Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק גבוהה שברולט ספארק.

SkiD
שימו לב! השרשור הזה בן 4289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

יום חמישי התחדשתי בספארק מהחברה (שגיא מוטורס - פ"ת).

קיבלתי אותה עם 6 ק"מ ומיכל כמעט חצי מלא (פס אחד פחות)

משום מה אחרי 95 ק"מ בלבד כבר נדלקה לי הנורה של הדלק ובתחנת הדלק הקרובה תידלקתי מיכל מלא 32 ליטר..

זה נראה לי ממש לא סביר שב17 ליטר +- שקיבלתי סיימתי 14 ב90 ק"מ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תתחדש,

קח בחשבון שהמנוע עוד לא נפתח ואתה לא תקבל צריכת דלק אופטימלית,לאחר בערך כ 3K המנוע יפתח ויהיה שינוי.

כדי למדוד נכון צריכת דלק,אתה צריך למלא מיכל מלא,לאפס מונה,לנסוע עד לפחות עד הרבע האחרון,למלא שוב,ואז לחלק את הק"מ בליטרים ותדע את הצריכה שלך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף - הסימון (השנתות) בתצוגה של חיווי כמות הדלק - איננו חייב להיות ליניארי, קח זאת בחשבון (ייתכן מאוד שה"חצי" הראשון של המיכל בשעון הדלק, "מכיל" יותר דלק מה"חצי" השני שלו), מה שאומר שאם הגעת לחצי מיכל (בשעון הדלק) - יש בעצם כמותית פחות מחצי מיכל באמת.

תתחדש וסע בדרכים טובות!

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון הדלק לא מדוייק ולא לינארי לכמות שיש במיכל ולכן אתה לא יכול להתייחס לנסיעה שעשית.

תדלק מספר מיכלים וחשב תצרוכת דלק כמקובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות! טוב לשמוע את מה שאתם אומרים (:

עשיתי היום 65 ק"מ וירד רק פס אחד, כבר שיפור.. אני אעשה את החישוב של הצריכה כמו שאמרתם בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ודם כל. דבר שני, כמה פסים יש לך במד?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחכה שתקבל נורת התראה על מחסור בדלק תאפס מונה, לאחר מכן תמלא מיכל מלא וכאשר תקבל שוב נורת מחסור דלק תחשב.

נסיעה של 90 ק"מ זאת לא אינדיקציה.

90 ק"מ אפשר לעשות בכיבש החוף בעזרת גם 4 וחצי ליטר.

בפקק במרכז 90 ק"מ אפשר גם לעשות עם 11 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדידה המדוייקת ביותר היא ל100 קמ תידלוק. כלומר טנק מלא לחלוטין, נוסעים 100 קמ ושוב מתדלקים עד הסוף לגמרי ומחלקים 100 בליטרים שניכנס עד הסוף. התוצאה זו הצריכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

יום חמישי התחדשתי בספארק מהחברה (שגיא מוטורס - פ"ת).

קיבלתי אותה עם 6 ק"מ ומיכל כמעט חצי מלא (פס אחד פחות)

משום מה אחרי 95 ק"מ בלבד כבר נדלקה לי הנורה של הדלק ובתחנת הדלק הקרובה תידלקתי מיכל מלא 32 ליטר..

זה נראה לי ממש לא סביר שב17 ליטר +- שקיבלתי סיימתי 14 ב90 ק"מ..

היי,

אשמח לתאם לך נסיעת מבחן עם איש מקצוע שיעזור לך לשפר את צריכת הדלק שלך,

אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי לתיאום,

גיא משברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדויק ביותר הוא כמה שיותר לגמור את מיכל הדלק.

למען האמת גם אני בודק תמיד את הצריכה בגירסה של ניצול רוב המיכל אך מדוע המדידות בנסיעות המיבחן של רכבים נעשות לפי 100 ק"מ דניאל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אולי בגלל שכתבי רכב לא ממש טובים בחשבון, שכחו להחליף סוללות בקסיו FX-82 שלהם ולכן מעדיפים מספרים עגולים לצורך החלוקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...