Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה כ"כ קשה למצוא בעלי מקצוע הגונים?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 4306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהמוסכים כבר למדתי על בשרי לא מעט פעמים, שהרוב המוחלט של המסכניקים קודם כול חושב איך הוא מוציא ממך כסף ורק אח"כ איך לפתור לך את הבעיה. אז כבר מראש לפני כול ביקור במוסך אני נעזר באדון גוגל שיעזור לי לשלול תקלות אחרות אפשריות כי המוסכניק לא יעשה זאת.

אבל לא ידעתי שהתופעה הזאת קיימת בשירותי תיקון אחרים!

לצערי הרב, מזל נאחס, ובחודש האחרון גם הדוד שמש הפסיק לעבוד וגם המזגן, אז מה עושים? קוראים לבעלי מקצוע!

בואו נגיד שאופן התיקון בשני המקרים היה מזעזע ולא מקצועי לחלוטין(ואני ממש לא מאלה שמחפשים את אנשי המקצוע הזולים ביותר).

לצערי הרב, גם פה אני צריך להעזר בגוגל, כי הבעל מקצוע יהיה עסוק בלעשות מינימום ולקבל מקסימום. לי עוד יש מזל כי אני יודע לחפש ויש לי טיפה חוש טכני, אבל מה אנשים מבוגרים או כאלה שאין להם שמץ בדברים האלה, עושים בעניין?

האם גם אתם נתקלתם במקרים כאלה לאחרונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה חדש כאן בישראל ? :lol:

בקרוב מגיעה עונה חדשה של יצאת צדיק, שורפת בעלי מקצוע רמאים כמו מיקרוסופט בגל באנים לשחקני XBOX פרוץ:

http://www.mako.co.il/tv-yetzata-tzadik/s3-articales/Article-e8cb0f8f6722831006.htm

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך חוש טכני אין לך צורך בבעלי מקצוע כמעט,במיוחד לא דוד.

הייתה שואל כאן,יש מספיק מומחים שהיו מכוונים אותך אפילו לחלפים הזולים ביותר באיזורך!

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אתר, 3 בעלי מקצוע שפניתי אליהם, אחרי קריאה של תגובות באתר, היו בסדר גמור,

עשו את העבודה בלי לחפף אפילו בקצת, ואני גם אחד שיחסית מבין ברוב הדברים הטכניים.

והמחיר היה הוגן.

וכמובן בפורום שלנו, תמיד תקבל המלצות, ובמקרים רבים תמצא חברי פורום שעוסקים באותה

מלאכה, וככה כולם מרוויחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, אתה מה שנקרא, מתפרץ לדלת פתוחה.

אתמול קמים בבוקר ומגלים שהדוד שמש נוזל.

מזמינים טכנאי מורשה של כרומגן, הדוד הלך לזבל (טוב, הוא כבר בן 10 שנים).

דוד חדש 1600 ש"ח, יופי של מחיר ורק אומר לי האדון שאת ההתקנה (400 ש"ח, שוב, יופי של מחיר) אני צריך לשלם ישירות למתקין כי "זה הנוהל בכרומגן".

סיכמנו גם שיתקין פילטר אבנית על קו המים הראשי (שוב, 400 ש"ח לפילטר ו 50 ש"ח התקנה כך שבאמת, המחירים טובים).

מגיע המתקין, מתקין את הדוד בצורה חאפרים ומזעזעת, מתקין את הפילטר וניגש לעשות חשבון.

טוב, נותן לי את התעודת אחריות ולתדהמתי אני רואה שה V שמסומן בתעודה מסומן על "אחריות מוגבלת עקב התקנה עצמאית ע"י הרוכש, הדוד נאסף מפתח המחסן".:shock:

אני מרים טלפון לבעל בית לשאול למהות העניין והוא אומר לי, זה מתקין חיצוני, זה לא מתקין של כרומגן.

צעקות, איומים, בסוף הוא מתרצה ומבטיח להנפיק תעודת אחריות חדשה.

טוב, משלם למתקין, מבקש חשבונית והוא מסתכל עלי בפרצוף כאילו ביקשתי ממנו תעודת מדען חלל ובלי בושה אומר לי "אני לא עובד עם חשבוניות, אני נגד העניין הזה!" :shock: :shock: :shock:

שוב, טלפון לבעל בית, שוב צעקות, שוב הבטחה שעם תעודת האחריות החדשה אני מקבל גם חשבונית כדת וכדין (לא שכ"כ חשובה לי החשבונית באופן כללי, רק שפה, מדובר באחריות עתידית ל 5 שנים).

יאללה, הלך המתקין, נפטרתי מהצרה הזו, הכל מאחורי!

או שלא?

קם היום בבוקר, מבט זריז לגג מגלה שההתקנה המחורבנת שלו נוזלת וכל הגג מלא מים.

טוב, אם ככה מתחיל הבוקר אז אין לי ספק כבר מה קורה בפילטר, ניגש להסתכל, אלא מה, ברור שנוזל! :crazyeyes

עוד שעה המתקין אמור להגיע עם חשבונית ותעודת אחריות חדשה וכמובן לתקן את הנזילות.

נחיה ונראה:x

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, האתר מקבל אחוז מסויים מתשלומי הלקוח לבעל המקצוע,

וגם הלקוחות משלמים כסף כדי לקבל את שמות בעלי המקצוע.

בזמנו היתה אפשרות לקבלת שם באופן חד פעמי, אם אתה ממליץ למישהו

על האתר, כלומר נותן את המספר הסלולרי שלו. לא יודע איך זה היום.

אני רק יכול להגיד שהם רציניים מאוד, ומתקשרים אליך תמיד לוודא אם ביצעו את

העבודה, ואיך ביצעו, ומבקשים חוות דעת על אותו בעל מקצוע.

אאל"ט, במידה ואתה לא מרוצה, הם גם מתערבים ופונים לבעל המקצוע ומבקשים

להסדיר את העניין, אבל אני לא סגור על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו צריך מתקין דודי שמש מקצועי ואמין לי יש ניסיון מעולה עם קרני חן, אמנם הוא מרמלה ואני גר בראשון אבל העבודה היתה מקצועית ובמחיר סביר

www.karney-hen.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת הסיפור על דוד השמש לי יש סיפור בדיוק הפוך: לפני כחצי שנה דוד החשמל שלי השיב את נשמתו לבורא - אחרי כ-15 שות שירות. הזמנתי שירות של כרומגן בחיפה - הגיע טכנאי, הביא דוד חדש, התקין אותו (עבודה נקיה) וסילק את הדוד הישן, והכל במחיר 2100 ש"ח. התקבלה תעודת אחריות המסומנת "התקנה על ידי כרומגן" עם חותמות של הספק בשני צידיה.

האמת היא שבשנים האחרונות אני קצת פחות קמצן בהזמנת טכנאים, ובד"כ מזמין את השירותשל היבואן\יצרן. נסיוני כי בד"כ אני זוכה לטיפול מקצועי, אם כי לא תמיד מהיר. למשל - המתנתי כשבועיים לגוף חימום של מיבש כביסה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שורש הבעיה הוא שרוב האנשים מחפשים את הזול ולא את הטוב, וזה בדיוק מה שמקבלים.

נראה לי שאם היה ביקוש גדול לבעלי מקצוע טובים, אפילו אם הם יותר יקרים, אז היו הרבה כאלו.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי שירות של כרומגן בחיפה - הגיע טכנאי, הביא דוד חדש, התקין אותו (עבודה נקיה) וסילק את הדוד הישן, והכל במחיר 2100 ש"ח. התקבלה תעודת אחריות המסומנת "התקנה על ידי כרומגן" עם חותמות של הספק בשני צידיה.

האמת היא שבשנים האחרונות אני קצת פחות קמצן בהזמנת טכנאים, ובד"כ מזמין את השירותשל היבואן\יצרן. נסיוני כי בד"כ אני זוכה לטיפול מקצועי, אם כי לא תמיד מהיר. למשל - המתנתי כשבועיים לגוף חימום של מיבש כביסה.

אצלי זה לא עניין של קמצנות או נדיבות, פשוט אין לי כח ועצבים לחאפרים.

הדוד נרכש ממשווק מורשה ראשי ומרכזי של כרומגן, אחד שאפילו מופיע באתר שלהם תחת אות הכבוד "כרומגן זהב" להבדיל ממשווקים אחרים שמופיעים רק תחת הכותרת כסף.

נראה לי שהוא פשוט עמוס בעבודה ושלח לי את הדוד עם איזה מתקין חיצוני חאפר וזה מה שהכי מעצבן! :x

בכל מקרה, הטכנאי הגיע, סידר מה שצריך לסדר, עכשיו רק נשאר לקבל חשבונית ותעודת אחריות מתוקנת ולשכוח מהקשקוש הזה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...