Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר ללא מדים ללא ניידת

שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי ניסה לחתוך פקק ולכן ניסה "להתגנב" לאמצע הפקק כאשר הוא ניסה להתגנב אדם עם רכב די מסריח צפצף לו ולא נתן לו להיכנס

ולכן הוא יצא מהאוטו לאחר מכן שניהיה רמזור אדם צילם את הלוחית רישוי של האוטו של אחי ואמר לו שזה עבירה על החוק והוא שוטר לא בתפקיד והוא יעביר את זה והדוח יגיע לדואר

האם זה אפשרי או שהוא סתם מנסה להפחיד אותו ?

האדם לא הראה שום תעודה לא היה עם מדים לא היה בניידת האם זה ייתכן ?

והאם בכלל הוא יכול להוכיח על דבר כזה ובכלל לתת דוח על כזה דבר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הכל אפשרי.

אפשרי שזה היה שוטר ואפשרי שזה סתם מישהו שניסה להפחיד.

יתכן שהשוטר יעביר את הצילום ליחידת תנועה, שם ינפיקו לאחיך את הדוח שיגיע בדואר, ויתכן שלא.

בקיצור, עד שלא יתקבל הדוח, אין מה לנחש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין אם מדובר בשוטר או באזרח, מגיע לו שאפו על שהעמיד את אחיך במקום.

הייתי מאוד שמח אם אנשים כמו "אחיך" יקבלו אחלה דו"ח או אפילו שלילה, כי זה אמת מגיע להם!!!

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין אם מדובר בשוטר או באזרח, מגיע לו שאפו על שהעמיד את אחיך במקום.

הייתי מאוד שמח אם אנשים כמו "אחיך" יקבלו אחלה דו"ח או אפילו שלילה, כי זה אמת מגיע להם!!!

בסדר זה לא העניין השאלה היא אם על סמך של תמונה של לוחית רישוי בלבד , ניתן להביא דוח על השתלבות (התגנבות) לנתיב אחר ? אני לא מתכוון שהוא עקף בתוך הצומת אלה בערך באמצע הפקק בערך הוא אותת וניסה להיכנס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי ניסה לחתוך פקק ולכן ניסה "להתגנב" לאמצע הפקק כאשר הוא ניסה להתגנב אדם עם רכב די מסריח צפצף לו ולא נתן לו להיכנס

ולכן הוא יצא מהאוטו לאחר מכן שניהיה רמזור אדם צילם את הלוחית רישוי של האוטו של אחי ואמר לו שזה עבירה על החוק והוא שוטר לא בתפקיד והוא יעביר את זה והדוח יגיע לדואר

האם זה אפשרי או שהוא סתם מנסה להפחיד אותו ?

האדם לא הראה שום תעודה לא היה עם מדים לא היה בניידת האם זה ייתכן ?

והאם בכלל הוא יכול להוכיח על דבר כזה ובכלל לתת דוח על כזה דבר ?

כל אדם יכול להגיש תלונה במשטרה על עברה שנעשתה בפניו.קל וחומר שוטר אף שלא היה בתפקיד.אם יש הוכחות כגון תצלומים יש סבירות גבוהה שימירו את התלונה לדוח.כמובן שיש מנגד זכות התנגדות ואפשרות להגיע לבית המשפט.בזמנו חיים הכט צילם עבריני תנועה החוצים רמזור בצבע אדום העביר את התמונות למשטרה והוגשו דוחות נגד העברינים.אם אתה רוצה להרגע מתוך נסיון רוב השוטרים במקרים כאלו רק מאימים.טל זמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם עם רכב די מסריח צפצף לו

היחיד שמסריח פה, הוא אחיך שמצפצף על כולם ולא ממתין כמו כולם.

לגבי הדוח, לצערינו, כנראה שלא יהיה כלום.

אחיך היה פשוט צריך לבקש תעודת שוטר והשוטר היה חייב להציג אותה. (שוטר חייב להזדהות בפני אזרח. לכן הם עונדים את השם שלהם על המדים.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני שונא את אלו שנוסעים עד האוטו הראשון בפקק ונדחפים בין המכוניות.....אני מצידי שידפוק לי את האוטו אבל אני אף פעם לא נותן להם להכנס. מספיק פעמים התעצבנו עליי ונסעו הלאה.:evil:

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחיד שמסריח פה, הוא אחיך שמצפצף על כולם ולא ממתין כמו כולם.

לגבי הדוח, לצערינו, כנראה שלא יהיה כלום.

אחיך היה פשוט צריך לבקש תעודת שוטר והשוטר היה חייב להציג אותה. (שוטר חייב להזדהות בפני אזרח. לכן הם עונדים את השם שלהם על המדים.)

לא היה צורך בתעודת שוטר . הוא לא עיקב אותו הוא רק צילם את הלוחית ואמר שהוא יקבל דוח בדואר זה הכל

אין שום הוחכות לזה כמו שהוא אמר על חיים הכט ולא שמעתי שמישהו קיבל אי פעם דו חעל דבר כזה

והוא לא היה המכונית הראשונה בפקק אלה בערך באמצע ככה שזה פחות גרוע לפי דעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל יום עושים לי את זה במחלף רמלה דרום, בירידה לכביש 431 מכביש 40.

יש פקק ארוך מאוד בגלל שיש רק נתיב אחד מרומזר שמאפשר פנייה שמאלה, ובעמידה של 6-7 דקות אני רואה משהו כמו 15 רכבים שעושים את זה, כל יום!

מה שמצחיק שזה לא רק ערסים צעירים והיי-טקיסטים, אלא גם קשישים, סטודנטים וסטודניות צעירים וסתם אנשים שלא אכפת להם מאחרים.

מה שעוד יותר מצחיק שהם בכלל לא ממהרים, זה סתם כדי לא לחכות בפקק, לפחות אלו שאני פונה איתם באותו הרמזור, כי אחרי שיורדים ל-431, אז הם נוסעים 90 קמ"ש בימני, זה נטו להיות ח*א של בנאדם.

אני פשוט נותן להם להשתלב, זה לא שווה את הכאב ראש שיהיה לי אחר כך בתיקונים. זה גם לא שווה את העצבים שלי, אנו נוהג המון, וכבר ראיתי טינופות מכל הסוגים, ואם על כל אחד מהם הייתי מתעצבן כבר הייתי סובל מהתמוטטות עצבים, ולכן אני פשוט מוותר. עדיף להיות רגוע, נינוח ולפספס רמזור, מאשר להספיק רמזור לפני מישהו, ואחר כך להתעצבן ולהיות בתחרות איתו, כי נהג עצבני הוא בפירוש נהג פחות טוב.

סעו בזהירות חברים, סופ"ש נעים לכולם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר לא חייב לעכב אותך בשביל לתת לך דו"ח. הוא גם לא חייב לצלם את הרכב. מספיקה המילה של השוטר או האות הכתובה.

עובדה היא שדוח"ות על חוסר איתות, אי עצירה בתמרור עצור וכד' הם רק על סמך מה שראה וכתב השוטר.

יש דו"ח שנקרא דו"ח לבן - זה מקרה בו שוטר רואה עבירה ואין לו פנקס דוחו"ת. הוא רושם לעצמו על פתק את פרטי המקרה, מגיע למשרד, מעלה על הכתב את הארוע ועל סמך המזכר הנ"ל מפיקים דו"ח ושולחים בדואר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה נכון

, אבל ברוב המקרים השוטר כן מציג את עצמו ע"י התעודה ולוקח את פרטי הנהג.

לכן אני די בספק שהדוח יגיע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא עצלן יימלא דוח פנימי שיהפוך , במקרה של בריונות כביש כפי שתיארת, להזמנה לדין.לא צריך ניידת, לא מצלמה, לא כובע ולא לדבר איתך ("אחיך") .הלואי שיירבו כמותו בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל יום עושים לי את זה במחלף רמלה דרום, בירידה לכביש 431 מכביש 40.

יש פקק ארוך מאוד בגלל שיש רק נתיב אחד מרומזר שמאפשר פנייה שמאלה, ובעמידה של 6-7 דקות אני רואה משהו כמו 15 רכבים שעושים את זה, כל יום!

מה שמצחיק שזה לא רק ערסים צעירים והיי-טקיסטים, אלא גם קשישים, סטודנטים וסטודניות צעירים וסתם אנשים שלא אכפת להם מאחרים.

מה שעוד יותר מצחיק שהם בכלל לא ממהרים, זה סתם כדי לא לחכות בפקק, לפחות אלו שאני פונה איתם באותו הרמזור, כי אחרי שיורדים ל-431, אז הם נוסעים 90 קמ"ש בימני, זה נטו להיות ח*א של בנאדם.

אני פשוט נותן להם להשתלב, זה לא שווה את הכאב ראש שיהיה לי אחר כך בתיקונים. זה גם לא שווה את העצבים שלי, אנו נוהג המון, וכבר ראיתי טינופות מכל הסוגים, ואם על כל אחד מהם הייתי מתעצבן כבר הייתי סובל מהתמוטטות עצבים, ולכן אני פשוט מוותר. עדיף להיות רגוע, נינוח ולפספס רמזור, מאשר להספיק רמזור לפני מישהו, ואחר כך להתעצבן ולהיות בתחרות איתו, כי נהג עצבני הוא בפירוש נהג פחות טוב.

סעו בזהירות חברים, סופ"ש נעים לכולם.

אותו רעיון רק בצומת פת מכיוון תלפיות ימינה, מישהו באמת לא יודע איך לתכנן רמזורים בירושלים..

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא יהיה כלום, אם היה שוטר הוא היה מראה תעודה ולוקח פרטי נהג

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...