Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכני נסיעות, עזרה בקשר לביטול כרטיס טיסה.

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 4312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים.

הזמנו כרטיסי טיסה לחלק מהמשפחה, בעת ההזמנה נאמר לנו על ידי סוכנת הנסיעות שבמידה ומבטלים כרטיס יש דמי ביטול מלאים. מדובר על כרטיסים באמצע ספטמבר ליוון.

אחד מבני המשפחה לא יכל להגיע וכאשר אבי אמר לסוכנת שהוא רוצה להחליף את השם של הכרטיס הוא קיבל סירוב ונאמר לו שזה או אותו בנאדם שעליו נרשם הכרטיס או ביטול+עלות הכרטיס במלואה.

אני לא מבין איך קובעים בדיוק שברגע שהכרטיס נרשם על שם ספציפי ומי שרכש את הכרטיס לא יכול לשנות את מי שיטוס?

נניח ואני משלם את ה500 דולר, ופתאום x לא יכול להגיע, מזה משנה אם הוא יהיה של y? משהו פה נשמע לי תמוהה.

אשמח לעזרה, בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרים רבים יש מחיר נמוך יחסית כשאתה מזמין ללא אפשרות ביטול. המשמעות היא שאם ביטלת, הפסדת את כל הכסף.

החלפת שם כמוה כביטול.

מצד שני, אני יודע שכל זמן שלא בוצע כירטוס, אפשר לבצע שינויים תמורת תשלום או לבטל ולשלם דמי ביטול.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שהיה שותף בצרה דומה (ת'רד שפתחתי כאן לא מזמן) - אכן כך הדבר, שאתה מזמין כרטיסים במחירים נמוכים בד"כ יש תנאי ביטול דרקוניים. אם לאביך או לאחד מבני המשפחה יש נוסע מתמיד או משהו בסגנון בחברת התעופה - שווה לפנות ללב שלה. הם יכולים להתגמש, אבל זה דורש קצת עקשנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ולא אין מה לעשות?!

זה נשמע לי הזוי ששילמת על כרטיס, נניח למישהו בן 25 והוא לא יכול להגיע, אתה רק רוצה להחליף שם למישהו זהה בגיל, הרי מה זה משנה?!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בסך הכל שיטה של חברות התעופה להרוויח כסף, הרי באותו מטוס נדיר שתמצא 2 אנשים ששילמו אותו מחיר על אותו כרטיס בדיוק.

הם יוצרים "תת-מחלקות" בתוך אותה מחלקה ומי שמשלם את המחירים הנמוכים יותר הם בד"כ אלו שהכרטיסים שלהם מאוד מוגבלים מבחינת שינויים/ביטולים וכו'.

בשביל לקבל קצת יותר מידע - ממליץ לך לעקוף את הסוכנת, לבדוק את ההגבלים של חברת התעופה על סוג הכרטיס שרכשת.

(ובלי קשר - בחברות תעופה עובדים בני אדם והכל אפשרי. סוכנת נסיעות רצינית יכולה לכופף אותם קצת, אולי לא לבצע את ההחלפה ללא תשלום, אבל בתשלום סימלי/הגיוני זה בהחלט אפשרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, למה שזה יהיה בתשלום? זה "רק" שם של מישהו אחר?

הרי מה זה משנה בכלל? נניח ושילמתי על כרטיס ואני רוצה לתת אותו למישהו אחר, למה אני אמור לשאול מישהו בכלל?

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ככה בהמון דברים בענף התיירות.

גם בארה"ב - אתה יכול להזמין מלון שאפשר לבטל עד היום האחרון - או - בלי אפשרות ביטול או שינוי בלרוב 10 אחוז פחות או משהו בסגנון.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להכנס לאתר של כל חברת תעופה - ולהזמין כרטיס. בשלב בחירת התעריף תגלה שיש 3-4 תעריפים לאותה מחלקה - מהזול ביותר שאינו מאפשר שום גמישות, דרך מחיר ביניים שמאפשר גמישות מסויימת, בד"כ בתשלום נוסף, ועד כרטיס גמיש לגמרי שעולה כמעט כמו כרטיס במחלקת יוקרה.

ד"א - אם אתה מבטל את הכרטיס צריכים להחזיר לך לפחות את המיסים, שזה בס"כ כמה עשרות דולרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בחברת תעופה סדירה, תנסה לפנות אליהם ישירות. מנסיוני הם מוכנים להתגמש

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בחברת תעופה סדירה, תנסה לפנות אליהם ישירות. מנסיוני הם מוכנים להתגמש

הפוך גוטה הפוך.

ולעניין המיסים, לפי החוק כרטיס שלא נוצל חייבים לזכותו במיסי הנמל : 25.1$ מת"א ו 30$ מיוון.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...