Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זה דבר נכון ובריא למנוע לתת קיק דאון

redead
שימו לב! השרשור הזה בן 4309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להלן קישור למקור

italian tune-up

http://en.wikipedia.org/wiki/Italian_tuneup

שימו לב שהתורה נכתבה ע"י Ferrari

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שזה מה שינקה את המנוע. בטח שלא יותר משמירה על שגרת טיפולים נכונה, אבל באופן כללי אין שום בעיה עם קיק דאון גם בכמות גדולה יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תירוץ ו כן! למען נקיון המנוע. סיבובי מנוע גבוהים (ולא מחייב בקיקדאון) פעם ב מנקים פיח שהיצטבר על המצתים מנסיעות עירוניות קצרות וכן פיח שמצטבר במעברי האגזוז ובמיכלוליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי:

אם כך ברכבי ליסינג הכל מבריק ונוצץ,שם נוסעים רק על קיקים.....

רק מניעים ויש קיק לבוקר טוב ומשם השמים הם הגבול.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגייה מעניינת אם אני אישית חושב על זה יכול להיות יש בזה משהו,

למרות שאם רוצים לנקות פיח שמצטבר יש תוספים אם אני לא טועה..

דוגמא שלי אוליי דימיינתי אבל הרכב שלי למשל תמיד היית מסתכל על פתח האגזוז ותמיד אצלי

הוא היה נקי לא היה בו שחור כזה בולט ולאחרונה התחלתי להבחין שהתחיל להיות יותר פיח

כנראה כי התחלתי לסוע בעיר הרבה למרות ש-70 % אצלי זה בין עירוני ..הלוואי שזה סתם שטות:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שזה מה שינקה את המנוע. בטח שלא יותר משמירה על שגרת טיפולים נכונה.

רוני, עד כמה שאני יודע, סיבובי מנוע גבוהים כשהמנוע כבר בטמפרטורת עבודה פירושה טמפרטורה גבוהה בתא הבעירה עד כדי המסת משקעי פיח. כמו כן ניתן למוסס פיח על ידי נסיעה בסל"ד שיוט אך במהירות גבוהה יותר ולאורך זמן רב. גם תוספים לניקוי מזרקים במיכל הדלק (ולעתים אף כאינפוזיה) יכולים לעזור.

לגבי המינון - אני לא בטוח.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אן כן, לנקוי תא שריפה צריך טמפ' גבוהה והדרך הנכונה לעשות זאת היא נסיעת שיוט ממושכת ורצוי עם סל"ד מנוע גבוה יותר מהרגיל, למשל 100 קמ"ש בהילוך 4 או הילוך אחרון במהירות לא חוקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...