Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לצעירים בעיקר שיראה טוב בתקציב של עד 40 אלף

סיויק 97
שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כמו בכותרת אני מחפש רכב לצעירים בשבילי (אני בן 23)

תקציב שאני מוכן להשקיע זה עד 40 אלף אבל זה המקסימום עדיפות לא לעבור את ה 35.

יש לי כרגע הונדה סיויק שנת 97 דגם SR זה 4 דלתות, היא אצלי כבר שנה וחצי, ואני כבר רוצה לחדש

עד עכשיו ההונדה זה הרכב הראשון שלי ואני דיי מרוצה מימנה, לא היו לי איתה בעיות מיוחדות.

אני מחפש אוטו שניראה טוב עדיפות גדולה מאוד ל 3 דלתות, חשבתי ללכת על אוודי A3 שנת 2002-2003 אבל ניראה לי רכב קצת בעיתי, קראתי כל מיני דברים באינטרנט שלאנשים היו כל מיני בעיות, למרות שזה הכיוון כרגע

אם יש לכם דעות על הרכב הזה (A3 מ 2002 עד 2003) מבחינת אמינות אשמח לשמוע במיוחד לדגם 1800 T אדום.

הייתי רוצה לדעת איזה עוד אפשרויות של רכבים יש לי בתקציב הנ''ל עם 3 דלתות רכבים ספורטיבים כאלה בשנים מעל 2000?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממליץ ללכת עוד הפעם לכיוון של יפנית.

שדרג לסיביק חדישה יותר, לא תתאכזב.

אם אתה רוצה משהו בכיוון של צעירים- סיאט איביזה, הבעיה, שזה רכב שמן הסתם חבר'ה צעירים החזיקו ואז השאלה כיצד הם תחזקו את הרכב.

בכל מקרה, אם אתה מוצא איביזה שמורה, היסטוריית טיפולים טובה, ללא תאונות- חושב שתהנה מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ ללכת עוד הפעם לכיוון של יפנית.

שדרג לסיביק חדישה יותר, לא תתאכזב.

אם אתה רוצה משהו בכיוון של צעירים- סיאט איביזה, הבעיה, שזה רכב שמן הסתם חבר'ה צעירים החזיקו ואז השאלה כיצד הם תחזקו את הרכב.

בכל מקרה, אם אתה מוצא איביזה שמורה, היסטוריית טיפולים טובה, ללא תאונות- חושב שתהנה מהרכב.

דווקא האיבזה פחות מדליקה אותי בשנים האלה, אני לא אוהב את העיצוב הישן שלה, אותו דבר לגבי הלאון.

זה מצחיק אבל באיבזה אני לא אוהב את החלק הקידמי של הרכב, ובלאון אני לא אוהב את האחורי.

האיבזה החדש ניראת טוב אבל לא בתקציב שלי.

הייתי רוצה לשמוע דעות על אוודי A3 דגם T אדום בשנים 2002 2003 אוטומט עם נפח מנוע 1800 טורבו

+ עוד הצעות לרכבי 3 דלתות מהשנים 2002 ומעלה, כמובן בתקציב של עד 40 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביד2 קליאוספורט דור שני 2003, (לא מכיר את מצבה המכאני / חשמלי) שנמכרת בדיוק במחיר שאתה מחפש.

הייתי נזהר מהמחיר הנמוך, אך לפי דעתי העניין (לכל הפחות), שווה בדיקה.

3 דלתות, 172 כס, כל הפינוקים שבעולם: קסנון, בקרת אקלים, מושבי ספורט מעור והרשימה עוד ארוכה, שלא לדבר (לדעתי בכל אופן, על טעם ועל ריח..) שזהו אחד הרכבים היפים שיוצרו בתחילת שנות ה2000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי A3 1.8 טורבו אוטו חזק מאוד - וצריכת דלק פשוט מטורפת.

כמה זה צריכה מטורפת?

אם זה 1-9 1-10 אז אני מוכן אבל אם זה 1-5 1-6 אז אני ירד מהרעיון.

ההונדה סיויק שלי עושה 1.9 - 1.9.5 וזה בסדר בשבילי אני לא נוסע הרבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תפרט מה הקריטריונים שלך?

רק מראה?

צריכת דלק עד 1-9?

מה??

כן באמת שיהיה יותר ברור..

העדיפות שלי לרכב זה קודם כל מראה חיצוני ספורטיבי..

עדיפות גדולה לרכב 3 דלתות, שנת 2001 ומעלה

פנים הרכב שלא יהיה מיושן, פלסטיקה חזקה ולא עדינה ושבירה כמו בהונדה 97 שלי.

צריכת דלק 1.9 מינימום.

עדיפות לרכב קטן ולא ארוך, כאילו שהחלק האחורי של הבאגז' יהיה יותר קטן כמו ב A3 למשל

תקציב עד 40 אלף, אבל מעדיף לא לעבור את ה 35 אם אפשר

אמינות, טיפולים לא הכי יקרים, יצרן מועדף, רנו ופיאט פחות באים לי טוב למשל.

אגב מה אתם אומרים על chevrolet optra srv? אני לא בטוח אם זה הדגם הזה

אבל אומרים שהוא בעצם דיהו עם סמל של שברולט מישהו שמע על זה? אומרים שלא כדי להתקרב לאוטו הזה למרות שהוא ניראה ממש טוב לפי דעתי.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק 1.9 מינימום.

עדיפות לרכב קטן ולא ארוך, כאילו שהחלק האחורי של הבאגז' יהיה יותר קטן כמו ב A3 למשל

אבל אומרים שהוא בעצם דיהו עם סמל של שברולט מישהו שמע על זה? אומרים שלא כדי להתקרב לאוטו הזה למרות שהוא ניראה ממש טוב לפי דעתי.

אתה חייב משקפיים.

שברולט של היום זה לא שברולט של פעם, יש בה בדיוק מה שאתה לא רוצה.

אתה כל כך רוצה את הA3? לך על זה. 1800 טורבו, משנת 2002-2003, קח בחשבון את הדברים הבאים:

עלות החלקים תהיה גבוהה מאשר רוב המכוניות שתמצא בשוק (אני מדבר על מכוניות "ספורטיביות").

צריכת הדלק תהיה בסביבות 1 ל-9 ואם הרכב לא מתחוזק טוב, יכול להיות גם יותר, את זה אי אפשר לדעת.

כמה אתה נוסע עם הרכב? לאן אתה נוסע איתו? יש לך כסף מיותר להוציא על טיפולים וחלקים וכו'?.

יש רכבים טובים יותר ב35 אלף שלא ישחטו לך את הכיס. 206 XS לדוגמא. תוכל להביא בשנתון 04-05.

רכב עם פוזה (במידה ותמצא אחת כזו שנראית טוב כי יש גם גירסאות עם טאסות), אבל המנוע אמין, 110 כוח סוס, ידני.

תוכל גם למצוא פונטו HGT בשנתון 02-03 וישאר לך עודף ביד בדרך כלל, אחלה אוטו שבעולם, נראה ספורטיבי

ומרגיש ספורטיבי, 140 כוח סוס ידני. תוכל לקרוא עליהם כתבות באתר (בחיפוש).

שתי אלה למשל יהיו חסכוניות יותר גם בדלק וגם בחלפים וגם זולות יותר במחיר (ביחס לשנתון).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק 1.9 מינימום.

קודם כל אם אתה מחפש רכב ספורט תיהיה מוכן שעלות האחזקה של האוטו יעלה ב 50 עד 70 אחוז מהאחזקה של האוטו שלך.

ב A3 אתה נכנס לאוטו לא פשוט :

אלקטרוני לא ממש מסובחת אבל יש בלאי ותמיד יש איזה חיישן שהולך למות וכדומה. ( כמובן אם האוטו היה ביידיים טובות הרוב כבר הוחלף)

המנוע חזק ויש בו גם טורבו תמיד יכול להקרע צינור וכל דבר כמובן אם תוחזק נכון וטוב הצינורות כבר הוחלפו

הפלסטיקה לא הכי אמינה יש בלאי

החלקים לאודי עולים כסף ולא מעט

עכשיו אם אתה מוצא A3 מלוקקת שנת 2002 היא לא תכנס לך בתקציב כי אף אחד לא ימכור אותה מחירון

אם תמצא A3 ככה ככה היא אולי תכנס לתקציב אבל כך בחשבון כל חודש 500 ש"ח בממוצע לשנה לשים בצד לחלפחם שונים.

אחזקה של אודי היא לא זולה כמו של הונדה ולא כל מוסך יודע להתעסק עם רכב כזה. ואם האבה תקציב עדיף תשדרג את ההונדה שלך לשנתון גבוהה יותר ותשכח את הצרות אלא אם כן אתה אוהב פרוייקט בניה מחדש ולהתעסק אם הרכב.

עכשיו אני מת על אודי יש לי A4 בעיוות היו חיישנים כמה צינורות אבל לא משהו ביג דיל .

אם יש לך עוד שאלות אמשח לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם פג'ו 206 GTI? משיטוט קצר ביד 2 נראה שהיא נכנס לך יופי בתקציב.

ושאלה קצת לא קשורה,

למה אתה כותב משני יוזרים?

"גם בעיטה בתחת נגמרת בצעד קדימה"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב משקפיים.

שברולט של היום זה לא שברולט של פעם, יש בה בדיוק מה שאתה לא רוצה.

אתה כל כך רוצה את הA3? לך על זה. 1800 טורבו, משנת 2002-2003, קח בחשבון את הדברים הבאים:

עלות החלקים תהיה גבוהה מאשר רוב המכוניות שתמצא בשוק (אני מדבר על מכוניות "ספורטיביות").

צריכת הדלק תהיה בסביבות 1 ל-9 ואם הרכב לא מתחוזק טוב, יכול להיות גם יותר, את זה אי אפשר לדעת.

כמה אתה נוסע עם הרכב? לאן אתה נוסע איתו? יש לך כסף מיותר להוציא על טיפולים וחלקים וכו'?.

יש רכבים טובים יותר ב35 אלף שלא ישחטו לך את הכיס. 206 XS לדוגמא. תוכל להביא בשנתון 04-05.

רכב עם פוזה (במידה ותמצא אחת כזו שנראית טוב כי יש גם גירסאות עם טאסות), אבל המנוע אמין, 110 כוח סוס, ידני.

תוכל גם למצוא פונטו HGT בשנתון 02-03 וישאר לך עודף ביד בדרך כלל, אחלה אוטו שבעולם, נראה ספורטיבי

שתי אלה למשל יהיו חסכוניות יותר גם בדלק וגם בחלפים וגם זולות יותר במחיר (ביחס לשנתון).

בהצלחה.

טוב אני לא כזה מבין גדול במכוניות למרות שההונדה באמת הייתה בחירה טובה לאוטו הראשון, וגם עכשיו אני מאוד מרוצה מימנה.

אני חושב שאני ירד מהאוודי סופית, לא בא לי ליפול ולהוציא כספים מיותרים.

אני לא נוסע הרבה, נסיעות בעיקר בתוך העיר ופה ושם מחוץ, אני גר בקריות, ומקסימום נוסע לעכו נהריה, חיפה ושאר הקריות.

שכחתי לציין שאני רוצה רק אוטומט. פונטו ספייד ספורט יש רק ידני לא?

ליפני שקניתי את ההונדה חשבתי ללכת על פיאט פונטו ספייס אבל למזלי ברגע האחרון ליפני שסגרנו עם הבנאדם שאנחנו קונים את האוטו עשינו זיכרון דברים, יום למחרת הוא התקשר ואמר שהוא לא יכול למכור את האוטו כי הוא מחוייב מהבנק לא למכור כי לקח כסף או משהו.

הייתי רוצה אולי לקנות הונדה סיויק קופה, אבל אני נשאר באוטו מקום, זה בידיוק אותו רכב רק עם שתי דלתות, אולי הייתי צריך ללכת על זה בהתחלה מאשר לקנות הונדה 4 דלתות אבל אז זה לא היה בתקציב ממש.

חוץ מיזה אני יודע שהפלסטיקה והפח עצמו של ההונדה לא משהו, ככה שגם מסיויק קופה אני ירד, גם השנתון שלו זה עד 98

206 XS ניראת טוב יש אותה גם אוטומט?

למה אני לא יכול להעלות תמונות?

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני לא כזה מבין גדול במכוניות למרות שההונדה באמת הייתה בחירה טובה לאוטו הראשון, וגם עכשיו אני מאוד מרוצה מימנה.

אני חושב שאני ירד מהאוודי סופית, לא בא לי ליפול ולהוציא כספים מיותרים.

אני לא נוסע הרבה, נסיעות בעיקר בתוך העיר ופה ושם מחוץ, אני גר בקריות, ומקסימום נוסע לעכו נהריה, חיפה ושאר הקריות.

שכחתי לציין שאני רוצה רק אוטומט. פונטו ספייד ספורט יש רק ידני לא?

ליפני שקניתי את ההונדה חשבתי ללכת על פיאט פונטו ספייס אבל למזלי ברגע האחרון ליפני שסגרנו עם הבנאדם שאנחנו קונים את האוטו עשינו זיכרון דברים, יום למחרת הוא התקשר ואמר שהוא לא יכול למכור את האוטו כי הוא מחוייב מהבנק לא למכור כי לקח כסף או משהו.

הייתי רוצה אולי לקנות הונדה סיויק קופה, אבל אני נשאר באוטו מקום, זה בידיוק אותו רכב רק עם שתי דלתות, אולי הייתי צריך ללכת על זה בהתחלה מאשר לקנות הונדה 4 דלתות אבל אז זה לא היה בתקציב ממש.

חוץ מיזה אני יודע שהפלסטיקה והפח עצמו של ההונדה לא משהו, ככה שגם מסיויק קופה אני ירד, גם השנתון שלו זה עד 98

206 XS ניראת טוב יש אותה גם אוטומט?

למה אני לא יכול להעלות תמונות?

יש פיג'ו 206 XS אוטומט.

סתם שתדע, חבל שאתה נעול על אוטומט.

יש הרבה רכבים ידניים ספוטיביים שיוכלו להיכנס לך לתקציב.

הייתי מוסיף גם טויוטה יאריס 1500 סמ"ק TS. מפיק 108 כ"ס צנועים. הרכב אמין, נראה נהדר.

אחזקה שוטפת לא גבוהה.

:twisted:Seat Leon FR 2013 1.4TSI 122HP Manual
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה ותיקון קטן - 130 כוח סוס.

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...