Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה את הפולקסווגן שלך עם גג חשמלי נפתח? יש!

שימו לב! השרשור הזה בן 3963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעתה ניתן לרכוש באמצעותנו גג נפתח חשמלי מתוצרת WEBASTO גרמניה, יצרן OEM של פולקסווגן!

ההתקנה מקומית מלווה בשלוש שנות אחריות. הגג הנפתח מעצים את הרגשת הנהיגה ומעלה את הערך הסחיר של הרכב.

הזמנת הגג הנפתח מתבצעת בעת הזמנת הרכב וכוללת התקנה במתקני צ'מפיון מוטורס ורישום ברשיון הרכב.

פרטים אצל הנציגים באולם המכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

אני יודע שההודעה קצת ישנה אבל מה שאני הולך להגיד תקף עד היום .

למה אתם היבואנים , לכל הרוחות לא מייבאים לארץ תוספות כמו זו (גג נפתח) ודומיהם מקוריות ממפעל היצרן ?!

זה כל כך מרגיז ומעצבן .

אני הזמנתי ג'טה חדשה , ובגלל שרציתי גג נפתח , לא הייתה לי ברירה , שילמתי עליו תוספת .

אבל !!! , אתם עוד אומרים ''מקורי של היצרן מגרמניה'' , על מי אתם עובדים ?! , תתביישו לכם , לפחות אל תכריזו הכרזות שכאלו !

אני משער שדיי הרבה אנשים כבר מזמן יודעים איך אמור להיות בנוי גג נפתח ברכב אם הוא מגיע מקורי ממפעל היצרן .

הגג אמור להתרוממם כמה מעלות בזווית כלפי מעלה , וגם אם רוצים , הוא נפתח לגמרי ונכנס לתוך נישה שלו שמיועדת בשבילו בגג הרכב , ולא מעל הגג ! , וגם קונסולת הבקרה שלו נראית מובנית לחלוטין בתקרה של הרכב ולא איזה שלט שסתם מודבק שם !

גם מבחינת רעשים בנסיעה זה לא אמור לפגוע , אני לא יודע איך אצליכם , אני אקבל את הרכב שלי ואז נראה , אבל יש לי דוגמה מצויינת של חבר שלי , שקנה לעצמו סובארו B4 חדשה מהחנות וגם כן הוסיף בתשלום גג נפתח , אותה בנייה לא ''מקורית'' בכלל , ויותר מזה , בדקנו איתו ביחד , כשנסענו בכביש מהיר באזור ה-90-100 קמ''ש ופתחנו את הגג , אני חייב להגיד זה היה פשוט זוועה , נוצר כזה רעש בפנים מהרוחות שבכדי לשמוע את האחד את השני היינו צריכים ממש לצעוק !

ולזה , אתם היבואנים פה בארץ קוראים ''מקורי'' ?!

כנ''ל גם לגבי שער התוספות המקוריות מהיצרן , למה אתם מגבילים בתוספות ? , למה לא להתחשב באנשים שכן רוצים מגוון של תוספות מקוריות מהיצרן בעת קניית רכב חדש , ואם כבר אתם מציעים משהו , אז עוד פעם אלו תוספות ''עלק'' מקוריות שאתם בונים פה בארץ בעצמיכם , מוצאים איזה חברות בקומבינות , ודוחפים לנו , הצרכנים את התוספות האלו במחירים יקרים מאוד כאילו אלו תוספות ממפעל היצרן .

מתי זה כבר יגמר !!!

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

jentus - שמעת על המשפט - פראיירים לא מתים? יש לא מעט יבואנים שישמחו למכור לך רכבים יותר טובים, עם הרבה יותר אבזור ובמחיר זול יותר. אין לך על מה להתלונן. צ'מפיון יכולים לגבות כמה שהם רוצים על מה שהם רוצים.

אם היה לי מספיק כסף הייתי מתחיל ייבוא מקביל של VW - אני בטוח שתוך שנה מעל 50% מהנתח שוק הפרטי היה עובר אליי. אפילו אם לא הייתי מוריד שקל מהמחיר - רק נותן קצת שירות.

וראיתי בחתימה שאתה מת להתחיל בשיפורים של הרכב שלך - אם השיפורים זה יותר מעץ ריח אז יכולה להיות לך בעיה רצינית שתגיע התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקאמיצ'י , אני מסכים גם איתך , אבל מה אני אעשה , אותי העניין מעצבן .

כנראה שבאמת צריכים להופיעה עוד יבואנים בארץ כדי לנפץ ליבואנים של היום את המונופוליה שלהם , נכון , יכול להיות שיהיה בארדק בהתחלה , אבל לפחות הצרכנים יקבלו את ההוזלה של המחירים הלא שפויים ואולי גם שירות יותר טוב .

עכשיו , אמרת ברגע שתיהיה תקלה , אם התכוונת לתקלה שתופיעה אצלי ואז צ'מפיון יגידו לי (כמו גם כל יבואן אחר אני מאמין) '' סליחה , אתה נגעת ברכב , עשית ברכב משהו , אנחנו לא מכירים אותך , ולא אחריות ולא נעליים'' , אם לזה התכוונת , תאמין לי שאני מאוד מודע לזה , ולפני שאני עושה משהו ברכב אני חושב 10 פעמים ורק אז מחליט , ואם עושה אז בזהירות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך לשפר כלום כדי שיגידו לך שהם לא מכירים אותך...

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לא להסכים עם פותח השרשור.

כאשר רכשתי את הרכב הקודם שלי(alfa mito) ישבתי עם נציג המכירות וביקשתי להזמין את הרכב עם מע' שמע מקורית של bose,אישרו לי את ההזמנה והבעיה היחידה הייתה זמן המתנה ארוך.יש יבואנים ויש יבואנים.דרך אגב גם באודי יסכימו בדכ להזמין כל תוספת שתרצה..

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, פליקס לא אשמים. הם מנסים לתת לך עוד אפשרויות שדרוג. לפחות מדובר ביצרן OEM של הגג ולא איזה חיקוי סיני.

כמובן שלא הייתי נוגע בזה אבל מגיע להם ציון לשבח על הרצון הטוב.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליניב אלפא

אני לא יודע איך זה היה אצלך , אבל הנה עוד דוגמה ממני . כאשר ישבתי עם הנציג , שאלתי אילו צבעים קיימים עבור הרכב שאני קונה , הוא אמר לי שקיימים רק 4 צבעים , עכשיו , לא נראה לכם דל מידי ? , ועוד איזה צבעים , הכי סטנדרטיים , שחור\לבן\כסוף\אפור בהיר , איפה כל הצבעים השמחים , ז''א הצבעוניים , אני דווקא רציתי לקנות את הרכב שלי בצבע כחול אוקיינוס בהיר , אבל בגלל חוסר הצבעים הלכתי על הכי בטוח , שזה לבן (לדעתי) .

עכשיו , אני שאלתי את הנציג , איך זה יכול ליהיות שאין עוד צבעים ? , אולי צריך פשוט להמתין ? , אם כן , אני מוכן גם להמתין וגם לשלם תוספת תשלום עבור הצבע הנדרש , אבל הנציג אמר אין מה לעשות , רק ארבעת הצבעים האלו היבואן החליט להביא לארץ , נקודה .

והרכב שהזמנתי , במדינות אחרות בעולם כן נמכר בשלל הצבעים , מרגיז .

ול-shugiflex :

אני לא יודע אם פליקס אשמים או לא , אבל שאלה אליך , האם אתה יודע איזה חברה ספציפית חותכת את הסאנרופים עבור פולקסווגן ? , ומאיפה המידע שהחברה הזאת (שהיא פה בארץ , שלא תטעו) איכשהו קשורה ל-OEM , אני לא יודע משהו בעניין בגלל זה אני שואל אותך אם כבר כתבת על זה , פשוט מעניין אותי . עוד פעם , כי לדעתי זאת חברה רגילה לכל דבר כמו שאר החברות , שצ'מפיון סגרו איתם עסקה ולא היצרן עצמו היה איכשהו מעורב בזה , והם חותכים את הסאנרופים עבור הלקוחות .

מה אתם אומרים , אני צודק או לא ? , כמובן שאני אשמח לדעת אם אני טועה ומישהו ישפוך מידע בנוגע לעניין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של היצע וביקוש, כנראה שצ'מפיון עשו את סקר השוק שלהם והגיעו למסקנה שאין מספיק לקוחות בארץ שיצדיקו יבוא מכוניות עם סאנרוף מקורי במחיר שישאיר שולי רווח נאים, לכן למי שכן מוכן להשקיע מציעים את ערכת ההתקנה המקומית.

האזכור של Webasto לעומת זאת הוא לא יותר מטריק שיווקי של פליקס המיועד ללקוחות טמבלים. הרי מה שווה גג גרמני מקורי אם ההתקנה שלו עדיין מבוצעת ע"י טכנאי ישראלי טיפוסי שלא יודע עבודה נקיה ואיכותית מהי. תחסכו מאיתנו את ההסברים על "מתקני צ'מפיון מוטורס" ובקרת האיכות הקפדנית שלהם, קראנו מספיק סיפורי זוועה מרדיו מילאנו לאורך השנים כדי לדעת למה "בעלי המקצוע" האלה מסוגלים (ובעיקר למה לא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנציג של WEBASTO בארץ הוא ש.א. סביר ממושב גנות. לאחר שפעם אחת נכנסתי לשם, גם אם ישלמו לי אין סיכוי שאני חוזר למקום הנורא ההוא.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3185274#post3185274

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשה , הנה שתי תגובות שלפניי שרק מחזקות את דבריי בעניין הזה .

וסתם שאלה , האם מישהו יודע איזו חברה חותכת את הסאנרופים עבור רכבי פולקסווגן כיום ?

כמובן שאני יכול פשוט לפנות לסוכנות ולשאול אותם והם יגידו לי , אבל אם כבר התחלנו לדבר על זה כאן , אז בגלל זה אני שואל כאן , פשוט מעניין אותי , וגם האם יש מישהו בפורום בעל אותו הסאנרוף ברכבו , שהתקינה לו החברה החדשה (אם זו אכן אחת כזו) , ואם אפשר לשתף איתנו את החוויה הכללית מהסאנרוף ?

איך האיכות בניה , החומרים , האם מרוצה או לא , וכו' .

אני חושב שזה יכול לעזור להרבה אנשים להחליט האם זה כדאי או לא כל העניין הזה , אם מישהו מהפורום יתן מידע בעניין במידה ויש לו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין של היצע וביקוש, כנראה שצ'מפיון עשו את סקר השוק שלהם והגיעו למסקנה שאין מספיק לקוחות בארץ שיצדיקו יבוא מכוניות עם סאנרוף מקורי במחיר שישאיר שולי רווח נאים, לכן למי שכן מוכן להשקיע מציעים את ערכת ההתקנה המקומית..

לא סקר ולא נעליים!

ביבוא רכב עם גג נפתח היבואן משלם מיסים מלאים על רכב שהוא יקר יותר לקניה ולכן יקר משמעותית לרכישה.

בדרך המוצעת, הרכב מיובא בזול (יחסית), הגג מיובא עם מיסים של חלקי חיחלוף (מיסוי הרבה יותר נמוך) וההתקנה מתבצעת בזול ובשקלים, פה בארץ.

פועל יוצא, הלקוח מקבל את אותו רכב עם אותו גג ובאותו מחיר, היבואן מרוויח הרבה יותר כסף.

לעניין איכות ההתקנה, הפורום מציף המון בעיות של עולם הרכב הישראלי שנוגעות בהתקנות מקומיות מחורבנות, ג'אנטים חליפיים סינים בטויוטה, דש בורדים מפוצצים בהיילקס, לא חסר שרשורים כאלה בפורום.

מעולם, לא קראתי פה על בעיה כל שהיא בנוגע התקנה של גג נפתח פה בארץ ע"י היבואן.

לא נזילות, לא חלודה, כלום.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...פועל יוצא, הלקוח מקבל את אותו רכב עם אותו גג ובאותו מחיר, היבואן מרוויח הרבה יותר כסף.

ולכן אמרתי ״שולי רווח נאים״.

מעולם, לא קראתי פה על בעיה כל שהיא בנוגע התקנה של גג נפתח פה בארץ ע"י היבואן.

אתה מכיר הרבה יבואנים שעושים התקנות מקומיות כאלה? אני מאמין שקהל הלקוחות למוצר כזה הוא מצומצם מלכתחילה, חלק קטן מתוכו גולש בפורום, ומעטים אף יותר יסכימו להודות בכך שעשו התקנה יקרה וקיבלו תמורה לא הולמת. במילים אחרות - התקנות של קודנים ומערכות סטריאו כולם עושים, מכוניות חדשות כולם קונים, אבל גגות חשמליים זה משהו די איזוטרי ולכן סטטיסטית יש פחות סיכוי לשמוע או לקרוא על בעיות בהתקנתם.

כמובן יתכן שהכל פשוט עובר חלק בתחום הזה, הרי גם מזגנים בסופו של דבר למדו להתקין פה כמו שצריך בשנות ה-90 ולא במקרה הם נותנים שלוש שנות אחריות על העבודה. אני פשוט טוען שהניסוח של פליקס אודות ״מתקני״ צ׳מפיון מוטורס נשמע אמין בערך כמו הפרסומות של ״המרכז הישראלי ל...״ ברדיו. שמענו מספיק על השירות של צ׳מפיון והרמה המקצועית של כמה מהשותפים האסטרטגיים שלהם בשביל לגשת לנושא עם מידה של סקפטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום,

שמי שי לביא, בן 43, עוסק בענף הרכב למעלה מ- 20 שנה. במהלך השנים כיהנתי כמנהל מכירות ארצי של מס' מותגי רכב בישראל, עסקתי בהדרכות נהיגה בארץ ובחו"ל ועסקתי בייבוא של מס' מותגים מתחום הספורט המוטורי לישראל. לפני כ-3 שנים הצטרפתי לחברת ש.א. סביר - נציגי חברת וובסטו בישראל מזה כ- 20 שנה. לרוב אינני נוהג להגיב בפורומים, אך הפעם אני מרגיש מחוייב לענות מכיוון שבעזרת המקלדת ניתן להשמיץ, להחפיש, להלל ולשבח אדם או חברה.

אפתח ואומר שחלון גג חשמלי אינו מוצר שמתאים ו/או נדרש על-ידי כל נהג וזה בסדר גמור.

כפי שכבר ציינתי, אנו הנציגים של חברת וובסטו כבר 20 שנה. במהלך השנים הותקנו בישראל עשרות אלפי מכוניות עם חלון גג חשמלי של וובסטו.

תחום ההתקנות של חלונות גג בחו"ל נע סביב כ- 5 מיליון (!) התקנות לשנה, רק בארה"ב יש כ- 300 נקודות התקנה.

חלון הגג החשמלי עומד בכל התקנים אשר קיימים באירופה וארה"ב (תקן TUV לדוגמא), בישראל אנו מורשים לבצע התקנה על-ידי מכון התקנים הישראלי ומשרד התחבורה. לאחר שנים בהם היו מתקינים נוספים, אנו היחידים אשר עומדים בכל הדרישות להתקנת חלון גג.

במהלך השנים בהן אנו פועלים בוצעו התקנות ושיתופי פעולה עם מרבית מיבואני הרכב בארץ. כמי שקיבל לא פעם החלטות איזה רכב מתאים לשוק הישראלי ובעיקר באיזו רמת גימור להזמין אותו, אציין כי לא תמיד ניתן להזמין מיצרן הרכב את רמת הגימור המבוקשת, לפעמים כאשר מעוניינים באביזר מסויים נדרשת הזמנה של חבילת איבזור שלמה, דבר אשר מייקר באופן משמעותי את הרכב.

בנוגע לחלון הגג עצמו, אנו מייבאים ומתקינים את חלון הגג אשר אותו ניתן למצוא במגוון גדול של מכוניות בישראל, עיקר ההתקנות מבוצעות ליבואני הרכב וחלון הגג מותקן בכפוף לכל האישורים אשר הוזכרו ובנוסף לאישור המחלקה הטכנית של כל יבואן בנפרד.

התקנת חלון גג הוא הליך מקובל בכל העולם, מרבית ממפיצי הרכב בעולם עובדים בשיטה של דילרים אשר מחזיקים את המכוניות במלאי והם מאבזרים את הרכב לפי דרישות הלקוח.

חלון הגג מותקן לפי פרוטוקול התקנה אשר מכתיב היצרן, מבוצע ברמה הגבוהה ביותר ולפי דברים שקראתי בשירשור, בהחלט ניתן לומר שאחרי עשרות אלפי התקנות בישראל אחוז התקלות הוא מינורי ורמת שביעות הרצון היא גבוהה ביותר. הדבר נימדד גם דרך יבואני הרכב אשר מתעדים פניות ותקלות מצד הלקוחות.

הייתה שאלה בשירשור למה הגג לא נכנס פנימה? הגג לא נכנס פנימה ממס' סיבות:

א. כי זה הדגם שהוחלט להתקין.

ב. כי חלון גג שנכנס פנימה מכיל מרזבים אשר נמצאים בכל אחת מארבעת הקורות ברכב ויוצרים לא פעם בעיות.

ג. דגם זה של חלון הגג הוכיח עצמו כאמין ביותר (על דגמיו השונים).

ד. שטח החלון שלו גדול יותר מחלון אחר.

ה. חלון הגג ניתן לתיכנות, בעל סגירה אוטומטית, בעל מנגנון למניעת סגירה על ידיים ועוד הרבה תכונות.

ו. גם יצרני הרכב עוברים לחלון גג חיצוני (פיאט 500/פונטו, פולו, גולף, אלפא רומיאו ועוד...)

דבר אחרון, סוכנות פליקס אינה מטעה ו/או מציגה דבר על דעתה.

חלון הגג הוא אכן מוצר OE ומוצע למכירה ע"י יבואן הרכב. בשבוע שעבר חזרנו מכנס בינלאומי של חברת וובסטו בו הוצגו פעילויות במדינות אחרות ובהחלט היה מרשים לראות כיצד תחום ההתקנות פועל ברחבי העולם.

לסיכומו של דבר, אשמח לענות לכם על כל שאלה בנוגע לחלון הגג, כיצד לכוון אותו למצב אופטימלי בכדי ליהנות מהרכב ומהמוצר. במידה ואתם ניפגשים באופן עצמאי או עורכים היתכנסות מסודרת, אשמח לבוא ולפרט עוד על תחום חלונות הגג בכלל וחלון הגג של וובסטו בפרט.

תודה, שי.

RACING, because football, baseball & basketball

require only ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...