Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר הנדסאי מחפש עבודה

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 4270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכירים מקומות שזקוקים להנדסאים?

קראתי גם שיש ביקוש להנדסאים ושהרוב בכלל לא מסיימים את הלימודים כי חוטפים אותם, זה נכון?

הבחור בן 21 רציני אחרי צבא(השתחרר מוקדם בגלל בעיות בגב) הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביקוש להנדסאים, השאלה היא באיזה תחום.

וכמובן, שאלות לא פחות חשובות - באיזה שכר ובאיזה תפקידים?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים כך שתחום ההייטק זה הכיוון.

בנוגע לתפקיד כל דבר שמתאים למה שהוא למד.

בנוגע לשכר - השכר ההתחלתי המקובל לתפקיד שהוא יתקבל אליו.

גר באשדוד אך אין בעיה לעבוד במרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באינטל קריית גת תמיד מחפשים הנדסאים והתנאים שם נחשבים ללא רעים.

חוץ מזה, שיפתח את לוחות הדרושים. באמת שלא חסרות מסרות בתחום.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי בונה על זה.

יש המון הנדסאים בשוק. הם כולם שולחים קורות חיים.

המסקנה ברורה, מי שיתאים - יתקבל. כל השאר לא.

לדעתי יהיה קל יותר למצוא עבודה בפקידות מאשר עבודה כהנדסאי.

זה - מנסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחיל לשלוח קורות חיים לכל מה שמפורסם בלוחות,אני בימים אלה בדיוק נסגר על מקום עבודה בתחום זהה.

אכן יש מלא הנדסאים אבל כמו כן גם מלא מהנדסים,יצא לי כבר להיות במרכז הערכה עם עוד 7 מהנדסים כאשר מתוכם עברנו שלב רק אני(הנדסאי) ועוד שני מהנדסים.

השכר ממש מעולה.

חשוב גם לדעת שרוב המעסיקים בתחום לא מחפשים נטו אלקטרונאי אלא אדם עם חוש טכני לא פחות כי רוב העבודה היא בפסי ייצור או בחדרים נקיים כאשר יש לדעת מכאניקה וגם חשמל.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחיל לשלוח קורות חיים לכל מה שמפורסם בלוחות,אני בימים אלה בדיוק נסגר על מקום עבודה בתחום זהה.

אכן יש מלא הנדסאים אבל כמו כן גם מלא מהנדסים,יצא לי כבר להיות במרכז הערכה עם עוד 7 מהנדסים כאשר מתוכם עברנו שלב רק אני(הנדסאי) ועוד שני מהנדסים.

השכר ממש מעולה.

חשוב גם לדעת שרוב המעסיקים בתחום לא מחפשים נטו אלקטרונאי אלא אדם עם חוש טכני לא פחות כי רוב העבודה היא בפסי ייצור או בחדרים נקיים כאשר יש לדעת מכאניקה וגם חשמל.

אפשר לשאול מה השכר הממוצע במקצוע כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול מה השכר הממוצע במקצוע כזה?

בתור הנדסאי אני אומר לך שאין עבודה כלל ,על כל משרה יש חמישים מועמדים לערך.שכר ממוצע 8000 שקל נטו.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו אכן יש המון מתמודדים על כל משרה.

אין שכר ממוצע,נתקלתי גם בהצעות של 27 שקל לשעה ועד 50 שקל לשעה.

נטו בממוצע 9000.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרישה, בשכר כלבים.

יש תקרת זכוכית מאוד ברורה, איפשהו באיזור ה-10K ברוטו.

והיום, כשהזנו את מושג המהנדס, המשכורות של הנדסאים רק יורדות, כי גם מהנדסים כבר מחפשים ומציעים 8K ברוטו.

שכר לדעתי בין 32-45 ש"ח לשעה.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק האלקטרוניקה באיזור המרכז מוצף ובייחוד בהנדסאים, ואם כבר יש עבודה אז השכר נמוך משמעותית מבשנים עברו.

הרבה תפקידים שהיו פעם שייכים להנדסאים פרופר תפסו מהנדסי מכללות.

לעומת זאת בתחום החשמל תמיד יש ביקוש להנדסאים, והמשכורות טובות בהתאם עם אפשרויות רבות לעבוד כפרילנסר. כדאי לדעתי לשקול אולי לעשות הסבה לחשמל, נכון להיום העתיד במקצוע הזה יותר מבטיח.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...