיפוש לערך נשם כבר דיברו על זה פה והסבירו לעומק.

אבל בקצרה המטרה של הנשם למנוע לחץ של גזים בקרטר (כגון אדי שמן ואוויר שהתחמם ושוהה בלחץ בקרטר, קומפרסיה שבורחת לקרטר). המטרה של הנשם היא לפרוק לחץ זה וכך להקל על המנוע. הצינור שמחובר לנשם תפקידו לנתב את גזים אלה בחזרה לקרבורטור\מע' הזרקה ובכך לשרוף גזים אלה משום שהם רעילים וכך להיפטר מהם.

מקווה שעזרתי

אשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי מאוד שהצינור עודפים לא יהיה מחובר לצינור יניקה ויכניס אדי שמן לצילינדר ויפגע בבציועים של המנוע !! לכן הכי טוב לשים לו פילתר מהצד שנפלטים הגזים ולסגור מהצד השני !!

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי מאוד שהצינור עודפים לא יהיה מחובר לצינור יניקה ויכניס אדי שמן לצילינדר ויפגע בבציועים של המנוע !! לכן הכי טוב לשים לו פילתר מהצד שנפלטים הגזים ולסגור מהצד השני !!

רעיון מענין, להוסיף פילטר לצינור ולהשאיר אותו מחובר, ככה גם העסק נשאר חוקי וגם המנוע נשאר נקי.

מה המומחים אומרים?

היש פילטר שמתאים? משהוא בסגנון של הפילטר דלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מענין, להוסיף פילטר לצינור ולהשאיר אותו מחובר, ככה גם העסק נשאר חוקי וגם המנוע נשאר נקי.

מה המומחים אומרים?

היש פילטר שמתאים? משהוא בסגנון של הפילטר דלק?

יש פילטרים מתאימים. הם נראים כמו פילטר אויר פתוח קטן, הם לא יקרים (פחות ממאה ש"ח) ולא בעיה להשיג אותם.

זה לא כזה דבר אקזוטי, רבים עושים את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לחנות של שיפורים ותבקש פילתר לצינור נשם !! ושאתה מרכיב את הפילתר תדאג שהחור שנשאר לך בסעפת יניקה אטום 100 אחוז !!
למה שישאיר את הצינור כמו שהוא רק שישים באמצע פילטר ככה אתה משאיר את המערכת במצב המקורי

שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לא קיים פילתר כזה שמשאיר את הצינור מקורי , כל הפילתרים הם פתוחים !

ודבר שני לא צריך להשאיר את זה מקורי !! פילתר פתוח מהנשם ולסגור מצד שני ,גם כי אין ברירה וגם כי לא צריך !!

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תודה על הענות מאוד עזרתם לי . אני מבין שאם אני מנתק את הצינור מהפילטר אויר ומחבר פילטר קטן זה נשאר חוקי?

השאלה היא פילטר פתוח שהוא מאוד דומה. מסנן מהחלק החיצוני שלו אויר נקי לחלקו הפנימי . הפילטר המדובר עושה עבודה הפוכה מסנן אויר מחלקו הפנימי לחלקו החיצוני ובכך לא מזהם אויר. אז אני מבין שפילטר פתוח בעקרון יכול להיות דו כיווני מבחינת סינון??

והאם אדיי השמן לא סותמים אותו מהר??

רוצה להצחיק את אלוהים...

ספר לו את התוכניות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...