Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש הסבר בשינוי לסטטוס אספנות לרכב ללא טסט.

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

מידי פעם צצות לי הזדמנויות של רכבי אספנות פוטנציאלים, לא תמיד אני זריז לרכושם או לא תמיד אני מוכן לזה באמת.

עכשיו יש לי ממש הזדמנות אדירה לרכוש vw golf mk1 1982 רשיונות הרכב מוקפאים זה 4 שנים עוד מ2008 הרכב עומד בחניה אך לא מוזנח, אותו אדם דואג לסוע איתו מידי פעם באזור הכפרי שלו (ידוע לי שלא חוקי) מטפל בו מכנית וכד', סך הכל הוא נראה בסדר גמור.

אז עכשיו אחרי 30 שנה שהוא עדיין לא הוכרז לאספנות אני מעוניין בהליך הזה.

מהי הפרוצדורה? הרי אין אגרות לשלם, האם צריך לשלם את האגרה הנוכחית ולגשת לטסט ואז לשנות לסטטוס אספנות?

מהו ההליך אם אפשר הסבר מעט יותר מעמיק.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש פשוט :

1. שלם לבעל הרכב והחתם אותו על זכרון דברים שהרכב עבר לבעלותך.

2. הצטייד בתעודת הזהות שלך ושל בעל הרכב וכן ביפוי כח מטעמו להפיכת הרכב לאספנות ולמכירתו.

3. סע למשרד הרישוי :

א. עם תז של בעלים קודם ויפוי כח- העבר הרכב לסטטוס אספנות.

ב. עם תז של בעל הרכב+יפוי כח - העבר הרכב על שמך (הפעולה בתשלום )

ג. בקש במקום טופס לתשלום אגרה שנתית וטסט.

בהצלחה.

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ולרכב אין טסט בתוקף וגם כי אין טעם לשלם את אגרת הרישוי כרגע אז תבקש מפקידת משרד הרישוי להוריד את המגבלה להעברת בעלות ואז תיגש לדואר ‏(תוך פחות מ24 שעות)‏ ללא הורדת המגבלה לא תוכל לבצע העברת בעלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ולרכב אין טסט בתוקף וגם כי אין טעם לשלם את אגרת הרישוי כרגע אז תבקש מפקידת משרד הרישוי להוריד את המגבלה להעברת בעלות ואז תיגש לדואר ‏(תוך פחות מ24 שעות)‏ ללא הורדת המגבלה לא תוכל לבצע העברת בעלות

הסבר בבקשה - לא הבנתי את האמור.

אני מכוון תמיד אל הירח - מקסימום אפגע בכוכב . .

[size=6"[color="black:snipersmi :snipersmi ][/color]][/size]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק ככה: בכל רכב שיותר מ-3 חודשים ללא טסט- המחשב לבד מכניס הגבלה שלא ניתן לעשות העברת בעלות. רק שברכב "הרגיל" בשביל להסיר את המגבלה חייבים לעשות טסט ולהמתין לפחות איזה שבועיים עד שזה ייתעדכן במחשבי הדואר- ובמיקרה של האספנות הפקידה פשוט מסירה ידנית את המגבלה במחשב במשרד הרישוי- וזה מתעדכן מיד וישר אפשר ללכת לדואר ולעשות. פשוט מאד, מניסיון- רק חייבים להזכיר את זה לפקידה- לבד סיכוי סביר שהיא לא תעשה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק ככה: בכל רכב שיותר מ-3 חודשים ללא טסט- המחשב לבד מכניס הגבלה שלא ניתן לעשות העברת בעלות. רק שברכב "הרגיל" בשביל להסיר את המגבלה חייבים לעשות טסט ולהמתין לפחות איזה שבועיים עד שזה ייתעדכן במחשבי הדואר- ובמיקרה של האספנות הפקידה פשוט מסירה ידנית את המגבלה במחשב במשרד הרישוי- וזה מתעדכן מיד וישר אפשר ללכת לדואר ולעשות. פשוט מאד, מניסיון- רק חייבים להזכיר את זה לפקידה- לבד סיכוי סביר שהיא לא תעשה!

תודה !

אני מכוון תמיד אל הירח - מקסימום אפגע בכוכב . .

[size=6"[color="black:snipersmi :snipersmi ][/color]][/size]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבעצם צריך לעשות זה לשנות אותו לסטטוס אספנות ורק אז מסירים את המגבלה וניגשים בדואר לשם העברת בעלות?

או שקודם מסירים את המגבלה, מעבירים בעלות ואז סטטוס אספנות?

לאחר שביצעתי את הפעולות הנ''ל, הבנתי שאני מבקש רישיון רכב חדש על שמי, משלם את האגרה וניגש לעשות טסט?

לאחר הטסט אני אמור להחליף לוחיות רישוי עם הכיתוב "רכב אספנות"? או שלפני הטסט?

מה היא אגרת הרישוי לרכב הנ''ל? והאם זה לחצי שנה או שכבר שונה החוק שזה תקף לשנה?

האם גם כאן צריך אישור בלמים, זיהום אוויר וכד'? או שפשוט טסט למען הבירוקרטיה?

סליחה על כל השאלות, תודה על העזרה, אני חדש בתחום וביום א' אני ניגש לרכוש את הרכב וכמובן אעדכן.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית בעל הרכב צריך לגשת למשרד השרישוי ולהצהיר על הרכב כרכב אספנות, אז פקידת המשרד מסירה את המגבלה (כדאי כפי שכבר נאמר להזכיר לה בכיד לחסוך "לך תבוא" ) , אז גש עם בעל הרכב לביצוע העברת הבעלות בדואר.

ברכבי אספנות יש לבצע בדיקות בלמים לפני כל טסט, וטסט יש לבצע אחת לשנה.

BMW R75/6 1976 מקסים לאחר שיפוץ, AUDI 100 GL 1974 בתחילת שיפוץ ופיאסטה MKII 1986 יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו ניגשים היום, האם באותו רגע לאחר שינוי לסטטוס אספנות והסרת המגבלה הידנית ניתן להעביר בעלות? ממש 10 דקות אחרי?

האם לאחר מכן לחזור למשרד ולבקש רישיון רכב על שמי?

רישיון נהיגה תופס או שצריך ת.ז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נקנה בשעה טובה, גולף mk1 משנת 1982 1100 סמ''ק מדהימה.

תמונות בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...