Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[שאלות לנוסעים מתמידים] מלון בניו-יורק + מחלקות בבריטיש

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתחילת ספטמבר אני אמור לטוס לכמה ימים לעבודה לניו-יורק.

א. היש מלון מומלץ במחיר של ~300$, בסביבות מידטאון? (כרגע חושב על DOUBLETREE METROPOLITAN, שאני מכיר היטב, ב- 350$, אבל מחפש אופציה דומה במחיר זול יותר)

ב. מחלקת PREMIUM ECONOMY של בריטיש - מישהו ניסה? שווה את תוספת המחיר? (אל-על כאלה גנבים לתאריכים האלה שזה לא יאומן)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בריטיש הביקורות באינטרנט חלוקות, לכן אני מתעניין.

באל-על בכלל אי אפשר להזמין את זה עד לרגע האחרון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הם מציעים כחלק מזה וכמה זה עולה?

זה עולה בערך עוד 150$, אולי קצת יותר, לכיוון; בבריטיש זה אומר מרווח יותר טוב לרגליים (אבל לא כמו ביזנס), כסא מעט טוב יותר לטענתם, ריקליין עמוק יותר למשענת הגב, שקע חשמל (לא צריך, הלפטופ שלי ממילא מחזיק 10 שעות בלי בעיה), כנראה שמערכת בידור של הביזנס (מתשנה בין מטוסים), ומנה עיקרית בארוחה כמו בביזנס. שאר השירותים כמו בתיירים רגיל, וזה גם מחובר למחלקת תיירים, רק נמצא בראשית המטוס, מייד אחרי הביזנס (חשוב לסינון האוויר, אגב).

מאחר שבטיסות אני ממילא בקושי אוכל, מה שעניין אותי זה אם באמת הכסא נוח, מרווח וטוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע בדיוק כמו הeconomy comfort של דלטא.

ההבדל בריווח היה בהחלט מורגש, אם כי לא ענק כמו שהם טוענים. ובשבילי השקע היה מציל חיים.

אני חושב שאין לך הרבה מה להפסיד היות ו150 דולר הם לא סכום גדול במיוחד בהתחשב בעלות הטיסה וכמות הזמן שתבלה שם.

ובדלטא גם יש אלכוהול חופשי שם, אז זה עוד בונוס שעוזר להעביר את הטיסה.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מזמין משהו מדלתא, קרא בעיון את ההתרשמות שלי מהם מטיסה באפריל האחרון.

אולי הבעיות שאני נתקלתי בהן אינן רלבנטיות בטיסה הזאת שלך, אבל אני חושב שזה מלמד על השירות שלהם

קצת רקע- אחרי מספר שנים שלא היינו ביחד בחו"ל סוף סוף נוצר מצב נוח (כלכלית, עבודה) לחופשה רצינית בחו"ל. בכל מה שנוגע לטיסות אני "בעייתי" בגלל גובהי שהוא 2.02 ס"מ (לא מסוגל טכנית לדחוק את הרגליים שלי במושב רגיל) בכל טיסה בחיי (נופש, עבודה) תמיד ישבתי ביציאת החירום שם יש מקום לרגליים, בחלק מהמקרים העניין סודר מראש עם מוקד השירות ובחלק מהמקרים בשדה התעופה לפני הטיסה. לחופשה הזאת יצאנו עם ביתנו היחידה בת השנה וחצי שניתן מבחינת נהלי חברות התעופה להושיב במושב משלה או על ברכי ההורים (התלבטנו בעניין רבות ובהמשך אפרט למה בחרנו שהילדה תהיה ללא מושב משלה)

השילוב של הוגבה שלי, טיסה עם ילדה על הברכיים ואורך הטיסה לארה"ב הפך את נושא הטיסה ומקומות הישיבה לאחד מהצירים המרכזיים של תכנון החופשה, עד כדי כך מרכזי עד ששינינו את תאריכי החופשה בהתאם לזמינות המקומות. שני תנאים נוספים היו חשובים לנו והם טיסה ישירה ללא נחיתות ביניים ונחיתה ב- JFK (ולא בניו-ארק).

כל התנאים המוקדמים האלו מביאים אותי שלושה חודשים לפני המועד המתוכנן לבחור בין שתי אופציות יחידות והן "אל על" או דלתא איירליינס.

שיחה לאל על בנוגע לשריון מקומות העלתה תשובה חד משמעית- מקום ביציאת חירום עולה 60$ נוספים (אין לי בעיה עקרונית לשלם את זה) אבל לא שומרים מראש ורק 3 ימים לפני הטיסה אפשר לדעת האם יש מקום פנוי ובכל מקרה אי אפשר לשריין מקום מראש כך שאשתי עם הילדה ישבו קרוב אלי.

בדיקה באתר של דלתא וגיבוי בשיחה טלפונית למוקד ההזמנות הישראלי של החברה (לא דרך סוכן) והתקבל הפתרון המושלם. בחברת דלתא מקום ביציאת החירום אינו כרוך בתשלום נוסף וניתן לשריין מקומות מראש לי ולאשתי, הללויה! חברת תעופה עם הפנים ללקוח. שיניתי את תאריכי החופשה כי באחת הטיסות לא היו המקומות שרציתי פנויים ומיהרתי לבצע הזמנה בסוף ינואר, הזמתי מקומות ספציפיים לשני הכיוונים ושילמתי את כל הסכום בתשלום אחד. קיבלתי אפילו כרטיס אלקטרוני למייל עם המקומות הספציפיים שבחרתי.

מכאן הכל מתחיל להתדרדר...

שבוע לפני הטיסה אני בודק במקרה את ההזמנה שלי באתר דלתא וחשכו עיני. המקומות של הטיסה בחזרה שונו למקומות רגילים לגמרי ללא הודעה מוקדמת (או מאוחרת) אלי. שיחה עם מוקד ההזמנות הישראלי והתחילו התשובות ה"שירותיות"...מ "זה לא אנחנו, זאת המערכת בארה"ב שינתה ואין לנו אפשרות לשנות זאת חזרה" דרך "אדוני, אתה קנית מקום על המטוס ולא קנית מושב ספציפי" ועד "מקום ביציאת החירום עולה סכום נוסף ואתה לא שילמת אותו" (אף אחד לא רצה סכום נוסף בשלב ההזמנה ואם היו מבקשים הייתי משלם. בסופו של דבר לאחר שיחה של חצי שעה עם הנציגה ועוד חצי שעה עם האחראית החזירו אותנו למקומות אחרים אבל בעלי מאפיינים דומים (אשתי היתה רחוקה ממני שתי שורות) אבל החלטתי להבליג כי האחראית אמרה שהשינוי בוצע כנראה בגלל שהמטוס בטיסה חזרה הוחלף למשודרג יותר ולכן סידור השורות שונה. סיכמתי את השיחה עם האחראית בבקשה שתציין בהזמנה שגובהי 2.02 מטר ושאני טס עם אישה ותינוקת על הידיים, הובטח לי שזה יצויין בהזמנה.

טסנו לארה"ב עם המקומות שבחרתי בדרך לשם...

מספר ימים לפני הטיסה חזרה אני בודק בארה"ב את ההזמנה שלנו והפלא ופלא...המקומות שלנו שונו שוב ושוב פעם לא הודיעו לי (למרות שיש להם טלפון וכתובת דוא"ל שלי).

פניה באנגלית דרך אתר דלתא עם פירוט הבעיה העלתה רק תשובה אוטומטית שהם מודים לי על פנייתי ושזה בטיפול ויחזרו אלי בהקדם (עד היום, שבועיים אחרי...לא חזרו אלי).

פניה טלפונית למוקד בארץ העלתה עוד פעם תשובות לא חכמות ולא הגיוניות.

בעצת המוקד הישראלי פניתי למוקד האמריקאי ושם בכלל קיבלתי תשובות מטופשות וחוסר רצון כללי לסייע. למשל, "כנראה המקומות ביציאת החירום שוריינו לאנשים נכים בעלי מוגבלות". באמת?! ביציאות חירום להושיב נכה?! סוף השיחה עם המוקד האמריקאי היתה שאני צריך לבדוק בשדה התעופה ורק אז אולי ניתן יהיה לשנות משהו.

מגיעים ל- JFK שלוש וחצי שעות לפני הטיסה כדי לסדר את הדברים האלו. מפקידים מזוודות, מקבלים כרטיסים ומפנים אותי בנוגע למקומות הישיבה לשער עצמו כי הם לא יכולים לעזור. ניגש לשער ממש אחרי הבידוק הבטחוני ואותה גישה אטומה שכבר מוכרת לי חוזרת שוב..."אדוני, הטיסה מלאה ואנחנו לא יכולים להושיב אותך במקום אחר". רק אחרי שהם הבינו שאני לא מתכוון לוותר ושאני באמת לא יכול לשבת במקום רגיל קיבלתי את המושב הנכסף מול מסך הטלוויזיה שם יש יותר מקום לרגליים. את אשתי אגב לא היתה להם בעיה פשוט להשאיר בקצה אחר של המטוס לבד עם הילדה במקום רגיל. שתי תשובות של נציגי דלתא עדיין מהדהדות לי בראש. "אדוני, אתה מצפה שאני אוציא עכשיו מישהו מהמקום שלו ואושיב אותך שם?" כן! הרי זה בדיוק מה שעשיתם לי ששריינתי מקומות לפני 3 חודשים! "אדוני, בפעם הבאה אתה צריך לרכוש כרטיס בביזנס אם אתה לא יכול לשבת במקום רגיל" לזה כבר לא היתה לי תשובה.

זהו? אפשר לאכול משהו לפני העליה למטוס? לא.

"אדוני, אין לי כאן כרטיס עליה למטוס של התינוקת"

מה??!! איך לא עליתם על זה בכירטוס כשהפקדנו את המזוודות? איך עברנו בידוק בטחוני בלי כרטיס לתינוקת? מה קורה לכם?

שולחים אותי לשער אחר שם יש נציגי דלתא שיכולים לעזור...

"אדוני, אנחנו רואים שבבן גוריון הנפיקו לתינוקת כרטיס הלוך ושוב, איפה הוא?"

אף אחד בבן גוריון לא ציין שמדובר בכרטיס הלוך ושוב ושעלינו לשמור אותו לטיסה בחזרה ובכל מקרה שמרתי את הכרטיס אבל הוא במזוודות שכבר הופקדו, למה לא שאלתם ובדקתם זאת לפני הפקדת המזוודות? למה לא להוציא עותק של הכרטיס?

"אדוני, אני רואה שהזמנת ושילמת על הכרטיס עבור כולכם לשני הכיוונים אבל אני לא יכולה להוציא עותק של הכרטיס ועליך לרכוש כרטיס נוסף עבור התינוקת לכיוון אחד" מיואש ועייף מחברת דלתא ובגלל העלות הנמוכה (50$) החלטתי למסור להם את כרטיס האשראי שלהם לאחר שהוסבר לי שאני יכול לפנות לדלתא בישראל ולבקש החזר (עוד נחיה ונראה...)

אגב, בטיסה עצמה סקרתי את כל היושבים ביציאו החירום ומול המסכים...למראית עין אנשים רגילים כמוני וכמוכם אבל כנראה שהם ידעו לעשות משהו שאנחנו לא ידענו לעשות.

אגב 2, המטוס בחזרה לא היה משודרג ולא נעליים וסידור המושבים היה זהה לזה של המטוס בדרך לשם.

זהו, ארוך ומתיש לקרוא ועוד יותר לעבור את זה על בשרך.

זה השירות של חברת DELTA Airlines , חברה אמריקאית גדולה ומסודרת.

לצערי מכל המקרה הזה אין לי לקח זולת לא לסמוך יותר על חברת תעופה ובטח שלא לטוס עם דלתא.

לרכוש בביזנס? אני עדיין לא מספיק עשיר ובכל מקרה אי אפשר להכניס ילדים לשם.

לעבוד דרך סוכן שיגן על האינטרס שלי? לא יודע, מה אתם חושבים?

תודה למי שקרא את הכל, אשמח לדעתכם (גם אם אתם חושבים שאני טועה באכזבתי מדלתא)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.seatguru.com/airlines/British_Airways/information.php

בדוק באתר החברה באיזה מטוסים הם משתמשים בטיסות שאתה מזמין - חלקן על 777 אבל אני חושב שלעתים גם דגמים אחרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...