Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורשה קייאן

cayenne
שימו לב! השרשור הזה בן 4303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי שאלה מוזרה.

יש לנו פורשה קאיין דיזל פרימיום

כולל הגבהה והנמכה.

אפשר להיכנס לשטח?

דיונות?

משהו?

לחוף אפילו?

אני יודע שהאוטו לא אמור. אבל סתם שאלה אם זה שווה משהוא בשטח.

תודה לעונים

יכול כן, מומלץ - לא. למה? כי כל נזק הוא הון תועפות. מבחינת יכולת אין שום בעיה. מנוע מפלצתי, מתלים, מרווח גחון וכל מה שרכב שטח צריך. בשטח אפשר בקלות לשבור מכלולים תחתונים וכבר ראיתי הרבה אנשים שהשאירו על הקרקע עשרות אלפי שקלים בהחלפות של אקסים, צלבים וכו' שהלכו בגלל מכות, אבנים קופצות, שקיעות וכו'. במחיר שיעלה לך תיקון אחד, תקנה גרוטאה לשטח ב 10 או 20 אלף ותקרע לה את הצורה בלי לחשבן. על הקאיין חבל פשוט גם אם יש לך מספיק כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגירה

הסרטון יפה, וגם התמונות מהירקון, אני גר שני מטר מימנו.

אבל לתת תמונה של הצלבה בודדת ולאגיד שהאלקטרוניקה עושה את העבודה זה יפה.

אולי במעבר מים שתראה את הלוח שעונים שלך כמו דיסקוטק זה היה יפה, עצוב אבל יפה.

אבל מפה המרחק מאוד מאוד גדול למעלות את עקרבוט, עשוש וורדית על שני גלגלים נעולים.

ושניים מנפנפים לשלום.

ומניסיון

אני עם פראדו, נעילה נישלטת.

אבא שלי עם לאנד קרוזר מהדגם החדש יותר, נעילה אלקטרונית,

ואני יכול לומר לך שהנעילה האלקטרונית הזאת יפה וטובה בדיוק בהצלבה הראשונה של אותו מעלה, בהצלבה בשניה שהיא בדיוק שני מטר אחרי ואז לקח לרכב את המספר שניות המאוד קרטיות על מנת שעליו להבין שעכשיו הוא צריך לנעול את הגלגל השני אתה כבר מעבד את כל המומנט.

שמעת באיזה שהוא מקום שאני חושב שדיסקאברי 4 הוא הדבר האמיתי, להפך, הוא לגמרי לא.

ובטח לא הפרילנדר, גם הם כמו רבים המיצרנים מכוונים אל קהל היעד.

לא שפראדו ולאנד קרוזר הם כן, מפחינתי הם שילוב די מספק, אך בהחלט לא רכבי שטח טהורים ואפילו די רחוקים מיזה.

את הכלים הנכונים ניתן לראות היום בעיקר בצבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שבגירה העלה תמונות ואני נוטה להאמין שהתכוונת לתמונות שאני העלתי.

אז הם צולמו בחורשן ולא בירקון.

מה שהיה שם זה קורס בסיסי שהעברנו בימים שעבדתי בVW ללקוחות טוארג חדשים.

אף אחד לא יצא בנזק וגם לא כל לקוח טוארג הגיע ליום הזה ויש כאלו שנלחצו והלכו הביתה באמצע.

אף אחד שם לא נהג שטח מיומן ואכן כל נושא הגלגל באויר היה להשויץ ולהסביר נושא נעילות , ניתוק ESP בשטח , העברה לLOW בירידה תלולה וכו.

מחורשן המשכנו לחולות קיסריה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה

הסרטון יפה, וגם התמונות מהירקון, אני גר שני מטר מימנו.

אבל לתת תמונה של הצלבה בודדת ולאגיד שהאלקטרוניקה עושה את העבודה זה יפה.

אולי במעבר מים שתראה את הלוח שעונים שלך כמו דיסקוטק זה היה יפה, עצוב אבל יפה.

אבל מפה המרחק מאוד מאוד גדול למעלות את עקרבוט, עשוש וורדית על שני גלגלים נעולים.

ושניים מנפנפים לשלום.

ומניסיון

אני עם פראדו, נעילה נישלטת.

אבא שלי עם לאנד קרוזר מהדגם החדש יותר, נעילה אלקטרונית,

ואני יכול לומר לך שהנעילה האלקטרונית הזאת יפה וטובה בדיוק בהצלבה הראשונה של אותו מעלה, בהצלבה בשניה שהיא בדיוק שני מטר אחרי ואז לקח לרכב את המספר שניות המאוד קרטיות על מנת שעליו להבין שעכשיו הוא צריך לנעול את הגלגל השני אתה כבר מעבד את כל המומנט.

שמעת באיזה שהוא מקום שאני חושב שדיסקאברי 4 הוא הדבר האמיתי, להפך, הוא לגמרי לא.

ובטח לא הפרילנדר, גם הם כמו רבים המיצרנים מכוונים אל קהל היעד.

לא שפראדו ולאנד קרוזר הם כן, מפחינתי הם שילוב די מספק, אך בהחלט לא רכבי שטח טהורים ואפילו די רחוקים מיזה.

את הכלים הנכונים ניתן לראות היום בעיקר בצבאות.

I assume your dad's land cruiser has the original tires, and your prado has at least AT 50/50 if not 100% MT's

I also assume that you lifted your prado by 2.5 inch and your dad didnt.

So again you are comparing a stock car to a non-stock car which is not correct

The nice thing about the computerized diff lock simulation is the fact that it works both in front and in the back axle. Most older SUV's and even Jeeps, when they add a mechanical diff lock, it usualy only in the back. I would assume about 20% or less have added a mechanical diff lock on both axels

By the way, the good thing about it, at least the ARB one, is that you can use the same compressor to pump up your tires after the sand. the Computer cant do that

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לתת תמונה של הצלבה בודדת ולאגיד שהאלקטרוניקה עושה את העבודה זה יפה...אבל מפה המרחק מאוד מאוד גדול למעלות את עקרבוט, עשוש וורדית על שני גלגלים נעולים.

ושניים מנפנפים לשלום....שמעת באיזה שהוא מקום שאני חושב שדיסקאברי 4 הוא הדבר האמיתי, להפך, הוא לגמרי לא.

אז תן לי להבין, לטענתך, דיסקברי 4 לא עולה את עשוש, לא את ורדית ולא את עקרבוט?

כי אם כשאתה מזלזל ביכולות הטוארג יש כאלה שמרימים גבה, כשאתה מזלזל בדיסקברי 4 אתה כבר עושה מעצמך אהבל! (בלי שח"וח תעלב, לא מנסים להעליב פה).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין לי וידאו.

באותו קורס סופר בסיסי לאנשים שלעולם לא נהגו בשטח , נכנסו להצלבה כפולה .

הרכב עמד על שני גלגלים ועם כף יד שיחקנו בו מצד לצד (ממש ככה , לא צוחק). הוא עשה זאת בקלילות ובלי להשפריץ סלעים\אבנים\חול ושאריות של חיפושית זבל שחורה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה כבר מנסה ליתפס על המילה.

אבל זה לא נכון במקרים האלו, יש המון פרמטרים נוספים.

אתה יכול להעלות עכשיו גם סירטון של סוברו טנדר עם 2 בני דודים וארגז מלא בקוק, מצליח לברוח מהמאר צבאי בשטח.

זה עדיין לא משנה את המשוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין לי וידאו.

באותו קורס סופר בסיסי לאנשים שלעולם לא נהגו בשטח , נכנסו להצלבה כפולה .

הרכב עמד על שני גלגלים ועם כף יד שיחקנו בו מצד לצד (ממש ככה , לא צוחק). הוא עשה זאת בקלילות ובלי להשפריץ סלעים\אבנים\חול ושאריות של חיפושית זבל שחורה.

אתה לא צריך לרשום שאתה לא צוחק, זה לא משהו שלא מאמינים לו, זה קורה וזה קורה המון.

מתלהבים מיזה אולי שזה קורה בפעם הראשונה.

אני מבין שלא היה פעם שניה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר,

חבל על המאמץ, את המושכנעים אתה לא צריך לשכנע ואת ההארדקוריסטים עם הפלאייר בין השיניים לא תצליח לשכנע לעולם, גם לא כשהם יתחילו להחליף צלבים באמצע ורדית בזמן שאתה תדלג שם מעדנות עם הטוארג ותשאיר להם אבק, מה שיעשה אותם יותר מאושרים כי בלי לאכול קילו שניים פודרה, זה לא טיול שטח אצלם! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה בסיס בכלל אתה משווה טוארג לסופה?

איפה בכלל קווי הדמיון?

אני לא משווה, הבעלים של הרכבים האלו חושבים שזה רכב שטח,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות, הם גם צודקים.

אבל האמת, אין לי כח כבר לדיון הזה.

סבבה, טוארג זה חרא, זה פאסאט על סטרואידים וסופה וCUCV זה הכלים הכי מושלמים בעולם (מעבר לעובדה שהזוי בעיני מי שנוהג בכזה כלי יום-יום).

שיהיה לך ולחבריך לבריאות.

שאו ברכה,

נתראה בשטח.

סוף דיון, ננעל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...