Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסיתי להעלות לכם תמונות אבל מע"ץ עזרו לי להכניס את הרכב למוסך במקום

neo19
שימו לב! השרשור הזה בן 7185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי נסעתי לצלם את הרכב כדי להעלות לכם תמונות של הרכב ושל המערכת וכו' אבל בדרך חזרה לבית כדי לצלם את המגברים עפתי בסיבוב עם הרכב על בטונדה בזכות אספלט גרוע עם שילוב של חום...הנזק לא גדול כל כך (מתלה אחורי+ג'אנט) אבל בכל זאת נעלה את התמונות שהספקתי לצלם למרות ההרגשה המבאסת....

honda2.JPG

honda3.JPG

honda5.JPG

honda6.JPG

honda7.JPG

honda10.JPG

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יפות התמונות איכות טובה

דרך אגב אני מת על ההד יוניט שלך

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פונקציות הוא בדיוק כמו ה7500 דרך אגב.

ותמונות של המגברים והקומפוננט אני יעלה כשהרכב יחזור מהמוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, מצטער על מה שקרה אבל קח הכל בפרופורציה, רק היום!!! (הבני *****) גנבו לי את האוטו סיוויק 99 SR עם מערכת והכל.

אז אני הייתי מת כדי להיות במצב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, מצטער על מה שקרה אבל קח הכל בפרופורציה, רק היום!!! (הבני *****) גנבו לי את האוטו סיוויק 99 SR עם מערכת והכל.

אז אני הייתי מת כדי להיות במצב שלך.

ממממממממממממהההההההההההההההההההה

למה לא סיפרת לנו אולי נעזור לך למצוא אותו תפתח תר'ד עם כל הפרטים עם הצבע עם המערכת עם המספר של האוטו והכל ותגיד לנו מה מי מו

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנבו לך את האוטו?

אז איך זה ששאלת בפורום של טכני ואחזקה שיש לך בעייה בפרונט?

neo19 לא נורא קח את זה חפיף, נקווה לתמונות המגברים.:-D

Mitsubishi Super Lancer GLXi 95 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר אם התאונה הייתה ביום חמישי או רביעי אני זוכר שזה היה ב18 לחודש והיום בדקתי וזה כבר נהיה עסק מפחיד אבל בדיוק לפני שנה ב18 ל8 השבתי את הרובר שהייתה לנו....ובמקומה קנינו את ההונדה.

ודרך אגב הסיויק שנגנבה משתתף בצערך אחי הבאסה זה יותר אם נקשרת לרכבמ אשר הכסף שתקבל עליו...מנסיון (השבתה)

והסיויק שלך זו הסיויק עם המגבר של הקיקר והקומפוננט 3 חלקים עם הבניה בדלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את המערכת שלך אחי!-- מת על פיוניר בקטע של סאבים ושל רדיו דיסקים!

אהבתי כם את הספילטר שלך מקדימה ואת פנסי הערפל!--- יופי של רעיון

אבל.......

אני במקומך צובע את החלקים השחורים באוטו לצבע לבן שזהו צבעו של הרכב- כלומר הייתי צריך לצבוע את הפסי קישוט על הדלתות (קנטים), והייתי צובע גם את החצאיות (המקוריות) של האוטו בצידי הרכב!

האוטו שלך היה מקבל צורה ממש יפה וגם אשלייה של אוטו מונמך.......

**אני לא רואה את המידה של הגלגלים שלך אבל אני משער שהם סטנדרט (15 אינטש), הייתי ממליץ לך לקנות ג'נטים 16 אינטש שיהיו יותר בולטים ויותר יפים!--וזאת בלי לפגום בכל המערכת שבה עובדים הגלגלים. אחרי הכל זה סה"כ אינטש אחד יותר גדול וזה לא כמו ג'נט 17 אינטש. הבלאי יהיה מואץ יותר אבל לא כמו אם תשים ג'נט 17.

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום חמישי נסעתי לצלם את הרכב כדי להעלות לכם תמונות של הרכב ושל המערכת וכו' אבל בדרך חזרה לבית כדי לצלם את המגברים עפתי בסיבוב עם הרכב על בטונדה בזכות אספלט גרוע עם שילוב של חום...הנזק לא גדול כל כך (מתלה אחורי+ג'אנט) אבל בכל זאת נעלה את התמונות שהספקתי לצלם למרות ההרגשה המבאסת....

אנשים, משמיעה אצלו ברכב.. שומעים טוב... אפילו טוב מאוד :), יפה ואיכותי.

יא טמבל איך עשית טעות שכזו עם הרכב.... בהההה ותגיד לגילי שיחליף ג'אנטים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן נסעת פעם על הונדה סיויק בכביש חם?זה כמו לנסוע במגרש החלקה....

וגילי קודם כל מכניס את הרכב לפחחות,אחר כך שם בקליות,סקאלה וכו' ובסוף ג'אנטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן נסעת פעם על הונדה סיויק בכביש חם?זה כמו לנסוע במגרש החלקה....

וגילי קודם כל מכניס את הרכב לפחחות,אחר כך שם בקליות,סקאלה וכו' ובסוף ג'אנטים

זה אף פעם לא הרקדן... תמיד הריצפה היא זו שעקומה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העידוד אברי אף אחד לא אמר שאני רוקד מושלם אבל שאני רקדן טוב אני לא צריך שיגידו לי (גם אם זה נשמע שחצני) ובסופו של דבר ברור שנהג טוב יותר לא היה מגיע למצב הזה אבל גם אם הכביש היה טוב יותר (הסיבוב הזה ידוע באשקלון כמתכון לתאונות) זה לא היה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...