Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן עד 80K חסכוני, נוח לנהג גבוה, שקט, ידני

amidanr
שימו לב! השרשור הזה בן 4289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכל חברי הפורום,

אני עובר מקטנוע לרכב, ומתלבט מה הרכישה המתאימה.

מדובר ברכב שני במשפחה, כבר יש לאישה סקודה ייטי שהיא מאוד מרוצה ממנה וזה הרכב הראשי. הרכב שאני קונה מיועד בעיקר לנסיעות שלי לעבודה וחזרה (זכרון יעקב נתניה, כ-80 ק"מ ביום סה"כ). אין חשיבות לתא מטען וכמה נוסעים אפשר להכניס מאחורה, 99% מהפעמים אסע לבד ברכב.

מה חשוב לי ברכב:

• חסכון בדלק
  • חסכון בהוצאות תחזוקה (טיפולים, אמינות וכו')
  • נוחות לנהג (אני בחור גבוה, 1.91) מבחינת מקום לרגליים, איכות המושב
  • נסיעה שקטה, בלי רעשי מנוע מוגזמים, טורים גבוהים וכו'

אני מחפש רק גיר ידני ע"מ לחסוך בעלויות הרכישה והדלק, אין לי ממש צורך באוטומט.

עשיתי כבר סיבוב התרשמות אחד בסוכנויות, וכרגע מה שנראה לי מתאים זה הסקודה פאביה 1.4 ידני והקליאו 1.2 אקסטרים.

ראיתי גם את הסוויפט (מושב נהג ממש לא נוח לי) ואת הספלאש (דווקא חביבה מאוד), וגם את הפיאט גרנד פונטו אקונומי.

המובילה כרגע היא הקליאו, אשמח לשמוע את חוות דעתכם לגבי איכות הדגמים הנ"ל, צריכה דלק, אמינות והמלצות נוספות.

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו אכן מרווחת מאד ונוחה, אבל היא אחת העצלות בחבורה בגלל משקל עצמי גבוה.

אם זה לא שיקול זו יכולה להיות קניה מצוינת.

פרט לרכבים שכבר בחנת יש עוד כמה בקטגוריית המחיר הזו.

הפיאסטה מצוינת אבל לאדם בגובה שלך יכולה להיות בעייתית בגלל שכיסא הנהג לא מתכוונן לגובה. אני בגובה 187 ס"מ ואין לי בעיה - אני ממליץ לקפוץ לסוכנות ולשבת ברכב לצורך התרשמות.

עם קצת מיקוח קיה ריו נכנסת לתקציב - רכב מעולה (למרות שמתומחר מעט גבוה).

אם שימושיות לא מעניינת יש גם רכבי שלוש דלתות שנכנסים לתקציב - פולו 'young' (אם המבצע עוד בתוקף) וכן אופל קורסה החדשה.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני 1.92 ומחפש רכב בתקציב דומה. התרשמתי שהסוזוקי ספלאש הכי גבוהה (לא בדקתי את פיאט כי אני לא מתכוון לרכוש רכב שלהם). עם זאת, אפילו הפיאסטה שידועה כבעייתית בנושא הזה התבררה כבסדר גמור לאחר שמשכתי את ההגה ואת המושב לאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מבחינת צריכת דלק – כל דגם ידני בעל נפח מנוע באזור 1.2-1.4 יספק לך חסכון נאה בדלק, לצד ביצועים סבירים.

לצד כלי הרכב שציינת, שווה לך לבדוק גם את פורד פיאסטה, יונדאי i20 וקיה ריו החדשה.

ייתכן שהן מעט מעל לתקציב, אבל לא בהרבה.

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...