Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרוז טורבו במבצע החל מ129,900 ש"ח

גיא משברולט
שימו לב! השרשור הזה בן 4176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרוז טורבו בהצעת טורבו!

החל מ-129K (המחיר המקורי 139K)

טרייד אין במחיר מחירון וניתן לפרוס את השאר לתשלומים נוחים.

על הרכב ותצרוכת הדלק-

מנוע 1.4 טורבו.

צריכת דלק של 15 ק"מ לליטר (נתוני יצרן)

תיבת הילוכים אוטומטית המותאמת במיוחד למנוע האקוטק 1.4 טורבו וחבילה ספורטיבית המעניקה מומנט עשיר.

מבחינת זיהום אויר, מנוע הטורבו הקטן מעניק ציון 5 בדרגת זיהום האויר של הרכב ( ביחס לסגמנט המשפחתי)

לקרוז טורבו 10 כריות אויר ומערכת בקרת יציבות אשר מעניקים לה דירוג שיא של 5 כוכבים במבחני בטיחות.

במחיר מקבלים חבילה ספורטיבית: חישוקי אלומיניום, פנסי ערפל קדמיים, ספויילר ועוד...

פרטים נוספים על הרכב באתר שלנו

560866_392970517435496_2003467387_n.jpg

לשאלות ותיאום נסיעת מבחן ניתן לפנות אלי,

גיא משברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

140 כוח סוס

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יקר? אני רואה פה רכב משפחתי שמתאים גם למי שמחפש רכב גודש, רמת אבזור לא רעה פנימית וחיצונית.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר לקרוא לזה גודש... אבל המחיר טוב יחסית לאבזור.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת סוף השנה האזרחית, UMI קולטת שהם נתקעו עם מלאי של הקרוז המיותרת הזאת אז הם עושים מבצע...

נו באמת, במחיר הזה עדיף כבר להצטופף בPOLO TSI ולהישאר עם עודף ודלק

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה להצטופף בפולו TSI אם אפשר להידחס בפיג'ו 107? :roll:

גוזל, הרי אתגר בשבילך:

תראה לי עוד משפחתית שמציעה 140 כ"ס כסטנדרנט (אפשר בקלות לצ'פצ'פ אותה ל-160 וצפונה), חישוקי סגסוגת 17", 10 כריות אוויר ואם אפשר אז גם מושבי עור.

אה, ושכל זה לא יעבור את ה-129,900 ש"ח. יודע מה - תנסה גם ב-140,000. וכל זה כולל עסקת טרייד אין במחיר מחירון, שזה מעלה את ערך העסקה בשווי רב.

שברולט מביאים רכב שמעט שונה מהנוף הישראלי במחיר ריאלי והוגן. מגיע להם שאפו. אני ראיתי כזו בכביש, והיא נראית נהדר - בעיקר כשמשווים אותה לעדר ה-1600-ליסינג שחנו לידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי אני ממש לא אתפלא אם אתה סוכן של שברולט או קרוב לזה.

קרוז זה לא שברולט, וגם שברולט זה לא שברולט! הכל זה בסופו של דבר דייהו עם סמל של שברולט.

הספיק לי ולחבר שלי לנהוג בה ולהבין שהרכב הזה פשוט לא שווה את הכסף שלו.

הוא בדיוק כמו האופטרה.

זה שמציעים אותה בגרסת "טורבו" (עללק) זה לא עושה אותה יותר טובה מהמתחרות.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה העסקה שווה ביותר ... מה שקנה אותי זה

"חבילה ספורטיבית המעניקה מומנט עשיר"

המשפט הזה גורם לי לחשוב דברים לא טובים על האוטו ... כאילו מנסים לדחוף לך משהו.

משהו טוב לא דוחפים, הוא נמכר לבד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אי אפשר לערוך הודעה ?!

בשביל מה להצטופף בפולו TSI אם אפשר להידחס בפיג'ו 107? :roll:

גוזל, הרי אתגר בשבילך:

תראה לי עוד משפחתית שמציעה 140 כ"ס כסטנדרנט (אפשר בקלות לצ'פצ'פ אותה ל-160 וצפונה), חישוקי סגסוגת 17", 10 כריות אוויר ואם אפשר אז גם מושבי עור.

אה, ושכל זה לא יעבור את ה-129,900 ש"ח. יודע מה - תנסה גם ב-140,000. וכל זה כולל עסקת טרייד אין במחיר מחירון, שזה מעלה את ערך העסקה בשווי רב.

שברולט מביאים רכב שמעט שונה מהנוף הישראלי במחיר ריאלי והוגן. מגיע להם שאפו. אני ראיתי כזו בכביש, והיא נראית נהדר - בעיקר כשמשווים אותה לעדר ה-1600-ליסינג שחנו לידה.

יש לך אופל אסטרה טורבו ב 124 אלף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני רואה שיש כאן תגובות של אנשים שלא נסעו ולא התנסו ברכב,

למי שמעוניין אשמח לתאם לכם נסיעת מבחן אצלנו או אצלכם ללא התחייבות שתוכלו לחוות בעצמכם,

יותר מנשמח לשמוע דעתכם על הרכב, בעמוד הפייסבוק שלנו אנחנו גם מעלים סקירות של אוהדים בעמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שהאופל בשמלצר היא נופלת במחירון המון לעומת הטורבו שלא תמצא לא בליסינגים ולא בהשכרות.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם קרוז "ספורט-בק" וקרוז סטיישן? לא רוצים להרחיב את ההיצע?

Chevrolet-Cruze-hatchback-1.jpg

2012-Chevrolet-Cruze-wagon-rear-three-quarter.jpg

בפורד כבר עשו את זה...

גם מתחרים אחרים,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...