Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרוז טורבו במבצע החל מ129,900 ש"ח

גיא משברולט
שימו לב! השרשור הזה בן 4177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
וואי אני ממש לא אתפלא אם אתה סוכן של שברולט או קרוב לזה.

קרוז זה לא שברולט, וגם שברולט זה לא שברולט! הכל זה בסופו של דבר דייהו עם סמל של שברולט.

הספיק לי ולחבר שלי לנהוג בה ולהבין שהרכב הזה פשוט לא שווה את הכסף שלו.

הוא בדיוק כמו האופטרה.

זה שמציעים אותה בגרסת "טורבו" (עללק) זה לא עושה אותה יותר טובה מהמתחרות.

דייהו זה בטוח לא. אם כבר יותר לכיוון של אופל. זה שבמדינות מסויימות היא משווקת כדייהו לא אומר כלום.

הרי אתה יודע שהC1 שלך זו בעצם טויוטה, אבל יש שיסתכלו על הסמל ויגידו "צרפתייה מסריחה" :|

יצא לי לנהוג ב1.6 האוטומטית (רכב השכרה שחוט) וזה ממש לא אופטרה. נח מאד, מרווח ואין קרקושים.

הבעיה היחידה של הרכב הזה היא הגיר האוטומטי. זה כמו AL4 רק עם 6 הילוכים:lol: ממש מסרס את המנוע.

אם היו מביאים גרסה ידנית ועוד עם מנוע הטורבו של אופל במחיר הזה (ואפילו טיפה יותר זול בגלל שזה ידני) זו יכלה להיות המשפחתית טורבו הידנית היחידה בארץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוזל, הרי אתגר בשבילך:

תראה לי עוד משפחתית שמציעה 140 כ"ס כסטנדרנט (אפשר בקלות לצ'פצ'פ אותה ל-160 וצפונה), חישוקי סגסוגת 17", 10 כריות אוויר ואם אפשר אז גם מושבי עור.

אה, ושכל זה לא יעבור את ה-129,900 ש"ח. יודע מה - תנסה גם ב-140,000. וכל זה כולל עסקת טרייד אין במחיר מחירון, שזה מעלה את ערך העסקה בשווי רב..

היית מאמין שיש רכב גרמני זהה שעולה אפילו פחות?

אופל אסטרה טורבו.

.

קרוז זה לא שברולט, וגם שברולט זה לא שברולט! הכל זה בסופו של דבר דייהו עם סמל של שברולט.

הנוסחה הזו כבר מזמן לא נכונה לרכבי שברולט החדשים שבאים מקוריאה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מאמין שיש רכב גרמני זהה שעולה אפילו פחות?

אופל אסטרה טורבו.

אתה לא מקבל את אותו אבזור, את אותם 4 כריות אוויר נוספות, את אותו הספוילר והחישוקים הגדולים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תראה לי עוד משפחתית שמציעה 140 כ"ס כסטנדרנט (אפשר בקלות לצ'פצ'פ אותה ל-160 וצפונה), חישוקי סגסוגת 17", 10 כריות אוויר ואם אפשר אז גם מושבי עור.

אה, ושכל זה לא יעבור את ה-129,900 ש"ח. יודע מה - תנסה גם ב-140,000.

בבקשה:

סיאט לאון 1.8TSI, לא 140 כ״ס אלא 160 ואתה נשאר עם עודף לחישוקי סגסוגת, מושבי עור ומיכל דלק מלא.

(ובקלות אפשר לצ׳פצ׳פ אותה ל-200 כ״ס וצפונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

סיאט לאון 1.8TSI, לא 140 כ״ס אלא 160 ואתה נשאר עם עודף לחישוקי סגסוגת, מושבי עור ומיכל דלק מלא.

(ובקלות אפשר לצ׳פצ׳פ אותה ל-200 כ״ס וצפונה)

ראשית, אני חושב שהלאון זו בחירה מעולה למי שמחפש רכב חזק. מצד שני, היא נופלת מרכבים חדשים בהרבה פרמטרים. מדובר ברכב מיושן שמשווק בארץ משנת 2006, כלומר כבר 7 שנים על הכביש. מיותר לציין שהוצגה לו מחליפה, שמשום מה ממאנת להגיע.

לעזאזל, שכל אחד יעשה את הבחירה שלו. אבל שאנשים לא ירשמו שטויות למען השם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אני חושב שהלאון זו בחירה מעולה למי שמחפש רכב חזק. מצד שני, היא נופלת מרכבים חדשים בהרבה פרמטרים.

תשובה יותר גנרית מזו לא יכולת למצוא.

איזה רכבים חדשים? מאיזה סגמנט? באיזה פרמטרים? באיזה טווח מחירים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מהמלעיזים טרח לקרוא את הסקירה שכתבתי עליו?

באתי למבחן בידיעה שאני הולך לקטול את הרכב. בהינתן נקודת המוצא הזאת ולאחר שתקראו את הסקירה, אני חושב שאולי דעתכם עליו, ממש כמו דעתי שלי, כבר לא תהיה כל כך מוצקה נגדו.

במחיר 130K ש"ח כבר בהחלט מדובר בחבילה שראוי לשקול אותה ברצינות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה יותר גנרית מזו לא יכולת למצוא.

איזה רכבים חדשים? מאיזה סגמנט? באיזה פרמטרים? באיזה טווח מחירים?

באמת שאין לי כח להיכנס לויכוח מהסוג "הרכב שלי הכי טוב בעולם".

ובכל זאת הנה כמה נקודות לרעתה:

- היא כמעט היחידה שמשווקת רק עם 4 כוכבי בטיחות, ואני כותב כמעט היחידה פשוט כי אין לי כח לוודא שאכן כל המשפחתיות בארץ כבר משווקות עם 5.

- עיצוב הפנים שלה מרגיש מיושן. זה מעבר למרגיש, הוא פשוט מיושן.

- חלק מהאנשים מתבאסים לקנות רכב שמשווק כבר מ-2006. יש אנשים שקונים רכב חדש פעם בעשור, רוצים את החדש ביותר.

- דגם שהוחלף כבר, על כל היוצא בזה -נפילה במחירון, קשיים במכירה בעתיד וכו'.

ושוב פעם, אני חושב שהלאון היא אופציה מעולה למי שמחפש את מה שהיא יודעת להציע: שילוב מנוע גיר מצויין, איכות גרמנית, מחיר רכישה אטרקטיבי.

וכמובן שאני מציב אותה בקטגוריית המשפחתיות. לא חשבת שקנית מטוס, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתווכח על שום דבר וממש לא חושב שהרכב שלי הוא הכי טוב בעולם.

הדיון פה הוא בכלל על הקרוז טורבו שלא הוצאתי מילה אחת רעה נגדה, אני חושב שהיא בחירה מעולה.

הדבר היחיד שקמתי נגדו הינה הטענה שלך שאי אפשר למצוא 140 כ"ס חדשים במחיר של 129K.

הלאון מספקת יותר סוסים בפחות כסף, זה הכל.

וודאי שיש לה את החסרונות שלה וכל אחד ושיקוליו הוא,

אבל בתחום הכ"ס לשקל - היא הראשונה בטבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...