Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצוי כספי ע"ס 5,000 ש"ח על חיוב יתר במשאבות דלק

GuyHar
שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם כולנו יכולים לתבוע כעת?

קורה לי לא מעט פעמים שחוייבתי טרם התחיל לזרום הדלק, בייחוד עם אוקטן 98. אני יכול לצלם את המאורע בלי בעיה.

קישור לכתבה, כאן.

גיא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בעבר המון פעמים.

מאז הפעם הראשונה, תמיד המתנתי כחצי דקה לפני שהתחלתי לתדלק. בכל פעם שהמונה התחיל לרוץ, קראתי למנהל המשמרת, וקיבלתי את הכסף שנכתב במונה במזומן במקום. מדובר על שקלים בודדים כמובן.

כל זה קרה לאחר שיחה שיחה עניינית עם מנהלת התחנה.

לאחר כחודשיים הם טיפלו בבעיה ומאז לא נתקלתי בה יותר.

אני זוכר גם כתבה שהתפרסמה בעבר בכלבוטק בנושא.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מתדלק לא הבנתי על מה אתם מדברים

האם אתם מדברים על כך שאתם משלמים באשראי ולמשל מבקשים לתדלק ב 250 שקל ולפני שהמכונה התחילה לתדלק אתם מחוייבים כבר ב 250 ש"ח ? (אתם מקבלים למכשיר התראה על כך)

אם כן איך זה הגיוני? במידה והמיכל יעצר ב 200 ולא תוכלו לתדלק עוד מה יהיה?

או שאין לנו דבר כזה או שפשוט לא הבנתי למה אתם מתכוונים שחוייבתם מראש , מישהו מוכן להסביר לי ?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מתדלק לא הבנתי על מה אתם מדברים

האם אתם מדברים על כך שאתם משלמים באשראי ולמשל מבקשים לתדלק ב 250 שקל ולפני שהמכונה התחילה לתדלק אתם מחוייבים כבר ב 250 ש"ח ? (אתם מקבלים למכשיר התראה על כך)

אם כן איך זה הגיוני? במידה והמיכל יעצר ב 200 ולא תוכלו לתדלק עוד מה יהיה?

או שאין לנו דבר כזה או שפשוט לא הבנתי למה אתם מתכוונים שחוייבתם מראש , מישהו מוכן להסביר לי ?

המשאבה למשל עובדת על ריק במשך כמה שניות, כך שהיא ספרה כבר כמה ליטר-שניים (=10-20 שח) אך עוד לא התחיל לזרום דלק בכלל.

-- מורטיזציה? מורטיזציה! -- הגלריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא חבר יקר.

הכוונה היא שטרם סחטת את ידית התדלוק כבר חוייבת, בדר"כ בסכום של עד חצי שקל מהנסיון שלי. אם כי, קרה שעבר את רף השני שקלים מספר פעמים.

כלומר, לא קיבלת ולו טיפת דלק אחת ועדיין חוייבת.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם חוייבתי ב-17 ש"ח עד שהתחילה לצאת טיפת דלק. כמובן שמדובר על אוקטן 98.

הדבר קרה בתחנת פז גשר הירקון בת"א, אחרי בלאגן ובדיקה במצלמות האבטחה החזירו לי את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שגם אני נחשפתי ל"בעיית משאבות" באוקטן 98. האם משום מה, מישהו חושב שמי שמוכן לשלם את המחיר של 98, הוא בהגדרה פרייאר?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי משאבות 98, אחד המגיבים לכתבה שפותח השרשור צירף כתב שהתופעה מתרחשת במשאבות שהשימוש בהם הוא בתדירות נמוכה כמו משאבות 98/משאבות בתחנות נידחות.

ההסבר שלו הוא משהו שקשור להצטברות אדים בצינור הדלק.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי

יש עוד קטע מצחיק אצלנו שיש כאלה שמבקשים שאפתח להם את המשאבה בכרטיס אשראי ואחרי שהיא כביכול פתוחה אבל לא לחצו על האקדח עדיין, הוא מבין שהוא במסלול שירות מלא ורוצה לעבור לשירות עצמי, ברגע הזה מחזירים את הפייה והסכום שרשום על המשאבה 0.000

אבל כאשר אני מוציא קבלה על התדלוק הנ"ל, רשום שהכרטיס חוייב ב 0.01

אמנם אגורה אבל עדיין קטע.

באשר למה שאתם אומרים , דווקא אני שומע את המשאבה נדלקת על ההתחלה , אבל בסולר לא תמיד (יכול להיות שאני סתם לא שומע)

אני לא עובד בדור אלון אלא בתחנה פרטית (לא אציין את שמה)

אגב, איך בכלל אתם יודעים שהסכום שנקוב על המשאבה הם הליטרים האמיתיים ששמו לכם, לפעמים כשאני דוחף למישהו דלק ואני לוחץ והמשאבה ישר קופצת ,אני שם לב שהסכום עולה בכ 100-200 מ"ל ולמרות זאת המשאבה מוציאה ממש טיפות שלא נראלי שיכולות למלאות חצי כוס אפילו

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה קשור בזה בחוסר שימוש ובעקבות זה יש הרבה אוויר במערכת.

הייתה על זה כבר בעבר כתבה של רפי גינת.

http://www.youtube.com/watch?v=EpEwv2HNg44&feature=player_embedded#! דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כולנו יכולים לתבוע כעת?

קורה לי לא מעט פעמים שחוייבתי טרם התחיל לזרום הדלק, בייחוד עם אוקטן 98. אני יכול לצלם את המאורע בלי בעיה.

קישור לכתבה, כאן.

גיא

רק אל תצלם במצלמה הסלולארית מאחר ואתה מסתכן בקנס של 10,000 ש"ח.

נהגים מטומטמים לא מתים, רק מתחלפים...:evil:

"יום רע במסלול עדיף על כל יום טוב במשרד" :twisted:

Megane RS265 Cup, Megane RS250, Mazda3 5D 2L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אל תצלם במצלמה הסלולארית מאחר ואתה מסתכן בקנס של 10,000 ש"ח.

אפשר לדעת באיזה קנס מדובר ועל מה?

אותנו המון מצלמים ומאיימים בכך שנגיע לעיתון וכד' (בגלל שמתבלבלים בשירות המלא והעצמי) , אשמח לתת להם איזה קנס נחמד.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת באיזה קנס מדובר ועל מה?

אותנו המון מצלמים ומאיימים בכך שנגיע לעיתון וכד' (בגלל שמתבלבלים בשירות המלא והעצמי) , אשמח לתת להם איזה קנס נחמד.

אסור להשתמש בסלולארי בתחנת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...