Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורשה קייאן

cayenne
שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי שאלה מוזרה.

יש לנו פורשה קאיין דיזל פרימיום

כולל הגבהה והנמכה.

אפשר להיכנס לשטח?

דיונות?

משהו?

לחוף אפילו?

אני יודע שהאוטו לא אמור. אבל סתם שאלה אם זה שווה משהוא בשטח.

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

לדעתי הוא מתכוון למצבי הבולמים שניתן לבחור.

נסעתי ברכב הזה בארה"ב, רכב מדהים. מאוד אהבתי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך קייאן, אבל לטוארג יש חבילת שטח כולל הילוך כוח ואפשר לעשות איתו מסלולים, כמובן כדאי צמיגים שהם לא צמיגי כביש לצרכים כאלו.

לקייאן שלכם יש חבילת שטח?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קייאן מאוד דומה לטוארג.

באופן כללי אפשר, אבל מומלץ בעדינות ובזהירות. כל פגיעה שווה הרבה כסף...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה מגדיר קשה אבל פעם, בנחל ערוד ירדו מולי שיירה של טוראג וקאיין. נחל ערוד זרוע סלעים וגלגל לא במקום ברכבים האלו יכול להסתיים בנזק אסטרונומי.

צחי גימברג - מתקן גיטרות וכלי מיתר, חפשו בפייסבוק

"הרווקיסטים" מעודדים נישואים בבני אדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין גדול בג'יפים אבל יודע בוודאות שהטוארג עם חבילת השטח יודע לבצע הרבה יותר ממה שחשבתי.

יצא לי לחוות כל מיני יפנים למיניהם (היילקס משודרג ופראדו ופאג'רו) איפה שהם פירפרו את הנשמה באיזו הצלבה - הטוארג בקלילות טיפס ובלי הרבה דרמות.

קצת תמונות מהדרכה בסיסית שעברתי ביחד עם לקוחות טוארג חדשים (בימים שעבדתי בVW)

371_48910501736_3158_n.jpg

371_48911336736_8586_n.jpg

371_48911381736_9697_n.jpg

371_48913036736_3232_n.jpg

371_48913041736_3571_n.jpg

371_48915246736_6586_n.jpg

371_48916946736_6304_n.jpg

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את זה בד"כ למי שקונה קאיין.

תתפלא, לפעמים אנשים קונים רכבי יוקרה ומופתעים כל פעם מחדש מה"שחיטה" במוסכים המורשים.

בעיקר מי שקונה רכב יוקרה בן שנתיים שלוש שהפסיד כבר 50% מהערך שלו אבל ממשיך לשלם אותו דבר במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את זה בד"כ למי שקונה קאיין.
ֿ

אנשים שיש להם כסף, ב90% מהמקרים עמלו עליו קשה מאוד, ולמרות התפיסה הכללית בחברה, לא ממהרים לפזר אותו על דברים מיותרים.

אני יצאתי לטיול שטח לפני שנה, וחבר של חבר בא עם עם קאיין, והוא עמיד בצורה מדהימה! הפתיע אותי מאוד, רנגלר רוביקון שהיה איתנו לא הראה עליו סימני עליונות במסלול הספציפי אותו בחרנו.

קח אותו למקומות הנכונים ואתה תופתע גם כן, רק תצטרכו לפתח חוסן נפשי לכל הקרקושים והרעשים ששומעים מהרכב בשטח, זה בלתי נמנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...