Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן לקנות כסא משרדי באזור מפרץ חיפה

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 4288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכנסתי היום לאופיס דיפו וביקשתי משהו לא סיני, המוכר מיד מצביע על משהו ואומר - הנה זה לא סיני.

אני שואל אותו "זה עור אמיתי?" והוא "כן, ברור".

אני הופך את הכסא ומגלה מדבקה שכתוב עליה מייד אין צ'יינה ומגלה שהכל פוליאסטר. אמרתי לו תודה ושלום.

אני מחפש משהו שיחזיק מספר שנים וישדר יציבות. זה לא חייב להיות הכי מפואר, אבל זה לאבא שלי שהוא בנאדם

מבוגר+ , כך שזה חייב להיות כסא סולידי שמתאים ליותר מתלמיד תיכון.

המלצות מישהו?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכביש ההסתדרות חנות בשם "מוצר". נמצאת על כביש השירות מימין כאשר אתה נוסע מולקן לכיוון IPC.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ לך על המוצרים של וקסמן. יש לנו במשרד נסיון טוב עם הכסאות שלהם,

וגם על השרות שלהם: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=401215

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכביש ההסתדרות חנות בשם "מוצר". נמצאת על כביש השירות מימין כאשר אתה נוסע מולקן לכיוון IPC.

קניתי אצלו פעם. זה נגמר בתביעות קטנות.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי שם פעם אחת לפני הרבה שנים, לא זוכר אפילו איזה כיסא. מכל מקום - הבנים שלי מחסלים כסאות כמו ופלים, ולא משנה מי היצרן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראבק, למה לא עושים חיפוש... לפני שבוע, כולה, כתבתי את זה:

יש חנות אחת בעיר, מעל אייבורי מחשבים (רחוב יפו, 52 נדמה לי). מאד קטנה וקל לפספס מבחוץ, אבל אני יושב על הכסא שקניתי מהם עד היום בכיף (עבר החלפת בוכנה אחת למאסיבית יותר עקב משקלי). מחיר סביר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.chair.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=249089

אני קניתי כסא משרדי אצלהם, הכסא מצויין ומאוד נוח, השירות והמחיר גם מצויין.

יש להם מבחר מאוד גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...