Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I20 1.6 ידני, התרשמות לאחר נסיעת מבחן, עדיין מבולבל.

Guest S2DON
שימו לב! השרשור הזה בן 4327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי שבוע שעבר נסיעת מבחן על הדגם הנ"ל ויצאתי רק יותר מבולבל.

הציעו לי אותה במחיר אטרקטיבי במיוחד של 90K למזומן ואני מאמין שאם לחקות לקיץ אפשרי לקחת אותה גם ביותר זול.

נעבור להתרשמות מהנסיעה, הרכב הזה טיל בליסתי 126 סוסים מספיקים לו הרבה יותר ממה שהוא צריך.

מאיץ כמו מטורף 1 ל100 ב9 שניות , מחזיק כביש מעולה לקח לי זמן להתרגל קצת לגיר ולדוושות אבל זה עם הזמן חוץ מזה הגיר תפקד מעולה הקלץ' חלק ועד כה אין לי תלונות בכלל.

הדגם הנ"ל מגיע עם סאן רוף וג'אנטים 16 שזה עוד דבר תוספות שנחמד לקבל במחיר הזה.

ונעבור לחלק הרע הישיבה שם ממש לא נוחה, וכשאני רושם לא נוחה אני מתכוון לזה! הרגשתי כאילו המושב עשוי מעץ, ואני לא מגזים! שמעתי אנשים מתלוננים אבל לא חשבתי שזה עד כדי כך גרועה,

אתה שם את הראש על המשענת זה כמו לשכב על מיטה בלי מזרן לא יודע מה הקטע ואיך היה אפשר לפשל בכזה דבר וזאת הסיבה העיקרית שאני לא יודע אם לקחת אותה או לא, כי בסופו של דבר הנוחות בנסיעה חשובה לא פחות אם לא יותר מהביצוע.

מה דעתכם, מה ניתן לעשות בנושא? האם יש אופציה לקנות את הרכב ולרפד אותו איכשהו כך שלא יצא יותר מידי יקר וישפר משמעותית את נוחות המושב? אם יש לכם הצעות אחרות להציע עד 95K אשמח לשמוע אבל שיתנו את אותה התמורה, בכוח באבזור ובדלק.. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצד אחד מחיר של פחות מ 90K משאיר לך כסף אפילו למושב איכותי מאוד.

מנגד, נראה קצת מוזר לרכוש רכב חדש מהקטגוריה הזו ולהשקיע בשינויים/שיפורים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד כלל: לא קונים רכב בשביל ג'נטים, או גג נפתח, או פוזה.

בשביל מה לקנות רכב חדש ולהתחיל לשדרג אותו? זה רכב אספנות?

חסרות מכוניות אחרות שיהיו גם נוחות?

בדקת את הרנו קליאו? זו רק דוגמה

קונים מכונית לאחר שמרוצים ממכלול של רכיבים.

כאשר מושב הנהג לא נוח, ואתה מרגיש כאילו אתה יושב על עץ- אל תקנה את הרכב.

אין לך סיבה להיות מבולבל.

מזל שביצעת את נסיעת המבחן, אני מכיר רבים רבים שקונים רכב על סמך ביקורת על הרכב שנערכה באיזה מדור צרכנות בעיתון, אח"כ אנשים מצטערים.

סוף מעשה במחשבה תחילה, בדקת, עשית נסיעת מבחן, לא מתאים לך- לא קונים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק זה זה גם המנוע שבא אתה, קח לדוגמה את האיביזה 1.2 TSI ידנית שמספקת 105 סוסים ולא 126 ועולה ב20 אלף יותר כ112K או את הפאביה עם המנוע הנ"ל שמספקת גם פחות כוח ביותר כסף.. קיצר לאדע כבר אולי נשקיע עוד 10K ונלך על רכב קצת יותר גדול כמו הלאון או הפוקוס. תודה בכל זאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן חבר פורום שמוכר אחת כזאת, יפהיפיה ב69 אלף

I20 ידנית מלוקקת.

מקסימום - תקפוץ לפירוקיה ותתקין שם כסא של איזה סופר מיני של פיג'ו או שתרים טלפון לאספיר ותפנק את עצמך בכסא נוח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לא יודע עד כמה ה-1.2TSI נופל מהמנוע של ה-I20, אם בכלל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם רובכם פה.

להשוות את הI20 הזאת לקליאו זה כמו להשוות ולוסטר למאזדה 3 דגם ליסינג.

בנאדם שמחפש I20 מאובזרת לא מחפש את הקליאו שנמכרת ב70 אלף.

אולי הקליאו או הפיאסטה יהיו קנייה נבונה יותר, אבל מה עם קצת רגש? זה מכונית לא מקרר.

בקיצור, בגלל שנאמר פה שקניית רכב זה מכלול של דברים, אני מאמין שקשה מאד למצוא משהו "מושלם" בתקציב שלך. לכן, אני הייתי מחפש פתרון למושב ולא שולל את הרכב בגלל דבר אחד ספציפי.

אגב I20, להורים שלי יש כזו רק 1400, המושבים ממש קשים, ברמה די מבאסת אבל אחרי שנה וחצי הם התרגלו ומאד מאד אוהבים את האוטו.

אישית אני פשוט הייתי מרפד את המושב, אבל זו דעתי האישית בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנה וחצי? אני אחרי חודש בולוסטר התרגלתי (רק עכשיו האומנם, לא מצאתי תנוחה נורמלית :oops: ), וזה הרבה. הייתי ממליץ להורים שלך לעבור לרכב אחר אם זה המצב.

בנושא של השרשור אני דיי מסכים איתך, לא חסרים ריפודים כאלו ואחרים (אורטופדיים אפילו) שמוכרים לרכבים. רק צריך למצוא אחד טוב ואיכותי שבאמת יעיל, ונמגר הסיפור.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הסברתי את עצמי טוב.

יש להם את האוטו בסך הכל שנה וחצי, בהתחלה הם סבלו מהמושב. אני מאמין שתוך מספר חודשים הם כבר התרגלו.

אגב אני מחפש בדיוק I30 וגם לה המושבים ככה ככה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לא יודע עד כמה ה-1.2TSI נופל מהמנוע של ה-I20, אם בכלל.

לא כזה הבדל נופל בקטנה לא כל כך יורגש ,

ההבדל העיקרי הוא שמנוע 1.6 רגיל הרבה יותר אמין מ1.2TSI ועוד אתה מקבל אותו ב20K פחות

שלא נדבר על השירות המגעיל של צ'מפיון והטיפולים היקרים כל זה נכלל בפנים.

יגאל איזה אופציות יש לי למושבים/ ריפודים שבאמת יכולים לעשות הבדל? וכמה כל הסיפור יעלה,

למרות שזה באמת אידיוטי להוציא על רכב 90K ולהתחיל להחליף בו מושבים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא קשה זה הדבר הנכון מבחינת אורטופדית ואני מניח שזו הסיבה שהם עושים אותם ככה, הרי ביונדאי הישנות המושבים לא היו קשים ואני לא חושב שזה ניסיון לחסוך או משהו כזה... השאלה האם הם באמת עושים את זה מספיק טוב, קשה לי לקבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי דיבר על להחליף מושב? :shock:

צריך לחפש פשוט משהו אורטופדי שיהיה נוח, אני אישית לא מכיר כל כך אבל צריך לחפש!

לאשתי יש אחלה כרית של ד"ר גב עושה אחלה עבודה אבל אני מאמין שיש עוד אופציות אפילו יותר טובות.

בסך הכל הצעתי לבדוק את הנושא, לא הייתי ממליץ על החלפת מושב לאוטו חדש בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...