Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו טרייד אין - חוות דעת שלילית

לוקי2
שימו לב! השרשור הזה בן 3661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקשרתי לטלפון המרכזי של קרסו בעקבות רכב שראיתי באתר האינטרנט שלהם - ניסן אלמרה שמספרה 11-268-14

במודעה הרכב נראה בסדר, ומצויין כי נסע 84 אלף ק"מ , ראו את המודעה מצורפת.

לא הסכימו לתת לי שום פרט על הרכב, רק בפגישה.

מכיוון שאני ברמת הגולן, הסברתי כי לא אוכל להגיע עד ראשון לציון, מבלי לקבל קצת מידע, עדיין לא הסכימו.

לא ויתרתי, השגתי את הטלפון של הסניף בראשון, והתקשרתי.

מסתבר, שהרכב אומנם עומד על 84 אלף ק"מ , אבל הייתה "בעיה" בלוח המכוונים, והאוטו עשה בפועל 150 אלף ק"מ.

פשוט "החליפו" את לוח המכוונים...

עכשיו תחשבו מה היה קורה לו הייתי מגיע מרמת הגולן עד לראשון לציון, ושם הייתי מגלה את זה, מי היה משלם לי עבור הדלק והזמן ?

*אני מעריך את הכנות, לפחות אמרו בטלפון, ואני גם מעריך את נציג קרסו בפורום, אבל יחד עם זאת, למה כל הסיפורים האלו ? למה להתנהג כמו אחרון הסוחרים ?

Untitled.jpg

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לוקי,

צר לי לקרוא על חווית השירות השלילית שקיבלת.

אני שמח לקרוא שנציג המכירות מסניף ראשון איתו דיברת חשף בפניך את העובדה שהרכב עבר תיקון בלוח השעונים ולא ניסה להסתיר ממך את העובדה הזו. בעיניי אין מדובר בדבר של מה בכך.

שנית, כפי שהסברתי לך בהודעה פרטית, יש לנו סניפים בכל רחבי הארץ וגם באזור הצפון - טבריה, כרמיאל, נצרת וחיפה. אין צורך לנסוע את כל הדרך מהגולן ועד לסניף ראשון לציון, תמיד ניתן להעביר עבורך את הרכב לסניף הקרוב אליך לאחר שהגעת לפגישה באותו הסניף והתחלת את תהליך הרכישה.

בכל מקרה, אשמח לקבל את פרטי המקרה בהודעה פרטית כדי שנבדוק את הנושא מול המוקד שלנו ונלמד להבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פרטי המקרה מונחים לפניכם - יש מודעה, יש בה ק"מ שנניח, לצורך העניין, שהוא שגוי. תתקנו את המודעה - זה הכל. עניין של 20 שניות, בלי הודעות יחצ"נות.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רשום 84000 במודעה? אם בפועל זה אחרת?

האם זוהי אינה הטעיה?

ממה אנו מתפעלים? מזה שבראשל"צ דיברו אמת. וזה מזה שבטלפון לא הזכירו זאת, נראה לנו טבעי.....

הא מר קרסו ספונסר באתר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מבזה !!!

מר קרסו מציין שאפשר לשנע את הרכב לכל סניף שרוצים.

הוא רק שכח לציין שאם בסופו של דבר לא לוקחים את הרכב, מחוייב הלקוח בדמי שינוע בסך 500 שקלים.

שוב פעם סיפורים והטעיות, קישקושים ותחמנויות.

תחשבו,

אז אם לוקי היה נוסע מרמת הגולן, אפילו לסניף הקרוב אליו ביותר - כרמיאל - היה עולה לו :

הפסד יום עבודה - 300 ש"ח.

דלק - נניח 1.5 שקלים לק"מ. יש 130 ק"מ הלוך חזור = 200 שקלים.

שינוע הרכב - 500 שקלים.

בקיצור - 1000 שקלים וימבה עצבים, חוויה שלילית, מספר לאחרים, אחרים נזהרים ולא מתקרבים.

אני בעצמי שמחפש כרגע עסקה דומה - לא אתקרב בכלל לקרסו !

יש עוד מלא מקומות עם מבצעים טובים לא פחות.

אני את הסיפור אספר לכל מי שמחפש רכב.

same beat different tone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה בכלל לגשת למגרשים?

לפני חודש, חבר קנה בחברת ליסינג מאזדה 3 2009 ב75,000 ש'ח. 56,000 ק"מ.

אמרו לו "המחירון 84,000 ש'ח. (זה המחיר של רכב מיד פרטית כן? לא מליסינג).

תקבל אותה בהנחה ומבצע של 20% וזה ייצא לך 75,000ש'ח.

התלהב,לא חשב פעמיים, קנה. (האוטו היה שטוף ונקי, עם ניילונים אפילו).

עשיתי חישוב של 20% הנחה, יצא לי 17,000ש'ח. תקנו אותי אם אני טועה.

הורדתי מ 84,000ש'ח, יצא 67,000ש'ח.

החבר המתלהב התחיל לתרץ ולשכנע את עצמו בכל מיני תירוצים, שהוא לא פראייר וזו חברה מוכרת וידועה ואפילו עשתה בעצמה בדיקה לרכב. (470 ש'ח).

בכדי לזרות לעצמו מלח על הפצעים, חיפשנו מאזדה 3 פרטית 2009 בלוחות האינטרנט. יד ראשונה בלבד ופרטית כמובן.

מחירים? מ 74,000ש'ח ועד 82,000. לפני משא ומתן.

שתבינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לוקי,

צר לי לקרוא על חווית השירות השלילית שקיבלת.

אני שמח לקרוא שנציג המכירות מסניף ראשון איתו דיברת חשף בפניך את העובדה שהרכב עבר תיקון בלוח השעונים ולא ניסה להסתיר ממך את העובדה הזו. בעיניי אין מדובר בדבר של מה בכך.

שנית, כפי שהסברתי לך בהודעה פרטית, יש לנו סניפים בכל רחבי הארץ וגם באזור הצפון - טבריה, כרמיאל, נצרת וחיפה. אין צורך לנסוע את כל הדרך מהגולן ועד לסניף ראשון לציון, תמיד ניתן להעביר עבורך את הרכב לסניף הקרוב אליך לאחר שהגעת לפגישה באותו הסניף והתחלת את תהליך הרכישה.

בכל מקרה, אשמח לקבל את פרטי המקרה בהודעה פרטית כדי שנבדוק את הנושא מול המוקד שלנו ונלמד להבא.

לקרוא ולא להאמין. נציג רשמי של קרסו טוען שחור על גבי פורום שאמירת אמת ומסירת פרטים מדוייקים ונכונים, אינם דבר של מה בכך בעיניו...איזו התבטאות אומללה.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה אנו מתפעלים? מזה שבראשל"צ דיברו אמת. וזה מזה שבטלפון לא הזכירו זאת, נראה לנו טבעי.....

הא מר קרסו ספונסר באתר?

איש יקר,

אנא קרא שוב בבקשה את ההודעה של אדון לוקי. מצוין שם מפורשות שכבר בשיחת הטלפון השנייה שלו לסניף בראשון צוין בפניו כי הרכב נסע קילומטראז' אחר מזה שמופיע במודעה. הדבר בא לידי ידיעתו עוד לפני שהגיע פיזית לסניף שבראשון לציון.

כל פרטי המקרה מונחים לפניכם - יש מודעה, יש בה ק"מ שנניח, לצורך העניין, שהוא שגוי. תתקנו את המודעה - זה הכל. עניין של 20 שניות, בלי הודעות יחצ"נות.

תיקון הנתונים שבמודה, כפי שציינת, זה פרט קטן שלא דורש הרבה עבודה. אם הבנתי נכון את כוונתו של לוקי, לא על כך הוא מתלונן.

הרבה יותר חשוב לי להבין מדוע לקוח שיצר איתנו קשר דרך המוקד חזר עם טעם כל כך רע בפה שהוא בחר לפתוח שרשור שכזה בפורום. הרבה יותר חשוב לי להבין כיצד ניתן למנוע מקרים שכאלו בעתיד. בשביל זה חשוב לי לדעת עם מי דיבר ומתי, כדי שאוכל לבדוק זאת מול הסניף ומול המוקד הטלפוני.

פשוט מבזה !!!

מר קרסו מציין שאפשר לשנע את הרכב לכל סניף שרוצים.

הוא רק שכח לציין שאם בסופו של דבר לא לוקחים את הרכב, מחוייב הלקוח בדמי שינוע בסך 500 שקלים.

תיקון קטן אך מהותי למדי, שמשנה בצורה מאוד משמעותית את החישוב שעשית כאן.

אנחנו אכן מחייבים את הלקוח בדמי שינוע בסך 500 ש"ח, במידה והרכב שהוא מבקש לרכוש נמצא בסניף אחר. לאחר שהרכב מגיע לסניף הקרוב, הלקוח מוזמן לסניף ובודק את הרכב לפי רצונו. במידה ולאחר הבדיקה מחליט הלקוח כי הרכב אינו לשביעות רצונו ואינו כפי שהובטח לו, הוא רשאי לקבל בחזרה את כספו ללא שום התחייבות וללא שום תחמנות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין השינוע מקובל.

אם ישנעו כל רכב לכל סניף לפי רצון הלקוחות, הם יפסידו כסף.

טענתי היא עקרונית : לא נראה טוב שטרייד אין ברמה של קרסו, שממצב וממתג את עצמו כעסק הוגן ושקוף, מגיע למצב בו במודעה מצויין מספר ק"מ אחר מאשר בפועל.

עשיית עסקים עם טרייד אין ומגרשים מלווה בחשש טבעי, ולכן חיפשתי גוף אמין יותר.

לבסוף יצא, ששמעתי בטלפון את אותם הסיפורים ששומעים מסוחרים ונוכלים. (אני לא מכליל)

וחבל שכך.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו אכן מחייבים את הלקוח בדמי שינוע בסך 500 ש"ח, במידה והרכב שהוא מבקש לרכוש נמצא בסניף אחר. לאחר שהרכב מגיע לסניף הקרוב, הלקוח מוזמן לסניף ובודק את הרכב לפי רצונו. במידה ולאחר הבדיקה מחליט הלקוח כי הרכב אינו לשביעות רצונו ואינו כפי שהובטח לו, הוא רשאי לקבל בחזרה את כספו ללא שום התחייבות וללא שום תחמנות!

סלח לי, אבל אולי אני לא מבין את זה כמו שצריך.

במידה ולוקי היה נוסע לכרמיאל לפגישה ראשונה, היה מפסיד יום עבודה + הוצאות נסיעה? **היה**

במידה ובתום הפגישה היו משנעים את הרכב המדובר לסניף כרמיאל, לוקי היה מגיע שוב ? **היה**

במידה ולא היה נאמר ללוקי בכרמיאל על ההסטוריה של הרכב (אפילו בתום לב מכיוון שאין בידם את הידע הזה), הרכב היה משונע לכרמיאל ולוקי היה מחוייב ב 500 שקלים? **היה**

לוקי היה מגיע שוב לכרמיאל, שוב עם כל ההוצאות הנלוות? **היה**

לוקי היה לוקח את הרכב למכון בדיקה ? **היה**

המכון היה עולה על העניין הזה? זהו - שלא בטוח.

אם המכון היה עולה - לוקי היה מפסיד הרבה כסף וזמן.

אם המכון לא היה עולה על העניין - לוקי היה נדפק.

אז ראבאק,

קצת אמת בפרסום מ-ל-כ-ת-כ-י-ל-ה לא הייתה הורגת אף אחד.

same beat different tone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר קרסו טרייד אין היקר.

אם רכב עבר 150 אלף ק"מ. אזי במודעה צריך להיות רשום 150 אלף או 84? נא השכל אותנו.

או שיש חוקים בעולם הרכב או הטרייד אין שאיני מבין.

גילוי נאות, מכיר?

שיטת מצליח מכיר?

זו תשובה של נציג קרסו? בחיאת...

ואל תמכור לנו את נושא "כבר בטלפון השני......".

קצת אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר קרקס,

לא יותר פשוט ויותר יעיל

לרוץ לתקן את המודעה באתר

ואז לרוץ להודות בטעות במסגרת הפורום

ואז לרוץ לוודא שההתנהגות הזאת לא תחזור על עצמה

מאשר להתווכח מעל דפי הפורום ?

רוצה לתרום למקום העבודה שלך ? אז תעבוד בשקט לשיפור המצב ולא בשיווק ותדמיתנות זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון הנתונים שבמודה, כפי שציינת, זה פרט קטן שלא דורש הרבה עבודה. אם הבנתי נכון את כוונתו של לוקי, לא על כך הוא מתלונן.

הרבה יותר חשוב לי להבין מדוע לקוח שיצר איתנו קשר דרך המוקד חזר עם טעם כל כך רע בפה שהוא בחר לפתוח שרשור שכזה בפורום. הרבה יותר חשוב לי להבין כיצד ניתן למנוע מקרים שכאלו בעתיד. בשביל זה חשוב לי לדעת עם מי דיבר ומתי, כדי שאוכל לבדוק זאת מול הסניף ומול המוקד הטלפוני.

קטן או לא, כנראה שקשה לבצעו, שכן במועד כתיבת הודעה זו הק"מ עדיין ישן. כל היתר נחמד, אבל לתקן עיוות כה בסיסי זה וקל לתיקון זה א"ב, וזה טרם בוצע.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...