Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את הבייבי :(

fizban
שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי בחדר כושר באיזור התעשייה בכפר סבא וכשיצאתי, לא היה רכב.

הנה תמונה למזכרת.

מי שרואה את הרכב, מוזמן להתקשר למשטרה...

הנה לינק לאלבום התמונות של הרכב www.fizban24.pic.co.il

Honda.jpg

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:| מצטער לשמוע, באמת חבל שהונדה כזאת יפה ושמורה נגנבת.

לא נעלת את האוטו או מה? איך נגנבה בכזאת קלות???

אני מקווה שימצאו אותה........לפחות יש מקיף?

בטח עכשיו היא מתפרקת באיזה מוסך ברמאללה.....:?

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:| מצטער לשמוע, באמת חבל שהונדה כזאת יפה ושמורה נגנבת.

לא נעלת את האוטו או מה? איך נגנבה בכזאת קלות???

אני מקווה שימצאו אותה........לפחות יש מקיף?

בטח עכשיו היא מתפרקת באיזה מוסך ברמאללה.....:?

יוסי.

ברור שנעלתי. אני מניח ששמו עין בחדר כושר על הרכב. עובדה שלא גנבו את ה-206 gti שחנתה לידי.

יש ביטוח. אבל המקל סנוקר שלי היה בפנים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא האוטו שניסית למכור בלוח פוקוס??? שאו שאתה הקונה?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, חשבתי על התקן ג'יפיאס נסתר באוטו למקרה של גנבה.. למה בעצם לא עושים את זה? בימינו הדיוק הוא עניין של 10-15 מטר..

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, חשבתי על התקן ג'יפיאס נסתר באוטו למקרה של גנבה.. למה בעצם לא עושים את זה? בימינו הדיוק הוא עניין של 10-15 מטר..

בעיקר כי זה יקר....ההתקנה והעלות השנתית...יש חברות ביטוח שמחייבות התקנה של מכשיר כזה, בקמארו מותקן רק בגלל ש"אילצו" אותי מחברת הביטוח, בדיעבד, אני שמח שהתקנתי, נותן קצת שקט במקרה וחס וחלילה.....

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם זה אוטו שממש ממש ממש יקר לך

אחרת זה לא שווה - תאר לך שגונבים לך את האוטו, בזמן הזה משחיטים לך אותו, הורסים קורעים ועושים כל מה שחפץ בליבם, ואז זורקים אותו קיבינימאט. אתה מחפש את האוטו ב GPS, מוצא אותו באיזה חורשה כולו הרוס ושחוט, ומה נשאר לך בידיים חוץ מה*ין? יפה.. כלום!

החברת ביטוח לא תשלם לך אגורה, המשטרה תעשה לך טובה שהיא בכלל מתייחסת למקרה, ואתה כנראה תמכור את האוטו ותישאר עם טראומה לשארית חייך הממורמרים (מהנסחפים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין למראה עיניי :shock: באמת חבל על הרכב אהבתי את המראה שלה. אולי בכל זאת יתמזל מזלך ותמצה אותה.

לגבי גי'פס מקרה שקרה ליד ביתי. AUDI A6 דנדשה נגנבה מחת לבית ואחרי 2 ק"מ הג'פס היה כבר מנותק. שמע הגנבים האלו לא מפגרים הם עושים מעקבים על המכוניות לפני שפועלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, פיזבן-

מצטער לשמוע ומשתתף בצערך... אם אתה בצער כמובן...

:wink:

אני עצוב, אבל אני אתגבר. אני חושב שלמדתי לקח, בלי שיפורי יופי שמושכים תשומת לב (גם של שוטרים וגם של גנבים). עכשיו בימר ידנית בלי שום תוספות.

טוב, אולי רק בולמי קוני :)

זה אכן הרכב שניסיתי למכור ובסוף התחרטתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן ניתן לעשות זה להתקין איתוראן ברכב.

נכון, כיום הגנבים מסוגלים להתגבר גם על זה בקלות אבל אם אני לא טועה ניתן להתקין 2 מערכות כאלה ברכב, אחת במטרה ''לפתות'' את הגנב לנטרל אותה ושנייה מוסתרת עמוק עמוק באוטו...

אני זוכר שלא מזמן גנבו לאבא של האקסית שלי את המרצדס והגנב ניטרל את המערכת, או לפחות הוא חשב שהוא ניטרל אותה... מכיוון שהיו 2 מערכות איתור של איתוראן הרכב אותר בשדות של מגשימים לא רחוק ממקום הגניבה(סביון).

ועוד סיפור אחד כדי להוכיח שהאיתוראן באמת עובד:

לאבא שלי מותקן גם כן באוטו איתוראן, זאת כי הביטוח מחייב.

בקיצור לפני כמה חודשים נסענו לאכול באור יהודה ושחזרנו מהמסעדה השלט של האזעקה לא הגיב, במקום זה האוטו ציפצף וציפצף וציפצף...לבסוף אחרי חצי שעה בערך של ניסיונות לשחק עם האזעקה החלטנו לנתק את הצופר הראשי מתחת למנוע(יש כמובן עוד צופר שמוחבא איפושהו,נראה לי שבלוח השעונים.ייתכן?).

התחלנו בנסיעה הביתה מאור יהודה,לאחר שתי דקות של נסיעה הגענו לצומת סביון ברמזור אדום ותוך שניות צצו מכל כיוון אפשרי ניידות משטרה וחסמו אותנו מכל הכיוונים...מפחיד ביותר...

אז אל תגידו שאיתוראן לא עובד...:wink:

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן ניתן לעשות זה להתקין איתוראן ברכב.

נכון, כיום הגנבים מסוגלים להתגבר גם על זה בקלות אבל אם אני לא טועה ניתן להתקין 2 מערכות כאלה ברכב, אחת במטרה ''לפתות'' את הגנב לנטרל אותה ושנייה מוסתרת עמוק עמוק באוטו...

אני זוכר שלא מזמן גנבו לאבא של האקסית שלי את המרצדס והגנב ניטרל את המערכת, או לפחות הוא חשב שהוא ניטרל אותה... מכיוון שהיו 2 מערכות איתור של איתוראן הרכב אותר בשדות של מגשימים לא רחוק ממקום הגניבה(סביון).

ועוד סיפור אחד כדי להוכיח שהאיתוראן באמת עובד:

לאבא שלי מותקן גם כן באוטו איתוראן, זאת כי הביטוח מחייב.

בקיצור לפני כמה חודשים נסענו לאכול באור יהודה ושחזרנו מהמסעדה השלט של האזעקה לא הגיב, במקום זה האוטו ציפצף וציפצף וציפצף...לבסוף אחרי חצי שעה בערך של ניסיונות לשחק עם האזעקה החלטנו לנתק את הצופר הראשי מתחת למנוע(יש כמובן עוד צופר שמוחבא איפושהו,נראה לי שבלוח השעונים.ייתכן?).

התחלנו בנסיעה הביתה מאור יהודה,לאחר שתי דקות של נסיעה הגענו לצומת סביון ברמזור אדום ותוך שניות צצו מכל כיוון אפשרי ניידות משטרה וחסמו אותנו מכל הכיוונים...מפחיד ביותר...

אז אל תגידו שאיתוראן לא עובד...:wink:

אדם.

קוראים לזה "עלוקות".

אני מכיר רכב שחוץ מהאיתורן עצמו יש עוד 3 עלוקות שכדי להוציא אותן, את הנשמה של הרכב אתה צריך לפרק.

אבל, מה שיפה, זה שאם כל הכבוד לאיתורן יש משהו שהם יכולים לעשות שהם לא עושים וזה ניתוק הצתה... בלחיצת כפתור הם יכולים פשוט לנטרל את הרכב מידית... אבל, משום מה הם לא עושים את זה בתירוץ של "צריך הוראה ישירה מהמשטרה בשביל לנתק את הרכב שלך" (שאתה התקנת את האיתורן ואתה רוצה לכבות את הרכב שלך)

איתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...