Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסות ניקל מסתובבות איפה אני יכול להשיג כאלה?

honda97
שימו לב! השרשור הזה בן 4298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שזה כבר דיי ישן אבל עדיין ניראה לי מגניב, אני רוצה לקנות את הטסות האלה עם הניקלים שמסתובבות.

איפה אני יכול להשיג כאלה באזור הקריות, או להזמין מהאינטרנט מאיזה אתר?

מישהו מכיר חנות שמוכרת כאלה?

הבנתי שהיצרנית היא ישראלית מאתר http://allbiz.co.il/Business/8071/

אבל לא ניראה לי שהם ישלחו לי יחידה אחת עד לבית, הם ממוקמים באדוד, ואני בכלל מהקריות.

אם מישהו מכיר עוד מקום שאפשר לרכוש כאלה אני מעוניין.

13474_407CP500.jpg

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעודכן במקומות בישראל, לדעתי זה מיותר ומצעצע את האוטו, אם אכפת לך מהמראה של האוטו הייתי משקיע בג'אנט טוב או בטסות מקוריות, זה רק אני, אם אתה חושב אחרת מקווה שתמצא את מה שאתה מחפש

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, לא מכיר. אבל בתור אד שבזמנו חיפש כאלה, עד שראה אותם על רכב, אני יכול להגיד לך שזה נראה מגעיל ברמות שקשה לתאר. זה רק נראה מגניב מרחוק. מאד רחוק. מספיק רחוק בשביל שלא תראה את הספינר. או את הטסות. או את הרכב. או בעיניים...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה ניראה לי דיי טוב הטסות מעוצבות סבבה, אם הם מסתובבות זה גם נחמד למרות שזה לא קריטי לי, אני יכול גם סתם טסות בעיצוב יפה עם ניקל.

היו לי טסות עם ניקלים ואהבתי את זה אבל הצורה שלהם לא הייתה משהו

ואחרי כמה חודשים הם קיבלו שריטות והחלפתי למשהו אחר, אבל זה שהם היו מניקל היה נחמד לדעתי.

אני לא רוצה כל כך להשקיע הרבה על האוטו, והייתי מעדיף גאנטים 15 מאשר 14

וקניתי ליפני חצי שנה כבר 4 צמיגים חדשים של 14 ב 1000 שקל אז חבל

מיילה אם הייתי קונה 15 + גאנטים, באותו זמן זה היה יוצא טוב

אבל כיום שהאוטו אצלי והמחירון יורד כל כמה חודשים לא ניראה לי ששווה לי להשקיע יותר מידי

במיוחד שאני מעוניין למכור את הרכב אבל לא במחיר מחירון אלה ב 1000 שקל יותר.

גם מחירון לא נותנים, אנשים רוצים מתחת למחירון, והם לא יקבלו כי הוא במצב מעולה. (סיויק 97)

כי גם השקעתי בו קצת, הבעיה שלא נותנים אז אני נשאר איתו בנתיים, ולא רוצה להשקיע הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשיג מאיביי ויש גם ברד ליין בחולון טסות מניקל.

אני דווקא אומר שטסות מניקל מאוד יפות, זה נראה כמו דמוי ג'אנט כזה, בנוסף זה מבריק ויפה יותר מטסה רגילה. לא צריך כל הזמן לחפש ג'אנטים כשיש טסות יפות.

לגבי ההסתובבות, זה באמת נראה לי מיותר, לגבי הניקל כמו שאמרתי לא. חפש באיביי, אני מצאתי למידה שלי 14 טאסה כוכב מניקל, חבל שיקר מדי ויש לי כבר טסות רגילות:wink:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשיג מאיביי ויש גם ברד ליין בחולון טסות מניקל.

אני דווקא אומר שטסות מניקל מאוד יפות, זה נראה כמו דמוי ג'אנט כזה, בנוסף זה מבריק ויפה יותר מטסה רגילה. לא צריך כל הזמן לחפש ג'אנטים כשיש טסות יפות.

לגבי ההסתובבות, זה באמת נראה לי מיותר, לגבי הניקל כמו שאמרתי לא. חפש באיביי, אני מצאתי למידה שלי 14 טאסה כוכב מניקל, חבל שיקר מדי ויש לי כבר טסות רגילות:wink:.

באיביי יקר מאוד מה נסגר איתם? ואני מהצפון ככה שחולון רחוקה לי, יש מצב למשלוחים מאיזה אתר בארץ עם טסות ניקל יפים?

אני ירד מהמסתובבים אבל העניין של הניקל זה יפה מאוד לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחנויות של ערסים.

דרך אגב, באיזון גלגלים מאזנים עם משקולות של 10 גרם כדי להגיע לדיוק.

אתה חושב שהתוספת הדינאמית הזו משפיעה לטובה על האיזון ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחנויות של ערסים.

דרך אגב, באיזון גלגלים מאזנים עם משקולות של 10 גרם כדי להגיע לדיוק.

אתה חושב שהתוספת הדינאמית הזו משפיעה לטובה על האיזון ?

למה אתה חושב שמראש הערס הממוצע מאוזן?

דווקא די קל להוציא אותם מאיזון.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אל תתפוס אותי במילה אבל אתה יכול לנסות ברדיו יזיד ברגבה.

תרים אליו טלפון לפני.

בהצלחה

לעבודה פיג'ו 2008, לחיים אלפא 159 ולסופ"ש מרצדס W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אל תתפוס אותי במילה אבל אתה יכול לנסות ברדיו יזיד ברגבה.

תרים אליו טלפון לפני.

בהצלחה

...I REST MY CASE

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...