Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הוחמרו (ביקורות)בדיקות גלאי עשן ומטפים בעסקים??

ג.מ פורטל
שימו לב! השרשור הזה בן 4298 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה שמעתי שהפקחים מסתובבים ומבצעים כל מיני בדיקות כגון:גלאי עשן.תאורת חרום.ועוד..היו אצלנו גם בסניף חיפה ועכשיו נכנסו אלי גם פה בת"א.ויש לי כמה בעיות שצצו להם לאחר הביקורת ורציתי לשתף אותכם איך אני פותר תבעיות האלו בקלילות.

והמימצאים הם כדלקמן:

א.יש להמציא אישור מחשמלאי בודק על תקינות מערכת החשמל.

ב.יש להתין מערכת לגלאי עשן ולהמציא אישור ממכון מורשה

ג.יש להמציא אישור על תקינות ציוד כיבוי לפי (ת 129.מטפים)

ד.יש להתקין תאורת חרום ולהמציא אישור מחשמלאי ע"כ

השאלות שלי הם:

א.העסק קיים כבר כמה שנים מה קרה פתאום?(הרי היו פה לפני)

ב.בשם העסק מופיע להם שזה "מחסן"ובכלל מדובר על חנות תצוגה האם יש לזה הקלות למינהם??

ג.איך אני סוגר תעיניין הזה בדרך הכי קלה

תודה לעונים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך הכי קלה היא צילום תרמי לארון החשמל (כ 500 ש"ח) ושאותו חשמלאי יתקין את תאורת החירום, הזמנת אחד העסקים שמתעסקים עם בדיקת מטפים והוצאת אישור ולגבי הגלאים הכל תלוי למה הם בדיוק מתכוונים. אם מדובר בגלאים הקטנים זה גרושים.

הם יבואו מידי פעם וכל פעם עם דרישות שונות אז תתכונן למלחמות. זה מעין סוג של מס.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך הכי קלה היא צילום תרמי לארון החשמל (כ 500 ש"ח) ושאותו חשמלאי יתקין את תאורת החירום, הזמנת אחד העסקים שמתעסקים עם בדיקת מטפים והוצאת אישור ולגבי הגלאים הכל תלוי למה הם בדיוק מתכוונים. אם מדובר בגלאים הקטנים זה גרושים.

הם יבואו מידי פעם וכל פעם עם דרישות שונות אז תתכונן למלחמות. זה מעין סוג של מס.

מהו צילום תרמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמים את הלוח כשהוא תחת עומס ורואים לפי צבעים את הטמפרטורה השונה של החיבורים והחוטים. ככה מזהים חיבורים לא תקינים שמתחממים יתר על המידה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמים את הלוח כשהוא תחת עומס ורואים לפי צבעים את הטמפרטורה השונה של החיבורים והחוטים. ככה מזהים חיבורים לא תקינים שמתחממים יתר על המידה.

תודה החכמתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בליקויים שאף אחד לא יחליק לך אותם ובמידה ולא תתקן אותם, ישלל רשיון העסק שלכם.

בנוסף, במידה וחו"ח יקרה משהוא בעסק (שריפה, פציעה וכו'), חברת הביטוח תסרב לשלם בגלל הליקויים הבטיחותיים הנ"ל.

תקן אותם בהקדם, בעיקרון כל מה שאתה צריך הוא להזמין חשמלאי שיתקין תאורת חירום ויאשר שהמערכת תקינה ולהזמין חברה מתמחה בציוד כיבוי אש שתתקין גלאים ותאשר את תקינות המערכת הקיימת (זה עלול להיות קצת יקר).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקש מימשהו שמכיר מישהו שיבוא אלי לגבי הצעת מחיר בשביל הדברים הנ"ל תודה מראש

בשבוע שעבר היה אצלי "הבודק" (050-5284-894 רמי ינקלביץ') שמוכר גם ע"י חברות הביטוח ועשה סקירה תרמית. הוא לקח 550 ש"ח לפני מע"מ.

מטפים חפש מישהו באיזור שלך שיתחייב לתת אישור קביל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר היה אצלי "הבודק" (050-5284-894 רמי ינקלביץ') שמוכר גם ע"י חברות הביטוח ועשה סקירה תרמית. הוא לקח 550 ש"ח לפני מע"מ.

מטפים חפש מישהו באיזור שלך שיתחייב לתת אישור קביל.

נישאר לי "גלאי עשן"הצעת מחיר תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "רק" גלאי עשן אלא מערכת שלמה שכוללת חייגן ל 2 מיספרים.

המערכת עולה 4-5K לערך, ובדיקה שנתית עולה 650 ש"ח+מע"מ.

הרשויות המקומיות החמירו מאד את התקנות לעסקים עם פוטנציאל "דליק" וחיבו את כולם בהתקנת מערכת גילוי אש ואישור תקינות מערכת חשמל.

מערכת החשמל חייבת להיות תקינה לחלוטין לכלול ממט"ים אחרת אף חשמלאי מוסמך לא יאשר לך אותה.

בקיצור, כאב ראש לא קטן.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשויות המקומיות החמירו מאד את התקנות לעסקים עם פוטנציאל "דליק" וחיבו את כולם בהתקנת מערכת גילוי אש ואישור תקינות מערכת חשמל..

כנ"ל לכל העסקים שפועלים בתוך מרכזי קניות (פאוור סנטרים וקניונים).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת גילוי עשן ובדיקה של מעבדה מוסמכת יכול להיות סיפור של כמה אלפים, אם קיימת אצלך מערכת אולי יש אפרות לשפץ אותה ולהביא מעבדה מוסמכת (סיטסים, מכון התקנים,המבדקה) לאשר אותה.

בדרך כלל בחנויות לא מגיעים למערכות יקרות,אם תרצה עוד פרטים אשמח לעזור לך.

גילוי נאות, יש למשפחתי עסק של ציוד כיבוי אש ואני מנהל מלקת גילוי עשן וכיבוי אוטומטי.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שניתן להתמקח על הדרישות. גם אצלי הם רצו ספרינקלרים אני כמובן התנגדתי (מפעל מתכת שהחומר היחיד הדליק הוא 2 קופסאות בגודל של גלון של פריימרים ועוד גלון מק). כשהבינו שאין סיכוי ושנלך עם זה עד הסוף הם התקפלו.

בנוסף כל שנה הם מבקשים משהו הפוך ממה שביקשו בפעם הקודמת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...