Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i35 או קורולה חדשה

bard1988
שימו לב! השרשור הזה בן 4181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוסע כרגע באחת שכורה...

יתרונות:

נוחה ומרווחת.

תא מטען מרווח מאוד (480 ליטר).

מאובזרת יחסית (לא היה מזיק לה בלוטוס מובנה).

מרגישה איכותית בצורה מפתיעה.

עיצוב (עניין של טעם כמובן אבל הקורולה משעממת מאוד לידה).

חסרונות:

לא יודע איפה 132 הסוסים שלה אבל אני בכל אופן לא מרגיש אותם, כנראה כי היא לא מוגדשת והגיר פשוט יחסית.

פתחי איוורור נמוכים מדי.

המתלים שלה מכוונים לטעם די אמריקאי כלומר קצת רכות מדי, אבל יש כאלה שזה יתרון עבורם.

זהו בינתיים כי אני איתה רק שלושה ימים ועוד לא יצא לי לנהוג בה יותר מדי.

לגבי הקורוךה לא יכול לענות לך כי אין לי שום נסיון איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור: כאשר אתה כותב קורולה חדשה, אתה מתכוון לרכב חדש אבל לא לצורה החדשה שאמורה להגיע בעוד מס' חודשים.

שים לב לכך, מכיוון שליבואן יש אינטרס למכור את כל הסטוק שנשאר לו, כנראה שהוא גם קנה אותו במחירי סוף עונה, לכן הוא מרשה לעצמו להציע כמה מתנות.

מציע לך לא לרכוש רכב שבעוד מס' חודשים יהיה מוחלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי טובה יותר כמעט בכל תחום, המנועים דומים אולם ביונדאי גיר 6 הילוכים לעומת 4 בקורולה כלומר היונדאי תהיה מהירה יותר, תסע בסלע נמוך יותר מחוץ לעיר ותהיה חסכונית יותר, ביונדאי בסיס גלגלים 2.7 לעומת 2.6 בקורולה כלומר היונדאי מרווחת יותר, העיצוב הפנימי מודרני יותר ואיכות החומרים טובה יותר ביו דאי. בקיצור אין מה לחשוב כלל בחר ביונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי זה רכב שיצא 5 שנים אחרי הקורולה וההבדל מורגש. לדעתי הינדאי היא הסדאן הטובה ברכבי ליסינג, החסרונות של היונדאי היא ספיגת שיבושים לקויה והגה קל מאוד שמרגיש מאוד לא בטוח במהירויות גבוהות. היא חסכונית, שקטה, מאובזרת, נוחה בכבישים מהירים, אין לה את הכוח התפרץ של מנוע טורבו, אבל המנוע נושם ומחזיר בסל"ד גבוה, הגיר הוא הגיר אוטומטי פלנטרי הכי טוב בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אנחנו אמורים לבחור רכב חדש (ליסינג) - יונדאי i35 או קורולה חדשה, אפשר לשמוע יתרונות וחסרונות של כל אחד מהרכבים?

היונדאי טובה יותר אבל אני לא מאמין שתקבל אחת בליסינג בחודשים הקרובים. מהסיבה הפשוטה - אין ליבואן רכבים שהוא יכול למכור.

כנראה שאחרי הכל, אתה תיסע בקורולה :lol:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך ללכת לעשות סיבוב על שתיהן ולבחור.

בגלל שזה ליסינג אותך מעניינת רק חווית השימוש ולא דברים כמו שמירת ערך, עלויות אחזקה, טיפולים וכו'.

אישית לא אהבתי את היונדאי בגלל ישיבה נמוכה, שדה ראיה לאחור, פתח העמסה קטנטן ומרווח ראש מאחור. את הקורולה לא אהבתי כי לא היתה נוחה עבורי.

בקיצור, בחר עם הלב ופחות עם הראש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציין Tzvika-Pick, ליונדאי i35 יש רשימת המתנה ארוכה מאד, המשלוח הבא יגיע לכל הפחות בסוף אוגוסט.

קח בחשבון

ענת

אוויס

תודה רבה לכל העונים, אני כרגע גם בכיוון של הI35, ברגע שייבחר אני אעדכן על החוויה :]

אגב אנחנו עכשיו עם קורולה שנת 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהיונדאי תהיה בחירה יותר טובה מכיוון שהקורולה כבר מיושנת ולא מציעה יתרונות מובהקים לעומת הI35. אני הייתי מנסה להשיג נסיעת מבחן בשתיהן כדי להחליט כי זה רק מה שיקבע. מדובר פה ברכב ליסינג אז ירידת ערך, טיפולים, אמינות וצריכת דלק זה לא בראש העניינים.

בסך הכל היונדאי חדישה יותר לעומת הקורולה וזה מורגש. בידוד הרעשים מוצלח יותר, איכות החומרים עדיפה בהרבה, תא הנוסעים נראה עשיר יותר ומאובזר, המנוע מספק ביצועים טובים, אבל זה לא מורגש ככה בגלל הגיר העצל מעט. גם הנוחות והמרווח עדיפים בה לעומת הקורולה. מה שבאמת מציק ביונדאי זה פתח ההטענה הצר בבגאז'. למרות גודל תא המטען, קשה להכניס אליו דברים גדולים וזה עלול לעצבן. ההגה מרגיש מוזר מאוד ומשנה משקל בצורה מוזרה במהירויות מסויימות, פתחי המזגן ממוקמים במקומות מוזרים. מצד שמאל לנהג זה ממוקם בדיוק היכן שהיד נמצאת ומצד ימין לנהג זה מקפיא איזה חלק פנימי מהבטן או את הברך (תלוי בגובה שלך). ישיבה נמוכה לי זה לא מציק ואני דווקא לפעמים אוהב את זה, אבל השדה הראייה באמת מוגבל לאחור וגם מעט לצדדים והתקרה באמת נמוכה מאחורה, אבל לי זה לא הפריע (המרווח לברכיים ליושבים מאחורה ביונדאי יותר טוב מבקורולה).

בכל אופן, למרות החסרונות, הייתי הולך על היונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה ללכת לכיוון הפוקוס, עדיפה על שתי המתמודדות פה.

בהשערה שזה ניתן.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...