Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול אורות הדרך הקדמיים ברכבי VAG (פולקסווגן, אאודי, סיאט, סקודה)

The Who
שימו לב! השרשור הזה בן 4292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הפכתי את הרשת כדי להבין כיצד ניתן לבטל את הפונקציה הזו ברכב (פונקציית ה-DRL - Daylight Running Lights). מדובר באותה הפונקציה שגורמת לרכב להיות עם אורות דולקים גם במהלך היום, ומבלי שהנהג הפעיל אותם (על ידי סיבוב המתג). קראתי בפוסטים מסוימים פה בפורום כל מיני הצעות, החל מהוצאת פיוז מסוים, המשך בחיתוך חוטים וכלה בהגעה למוסך לצורך תכנות במחשב הרכב.

ובכן, אין צורך באף אחת מהשיטות הנ"ל כדי לנטרל את האפשרות הזו ברכבי VAG.

להלן סדר הפעולות:

* כנסו לרכב, סגרו הדלת.

* הכניסו מפתח לסוויץ', אבל אל תסובבו.

* הזיזו את מוט האיתות למטה (כלומר, איתות שמאלה), ובו זמנית משכו את מוט האיתות כלפיכם (משול לפעולת הבהוב של אור גבוה).

* כעת, בו זמנית, סובבו את המפתח עד למצב ON, אך אל תניעו.

* לאחר כשלוש שניות לערך, יישמע צפצוף שמבשר כי התהליך הסתיים בהצלחה.

* כמובן שהפעולה היא הפיכה: על מנת להחזיר את הפונקציה, יש לפעול על פי סדר ההוראות הנ"ל, רק במקום לאותת שמאלה יש לאותת ימינה.

אין באשכול זה כדי לפתוח דיון לגבי האם כדאי או רצוי לנהוג עם אורות דולקים באופן קבוע (למרות שאני בטוח שזה יעלה). אני רק בא ליידע את האנשים שחפצים בפעולה הזו, שהיא אכן אפשרית ולא מסובכת. וכל עוד אין חוק שאוסר על נהיגה ללא אורות בחודשי הקיץ, הרי הדבר לגיטימי.

מקווה שהייתי לעזר.

המשך שבוע נעים.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש ברשותי פולקסוואגן פולו 1.2 TSI שנת 2011 האם גם אצלי יש את המצב של האורות הדולקים ? ואם כן כיצד עליי להפעיל אותם ?

תודה לעוזרים !

Volkswagen Polo 1.2 TSI 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-roee24 - תכנס לרכב, תתניע. תצא מהרכב ותבדוק האם האורות דולקים.

את ההסבר איך לבטל או לחדש drl כתבתי כאן כשקיבלתי את הגולף 2010 שלי. מוזר שזה לא מופיע כדבר טרוויאלי בספר הרכב , למה צריך לחפור כדי למצוא את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-roee24 - תכנס לרכב, תתניע. תצא מהרכב ותבדוק האם האורות דולקים.

את ההסבר איך לבטל או לחדש drl כתבתי כאן כשקיבלתי את הגולף 2010 שלי. מוזר שזה לא מופיע כדבר טרוויאלי בספר הרכב , למה צריך לחפור כדי למצוא את זה.

אוקיי תודה רבה !

Volkswagen Polo 1.2 TSI 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורום בחו"ל.

התהליך הנ"ל מוסבר בניסוח כמעט זהה בספר הרכב של הגולף שלי.

ככה בדיוק הפעלתי את התכונה, כי משום מה קיבלתי את הרכב כשזו הייתה מנוטרלת,

אפילו פתחתי שרשור בנושא :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=401500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם - אבל אני יודע שבשבילי כל הרכבים עם אורות דלוקים בולטים ומזוהים יותר.

גם בימי שמש חזקה.

בעיניי אין שום ספק שחלקיק שניה שנחסך ממיני בזיהוי הרכב זה חשוב.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...