Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תגובת מע''צ: קרצוף נתיבים כאמצעי למיתון תנועה?

שלמה כהן
שימו לב! השרשור הזה בן 7189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער ידידי, לא מצליח להיכנס לאתר המועדון.

יש לי דיעה בעניין,אבל הייתי מעוניין לקרא את תגובת מע"צ לפני שאפרסם אותה.

הייתי שמח לעזור - אבל אין לי מושג מה זה "לא מצליח להכנס".

האם האתר לא עולה ? מה בדיוק קורה כאשר אתה מכניס את כתובת האתר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הם אומרים שזה זמני, אז מה הבעיה ?

זמני = עד שהגופות יעברו את קו הגובה של מחצית הבורות בכבישים יחד ואז נוכל לומר שזאת אשמת הנהגים ונשאיר את זה ככה. אולי ישפצו עם כמה תולעי גומי.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מע"צ טוענת, כבר בערך 20 שנה, שהיחס בין התקציב הדרוש לתקציב הזמין עומד על שליש.

התוצאה, לטענת מע"צ, היא שאמצעי התחזוקה השוטפים מותאמים לגודל התקציבים שבידם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מע"צ טוענת, כבר בערך 20 שנה, שהיחס בין התקציב הדרוש לתקציב הזמין עומד על שליש.

התוצאה, לטענת מע"צ, היא שאמצעי התחזוקה השוטפים מותאמים לגודל התקציבים שבידם.

סוף מעשה במחשבה תחילה...

ברור כי הם צריכים תקציב עתק לתחזוקת הכבישים.

לאחר הנחת הכביש וסגירתו (העקומה גם ככה), אז מתחילים עם החפירות להנחת כבלים, ביוב ושאר תחלואים הגורמים לכביש להחלש ולהראות יותר גרוע מהשטח ליד.

במקום לסלול כמו שצריך, הם מאוננים ומתאוננים לגבי התקציב.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין למה בכלל צריך עוד כבישים בארצנו.מה, הכבישים שכבר יש כ"כ נהדרים ומתוחזקים,שצריך עוד כבישים?:screwy: שקודם יטפלו באלו שכבר קיימים!

אפילו מבחינת התקציב- אין מספיק כסף (כן, בטח..) לבניית עוד כבישים? אז משתמשים בכסף שכן בהישג יד לתחזוקת הכבישים. זה לא שחסר מה לעשות: לסמן בצבע שאין בו מרכיבים שומניים, לסלול מחדש כבישים ישנים במקום לשים טלאים , הצבת רמזורים וכיכרות במקומות מתאימים ואולי אפילו לסלק מפגעים מהכביש! (אולי הגזמתי?:drinking: ).

רכיבה זה לא תחביב, זה דרך חיים (טוב, אולי לא בארץ...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מע"צ חולירות... כמו רוב הגופים הממשלתיים...

היה צריך להנהיג מיכרזים, ואותו קבלן שזוכה במיכרז יתן אחריות של נניח 10-15 שנים על העבודה, כמו שנהוג בארצות ניכר...

"אם בונים כביש טוב, אין סיבה שהוא לא יחזיק 20 שנה" ואת זה שמעתי מקבלן שעובד עם מע"צ...

את הדברים ששמעתי ממנו על איך מע"צ "אונסים" אותם לעשות עבודה מחורבנת, על זה שלא נותנים תקציב לחומרים טובים (ויש כיום הרבה...) ועוד...

בקיצור, מע"צ אולי הוא גוף שמארגן את תחזוקת כבישי הארץ, אבל הוא מעסיק קבלני מישנה, אז למה לשלם למע"צ כמתווך? למה לא לשים על כל אזור אחראי, ושהוא יעסיק קבלנים שיתנו אחריות (של 10 שנים), ככה התחרות תגבר, והאיכות תעלה, והמחיר ירד...

כולנו נרוויח מזה! אהה סליחה, לא כולנו, המקורבים לצלחת לא ירוויחו מזה, אז ככל הנראה התוכנית הקטנה שלי לא תצא לפועל ב... 100 שנים הבאות, חבל...

לא נורא, בניו-זילנד יש כבישים טובים, נראה לי :wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות ע"פ הטענה של מע"צ, יש סיכוי שהשאיפה שהבעת ב-" היה צריך להנהיג מיכרזים, ואותו קבלן שזוכה במיכרז יתן אחריות של נניח 10-15 שנים על העבודה, כמו שנהוג בארצות ניכר..." אכן תקרום בקרוב עור וגידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות ע"פ הטענה של מע"צ, יש סיכוי שהשאיפה שהבעת ב-" היה צריך להנהיג מיכרזים, ואותו קבלן שזוכה במיכרז יתן אחריות של נניח 10-15 שנים על העבודה, כמו שנהוג בארצות ניכר..." אכן תקרום בקרוב עור וגידים.
מהפה שלך לעטו של המחוקק...

אנשאלה, ובמהרה בימינו...

רק שנראה לי שמה שיעשו כאן יהיה בצורה כל-כך חפיפניקית שזה יהיה "לעג לרש", לא אחריות ולא נעלים, כולם יתנערו הסחבת והשחיתויות יחגגו...

ומה זאת אומרת "אין כסף"?!

מה עם הדוח"ות שאנחנו משלמים "כמס עקיף"?! לאן זה הולך?!

הדוח"ות אמורים לממן את המיחלמה בתאונות הדרכים, לא?!

נבלות מוצצי דם... כולם!!!

ה"נשיא" לנשיאות... ככה בטוח יהיה חוק מוטורי...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכנסה לתקציב התשתית או במאבק בתאונות דרכים.

ובכלל, מה ההגיון ב"צביעת" הכסף מדוחות לנושא הזה? איפה ההגיון? רק בגלל שהעבירה נעשת על הכביש? האם הכסף, במידה ויופנה למכלול נושא התחבורה, יפחית את העבירות שבגינן ניתנים דוחות קנס? (חשוב על עבירה של סטיה מנתיב למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכנסה לתקציב התשתית או במאבק בתאונות דרכים.

ובכלל, מה ההגיון ב"צביעת" הכסף מדוחות לנושא הזה? איפה ההגיון? רק בגלל שהעבירה נעשת על הכביש? האם הכסף, במידה ויופנה למכלול נושא התחבורה, יפחית את העבירות שבגינן ניתנים דוחות קנס? (חשוב על עבירה של סטיה מנתיב למשל).

הרי ברור כשמש שאין קשר בין העברה הנאכפת ביותר כיום (מהירות) ובין איכות הכביש, או הדוגמא שנתת...

אבל נן הראוי היה שזה יעבוד ככה...

אבל מערכת החוק בארץ שווה לת#ת, ואין סיכוי שזה יקרה, אין סיכוי שמישהו שם יקום ירה לעצמו ולכל החברים שלו ברגל...

יש איזה שהוא היגיון ברעיון הזה, שדוחות מעברות תנועה יממנו סלילה ושופור כבישים ותשתיות ולא למשל מישפחה עם 20 ילדים בבני ברק, לא?! לאן אתה היית מעדיף שיוזרם הכסף?!

הדבר אמנם לא יפחית את העברות תנועה ה"ניתפסות" ביותר, אבל ישפר את התשתיות...

ואולי ימנע את התופעה שצינת, סטיה מנתיב, ע"י בנית גדר יותר טובה וכו', בקיצור שיפור תשתית...

הרי כל הזמן בארץ "בוכים" על זה שאין תקציב לסלילת כבישים וביגלל זה לא סוללים טוב, בול-שיט!!!

אין כסף כי הוא מתועל לא נכון, אם תשב עם איזה קבלן של מע"צ ודבר איתו הוא יתחיל לספר לך על השחיתויות ופיזור הכספים, באירגון ריווחי זה לא היה קורה!!! לא בקנה מידה כזה לפחות...

ולמה פותחים כבישים? כי לא מכינים תשתיות נוחות! כי הקבלנים שפותחים את הכביש לא שמים קצוץ...

אבל אם אותו קבלן שסלל את הכביש היה צריך לתקן את הכביש מכספו, הוא היה דואג לתבוע את הכסף מאותו גורם שפגע בכביש!!! ואותו גורם היה, אחרי כמה פעמים, מודיע מראש על כך שהוא צריך להעביר איזה חוט מיתחת לכביש...

חשיבה מקדימה לא הרה אף אחד, ו"עזוב אחי יהיה בסדר" לא תופס... ביגלל זה אנחנו נראים ככה!!!

וביכלל הדבר דומה לעבודות בכלא (לא בארץ). השופט דן אותך לX שנים שבמהלכן אתה עובד באיזה מיפעל ליצור לוחיות רישוי/בטריות/חציבה והכסף הזה מוזרם לקופת המדינה...

עד שזה יהיה ככל הנראה לנכדים שלי יהיה רישיון, או נכדים גם...

עצוב כמה שזה אמיתי...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...