Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולבו ותיקות לתקופה קצרה-כדאי?

Johnathan
שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני צריך רכב לתקופה קצרה ולא רוצה להשקיע הרבה. נסיעות משולבות עיר ובינעירוניות.

ראיתי וולבו בדגמים מסויימים,בשנתונים 1999-2003 במחירים מגוחכים.

שווה להיכנס לסיפור הזה או להימנע?

שוב,

לתקופה קצרה,כשבטיחות היא פרמטר חשוב.

לחוות דעתכם אודה,

יהונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

גילוי נאות: בעלים של וולוו S80 מודל 2001 T6.

אני רכשתי את הוולוו לפני כ4 חודשים, גם כן לתקופה קצרה, היא כבר למכירה, לפני שרכשתי קראתי פה בפורום ובכלל שאלתי אנשים, ממש הפחידו אותי, "חוסר אמינות", "כל היום תבלה במוסך", "כל כניסה למוסך משכנתא" ועוד הגיגי חוכמה.

את הרכב קניתי בידיעה שאני הולך לטפל בו למרות שהוא לתקופה קצרה, ועל כן עשיתי לו יישור קו בכלל לא יקר:

טיפול גדול: פילטר דלק, פילטר אוויר, פילטר שמן, פילטר מזגן, שמנים, פלאגים, הכל יחד עלה לי 1300 ש"ח.

בנוסף ידעתי מראש שעליי להחליף את הראדיאטור והוא הוחלף בעלות של 1500 ש"ח.

הרכב שלי מונע בגז, ולכן גם עשיתי טיפול למערכת הגז בכ200 ש"ח לטיפול "גדול".

הרכב לא מראה חצי בעייה ונוסע ומרגיש מצויין, כוח עצום בכל לחיצה על הגז, ממש הנאה.

בקיצור, המפלצת לא כזו מפלצת...

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אסף.

אני בין עבודות,ומאחר ולא ברור לי כמה זמן אחפש,אופציית ההשכרה יוצאת מהמשוואה.

מחיפוש ברשת ראיתי מחירים מצחיקים לרכבים הנ״ל,שברור לי שכשנרכשו עלו הון קטן.

ראיתי כמה s70, ויותר 940 וכאלה. חשבתי לקנות כזו,לטפל ראשוני ליישור קו כפי שייעצת,ולהעביר איתה תקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שהיו לו את כל קשת הדגמים של וולוו - מכל הדגמים אני ממליץ רק על ה-940.

למרות שנראה לי הרבה יותר ריאלי לקנות איזו פיאט פונטו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעליו של s80,03,2.4 ופוקוס חדשה, יכול להעיד שההוצאות אינן "כה מפלצתיות" ביחס למשפחתית כפי המקובל לחשוב..

צריכת דלק ממוצעת- נסיעה עירונית כ- 9קמ/ליטר, בין-עירונית- 12-14קמ/ליטר, כמובן שפרמטרים אלו תלויים במצב הרכב,

ומאפייני הנהיגה..

לתשומת-ליבך- קח בחשבון שלרכבים אלו רמת-סחירות נמוכה בדכ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם תקנה וולוו ללא מערכת טורבו, שמורה יחסית, אכן זה לא כל כך מפלצתי מבחינת ההוצאות.

מה שכן, תקרא פה היטב בפוסטים די מפורטים, רכבים עם טורבו, עשויים לגרום לנזק די רציני בכיס.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם.

כוונתי היא לבלות איתו תקופה,בתקווה לקצרה,ולא לבנות הרבה על המירה מאחר ואלה רכבים מרוסקים מבחינת סחירות.

אעדכן כשאמצא.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור: מה זו תקופה קצרה? עבור אדם אחד, המדובר בחודש, עבור אדם אחר שנתיים. אז הפרמטר הזה בהחלט לא ברור. אני מניח שכוונתך היא שאתה לא מתכנן להחזיק ברכב משך זמן של מספר שנים, לכן לא מעונין להשקיע הרבה, בוודאי לא ביישור קו רציני.

במקרה וזה כך, כל רכב עלול להתגלות כבעייתי ומאכזב - בכל זאת, מדובר במכוניות ישנות ולא ידוע במאה אחוז כיצד הבעלים הקודמים שלהם טיפלו בהן.

והתייחסות קטנה ל-XPOSOT: אמנם ניצלת את הבמה כאן להשחיל מודעת לבכירה, אך בעצם, מדוע אתה מוכר אחרי ארבעה חודשים? ואחרי שהשקעת סכום לא מבוטל?

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור: מה זו תקופה קצרה? עבור אדם אחד, המדובר בחודש, עבור אדם אחר שנתיים. אז הפרמטר הזה בהחלט לא ברור. אני מניח שכוונתך היא שאתה לא מתכנן להחזיק ברכב משך זמן של מספר שנים, לכן לא מעונין להשקיע הרבה, בוודאי לא ביישור קו רציני.

במקרה וזה כך, כל רכב עלול להתגלות כבעייתי ומאכזב - בכל זאת, מדובר במכוניות ישנות ולא ידוע במאה אחוז כיצד הבעלים הקודמים שלהם טיפלו בהן.

והתייחסות קטנה ל-XPOSOT: אמנם ניצלת את הבמה כאן להשחיל מודעת לבכירה, אך בעצם, מדוע אתה מוכר אחרי ארבעה חודשים? ואחרי שהשקעת סכום לא מבוטל?

כפי שצויין,אני בין עבודות,ויש לי נעלם די גדול באשר לתקופה,ולכן אני לא מתלהב לשכור מאחר וייתכן שזה יימשך מספר חודשים,מקווה שהרבה פחות.

יש לי חלופה נוספת,אך אפתח עבורה תרד נפרד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך, לו אני צריך להחזיק רכב למספר חודשים- הייתי קונה משהו סחיר, אולי פונטו ספייס, או רכב אחר שצעירים ירכשו אותו ממני אחרי זה ושלא אתקע איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שלמכור רכב מסוג וולו ישנה 7-8 שנים על הכביש

יקח לך 4 חודשים מינימום למכור ולא משנה באיזה מחיר תציע למכירה.

רשמתי 4 חו' בזהירות יתרה.יתכן ולהשכיר רכב לחודשים בודדים יהיה יותר יעיל.

מניסיון עם 850 שנת 2000 שהיתה במשפחה 10 שנים יד ראשונה 75000 קמ ונמכרה אחרי שנה של פרסומים

בפחות מ 10000 שח.

וכן היא היתה אמינה יחסית אבל מחירי הקילקולים היו בשמיים(לא הטיפולים השוטפים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות רכב מסגמנט פרימיום, לא סחיר, בנוי מחלפים יקרים ועם אמינות שהדעות לגביה מתחלקת לפחות 50 אחוז לכוון השלילי - בזמן שאתה לא עובד.

זה לא חכם.

היה עדיף שתשקיע את הסכום שיש לך כרגע על רכב מיני חדש, תיקח הלוואה על חלק מהסכום וחלק מהסכום תשאיר להחזר בעוד שלוש שנים או לגלגול לעסקה על הרכב הבא. -> כן, סוכניות רכב עושות עסקאות שכאלו.

בצורה כזו אתה גם:

חוסך יותר מחצי בצריכת הדלק לעומת וולבו.

חוסך בעיות של אמינות הודות לאחריות לשלושת השנים הקרובות.

פורס את התשלומים לכך שיהיו נוחים ואפילו סכום מסויים אתה משאיר לעצמך מרווח זמן של שלוש שנים להתכונן להחזיר אותו.

הרבה יותר חכם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...