Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חובבי אודיו: רמקולים שקועים בקירות - בעד או נגד?

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כחלק מתהליך שיפוץ שאנחנו עושים, חשבתי להתקין בסלון רמקולים שקועים. הזמנתי שני אנשים שעוסקים באודיו, אחד מהם אמר לי "שים רמקולים שקועים, אין בעיה", והשני אמר "חבל על הזמן, עזוב אותך מרמקולים שקועים".

נשארתי מבולבל :-)

אז מה אומרים חובבי האודיו, כן או לא? ואם כן - איזה רמקולים? הציעו לי משהו סיני לא מוכר סביב ה 3000 ש"ח, אבל אני רוצה גם לשמוע משהו, ולא רק שזה יראה יפה...

ודבר אחרון: אני אשמח לקבל המלצות על מתקין אודיו/וידאו שגם יודעים ליעץ ולא רק להתקין, כיון שמההתרשמות שלי, רוב המתקינים הם רק מתקינים ויתקינו מה שאני רוצה איפה שאני רוצה, ולא חובבי אודיו שידעו גם לתת עצה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם נשרף לך רמקול צריך לעבוד הרבה בשביל לפרק אותו.

אני הייתי ממליץ לעשות מע' 5.1 איכותית כלומר אם רסיבר ושאר הירקות הכלולים בזה מאשר להשקיע ברמקולים בתוך קירות.

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול אבל גיסי,עובד בתחום ומבין לא קטן,סיים שיפוץ מקיף בבית שלו ושם רמקולים שקועים בקיר.

את הבית של הרמקול בפנים הוא ציפה בעץ ואטם הכל ככה שהסאונד לא יבלע בקיר.

האיכות לפחות לטעמי,מצויינת לבית(אני מניח שיבואו כמה אודיופילים ויגידו שזה זוועה אבל שוב ,אני לא מבין גדול.

לזה שמעלי,איזה עבודה קשה צריך לעשות בשביל פרק את הרמקול? 2 ברגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם נשרף לך רמקול צריך לעבוד הרבה בשביל לפרק אותו.

רמקולים כמעט ולא מתקלקלים.

רמקולים שקועים בעיקר הם פתרון אסתטי, לא איכותי, ממגוון סיבות אקוסטיות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים כמעט ולא מתקלקלים.

רמקולים שקועים בעיקר הם פתרון אסתטי, לא איכותי, ממגוון סיבות אקוסטיות.

מבחינתי כמעט ולא זה אומר שזה יקרה ואז זה הרבה כאב ראש.

לפעמים כדאי יותר לתלות אותם על הקירות.

הכל תלוי בסוף איך נראה הסלון ואיך המצב מבחינת מקום פנוי.

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לקנות סט רמקולים בעל תיבות מרובעות וליצור להם נישות ייעודיות בקיר עם חיווט מובנה ושקעים, כך גם כשתחליף רמקולים תצטרך לחפש משהו בגודל דומה וגם החיווט כבר יהיה מוכן לך.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי כמעט ולא זה אומר שזה יקרה ואז זה הרבה כאב ראש.

לפעמים כדאי יותר לתלות אותם על הקירות.

הכל תלוי בסוף איך נראה הסלון ואיך המצב מבחינת מקום פנוי.

1. זה לא הרבה כאב ראש, בכל מקרה, "כמעט ולא" אומר שהסיכוי שרמקול יתקלקל הוא קטן מאוד, לא שזה ייקרה. ואתה חושב שאם רמקול רצפתי כבד מתקלקל, זה לא סיפור, לסחוב אותו לחנות...

2. אצל אנשים שאיכפת להם מסאונד, עיצוב הסלון הוא משני.

למה לא לקנות סט רמקולים בעל תיבות מרובעות וליצור להם נישות ייעודיות בקיר עם חיווט מובנה ושקעים, כך גם כשתחליף רמקולים תצטרך לחפש משהו בגודל דומה וגם החיווט כבר יהיה מוכן לך.

כי לפחות רמקול שקוע תוכנן, אקוסטית, לשבת בתוך קיר. רמקול שלא תוכנן יישמע רע מאוד כשתדחוף אותו בתוך נישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים שקועים בקיר זה לא רמקולים שלא ניתנים לפירוק, נראה לי שמישהו מנסה לסבן אתכם...

רמקול שקוע ניתן לפרק ב-ד-י-ו-ק כמו שניתן לפרק רמקול רגיל.

מצ"ב כמה תמונות להמחשה (פרוייקט שעשיתי לפני שנה אצל חבר פורום). הפלסטיק הלבן הוא התושבת של הרמקול (לקופסא מעץ שמבוטנת לקיר ו/או מחוזקת ע"י ברגים ודיבלים לקיר), הרמקול מתפרק בקלות ע"י פירוק הגריל ו-6 ברגי פיליס פשוטים.

איציק

IMG_0671 (Medium).JPG

IMG_0673 (Medium).JPG

IMG_0680 (Medium).JPG

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא נתקלתי ברמקולים שקועים שנשמעו טוב יותר מרמקולים רגילים בדרגת מחיר זהה

(אני אפילו לא משקלל את העבודה).

מצד שני, רוב האנשים בכל מקרה שומעים דרך העיניים ואם זה נראה טוב

הם יהיו משוכנעים שזה גם נשמע טוב. אודיופילים הם מיעוט, ככה זה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים שקועים נוגעים את כל עקרון תכנון התיבה שיצרניות ה HIGH END עושות.

קח תיבה שיצרן השקיע בה שעות על גבי ימים בתכנון התיבה, הינדוס הסאונד ואיך הרמקול צריך לעמוד, ועד איזה מרחק הוא צריך להיות מהקיר.

אתה לוקח כזה רמקול ותוקע בקיר, אודיופילי זה לא.

אבל את חשקה נפשך במערכת קולנוע ביתי טובה אסטתית, ולא 100 אחוז אודיופילית, לך על שקוע בקיר.

להיות אודיופיל זה להשקיע ביותר מדי דברים במערכת בבית

להלן סרטון המחשה ממועדון האודיופיל הביתי ביוון

http://www.youtube.com/watch?v=xs1aUws0Lrs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין כאלו שאיכפת להם רק איך הרמקולים ייראו בסלון לבין אודיופילים עם פטיפונים משוכללים, יש עוד כמה רמות ביניים...:roll:

נ.ב. המצחיק הוא שהשמיעה של הקשישים בסרטון היא גם ככה כבר לא מי יודע כמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לחדד את הנקודה:

אני לא אודיופיל שמסוגל להבחין בכל ניואנס של הצליל, אבל כשחבר התקין אצלו סט רמקולים (דווקא לא שקועים) מאיזושהי פירמה שהוא קנה במבצע בהום סנטר, הבנתי שגם אני מסוגל להבחין ברמקולים גרועים, ולכן כששאלתי את המתקין שהגיע לתת הצעת מחיר על איזה רמקולים הוא ממליץ והוא אמר "כולם מייצרים בסין ולכן הכל אותו הדבר", הבנתי שאני לא בטוח שאני רוצה לעבוד איתו.

אז אני כן מחפש איכות סאונד טובה, רוצה להיות מסוגל לראות סרט או לשמוע מוזיקה בצורה איכותית, אבל "איכותית" בסטאנדרטים סבירים, ולא בסטאנדרטים של אודיופילים, ואם אפשר שזה גם יהיה אסטטי, זה בונוס מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור החידוד, התשובה ברורה:

רמקולים שקועים שיעשו לך נעים באוזן יעלו המון כסף.

זאת אומרת, יותר מדי.

ואם תשאל אותי - מעולם לא הצלחתי להבין מדוע רמקולים חיצוניים

אינם נחשבים ל"אסתטיים". בדיוק ההפך, לא חסרים רמקולים יפים ונאים

המוסיפים טוב טעם לדירה. אה, כן, ואני גם מתעב עיצוב סטרילי וקר

שמרוב ניקיון והסתרה של כל דבר יוצא בית שהוא גוש בצבע אחיד,

עני בתוכן.

(סתם דעה אישית)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, ולכן כששאלתי את המתקין שהגיע לתת הצעת מחיר על איזה רמקולים הוא ממליץ והוא אמר "כולם מייצרים בסין ולכן הכל אותו הדבר", הבנתי שאני לא בטוח שאני רוצה לעבוד איתו.

.

זה לא רחוק מהמציאות מה שהוא אמר לך, אכן יש מספיק חברות מוכרות ומומלצות שמייצרות בסין (לפחות את הסדרות הנמוכות יותר).

אבל בחברות המומלצות הפיתוח מתבצע בחו״ל והייצור מתבצע בסין תחת פיקוח קפדני של אנשי החברה.

והרמקולים בהחלט לא נשמעים אותו דבר, אבל זה פונקציה של איך הרמקול בנוי, מכוייל, באיזה כבל השתמשת (כבל הרמקול משנה את אופיו) ואיך חיברת (בגישור? 2 יציאות?).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...