Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבישי הצפון, אירופה בארץ :) !!!

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סופ"ש האחרון היה אחד סופי השבוע הטובים ביותר שהיו לי !

חברה שלי לקחה אותי לצימר במושב "חוסן" בצפון (מצפון לנהריה, מעלות).

יצאנו בערב יום חמישי מהמרכז ולצערנו כל הדרך עד חיפה הייתה פקוקה בגלל תאונות, הגענו למקום בסביבות אחת עשרה בלילה (אחרי שעצרנו בדרך לאכול במסעדת בשרים במשקל :wink: ), כשהגענו ישר נשפכנו למיטת סאטאן 2x2, ונפלנו לתרדמה...

בבוקר (טוב נו צהריים..) אחרי ארוחת בוקר שופעת, הסתובבנו קצת במושב איזה נוף, איזה נוף... (ואני לא מתכוון למושבנקיות :wink: ).

יותר מאוחר התפנקנו קצת על מסאז'ים, סאונה, ולקינוח ג'קוזי (שהיה בביקתתנו), מאוחר יותר קפצנו לנהריה לאכול במסעדת בשרים אמריקאית (מה אני אומר, אנחנו חובבי בשר על האש.. :D), או שהרבה בעלי ממון נוסעים לטיול בצפון, או שהמיתון לא הגיע לשם, הרבה וולווים, מרצדסים ובמווים מסתובבים להם שם, המון מכוניות צרפתיות (לרוב פיז'ו 205/106 ספורטיביות ראלי/GTI).

ביום למחרת נסענו לעשות טיול טרקטורונים במושב "דישון", והדרך לשם הייתה גדושת פיתולים ועיקולים שכוחים עם נוף מהמם (זה חברה שלי אמרה לי לא שמתי לב כלכך :D ), חברה שלי שאוהבת ריגושים נהנת מכל רגע שאני נלחם עם ההגה כשעל פני חיוך מפגר :D .

בדרך ראינו קבוצת אופנוענים עם אופנועי ספורט מהשורה הראשונה משחיזים, שבהתחלה לא הבינו איזה מכונית עקפה אותם בעיקולים, אבל כשהגענו לישורת הם פיצו עצמם על כך תוך כדי הרמת אגודל כשהם עוברים במהירות שלא לאנשים בעלי לב חלש (או אפילו נורמלי)...

בהמשך היה לי מפגש עם אחד אופנועי הכביש המהירים בעולם (בייצור סידרתי) הלא הוא

ה- ZX-12R הוא נסע ברוגע על 150~ עם מורכב, אחרי שעקפתי אותו במהירות גבוהה ביותר (שמור למערכת :wink: ), הוא התעורר והשיוט שלו הפך לפתע למטוס סילון שעוזב את הקרקע, אני הייתי על מעטאים ( סליחה אני קצת :drinking: עכשיו אז אל תתיחסו)כעקפתי אותו והוא היה על מה שהערכתי מקודם.

מספר שניות אחרי העקיפה (תאמת אני לא יודע אם סיימתי את העקיפה...), הוא טס לידי ולרגע היה נדמה לי שאני נוסע ברוורס... על מעטאים ( :drinking:).

תמיד אמרתי שבצפון ישנם הכבישים הכי יפים ואיכותיים בארץ ואסור לזלזל בארצנו, אחרי שבדקנו שבחרמון ישנו מספיק שלג, התחלנו לסוע בחזרה לכיוון הבית, בדרך כשאני מרוצה והקליאו מרוצה מאיכות הכבישים, אני קולט שלט כתום ועליו כתוב בשחור "מ.ע.צ", עוד לא סיימתי לקרוא את האות האחרונה, בום! בור בכביש, הגב שלי סופג זעזוע שעד עכשיו לא נרגע ממנו :mad2: , אבל בסך הכל היה אחד מהסופי שבוע הטובים! מומלץ!

נכתב במהירות ועל רגל אחת אז קחו בחשבון... :wink:

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה יפה העיקר נהנת...לקחת את החברה לנופש והלכתם לישון מה?! :shock: לא ניצלת את הרגע לקצת תענוג ה... :wink: .

ובאמת הכבישים שאנ יהכי אוהב הם שם ממש כיף לנהוג שם.

לא עשיתם קצת תמונות ? להראות קצת לחברה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין צומת חטיבה 7 (אחרי העיר העתיקה של קצרין) לבין צומת יהודיה..

קטע הכביש הוא כמה קילומטרים בודדים מישור מתמשך עם מעט שיפוע קל בחלקו (אם באים מכיוון צומת חטיבה 7) , תנועה דלילה עד דלילה מאוד.

אני זוכר שהגעתי למילואים עם הפיג'ו פרטנר של העבודה, ביום הראשון נסענו למתקן גולן (ממוקם בין שני הצמתים), סיימנו אימון ומטווח , ונסעתי בחזרה לגדוד הסדיר שלי לעבור את הלילה..

עליתי על הכביש משביל העפר, התמקמתי על הנתיב הימני כמו JET שרוצה להמריא, קלאצ' , ראשון, גז וזריקת קלאצ',

התחלת נסיעה בפרפור גלגלים למשך 2 שניות ומרחק של 3-4 מטר, ריח של צמיגים חרוכים, ותוך כדי משלב הילוכים ומגיע למהירות מקסימלית של 167 קמ"ש...

מתקרב לעיקול חד עם שיפוע ,מאט ל -60 קמ"ש וממשיך בדרכי במהירות נורמלית וחוקית..

מגיע לבסיס פוגש את החברה שנשארו קבע, ונהנה כמו גדול :lol:

רק חבל שזה נגמר..

אגב - הרכב הזה מאוד מאוד חלש!!

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם גם בשבוע שעבר , במושב מנות ,

כביש 669 שיוצא מ - 89 פשוט מדהים ,

כמו נס הרים אולי אפילו יותר טוב .

בהחלט כבישים מדהימים ובהחלט היה שורץ שם באופנועים כבדים מכל הסוגים שטסים כמו מטורפים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת צימר...איך שכחתי

אני חמישי שעבר חזרתי מחד נס מושב מעל הכינרת, 5 דקות נסיעה עד שפת הכינרת

יצאנו אני וחברה שלי ביום שני בבוקר - בוקר אצלה זה 11

אז למזלנו לא נתקענו בשום פקק מעצבן מירושלים עד חדרה, ומשם ישירות לכביש 65

מי שלא מכיר כביש חדרה-אום אל פאחם (אם ככה רושמים את זה) - עפולה - ויוצא אי שם בצפון הכינרת. כאן היה החלק המרגש של הנסיעה כביש מפותלים שהופכים את הנהיגה למהנה ביותר שלצידם נופים שלא נראים בירושלים, לצערי גם נודע לי לאחר הנביעה שמוקמו שם מכמונות מהירות, נחכה חודשיים ...נראה מה יהיה.

לבסוף לאחר שעתיים ו 45 דקות הגענו. הביקתה פשוט פיצוץ כולל הג'קוזי שהיה מול המיטה, נרות בלה בלה בהל, טלויזיה וכל שאר החטיפים .....שלא לפורום הזה :)

שבוע טוב

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרו לי שבכביש הערבה ובכבישים בדרום יש כבישים שאפשר לטוס בהם כמה שרוצים פחות או יותר ולא יתפסו אותך כל הזמן שאתה רחוק מישוב

זה נכון :?:

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת צימר...איך שכחתי

אני חמישי שעבר חזרתי מחד נס מושב מעל הכינרת, 5 דקות נסיעה עד שפת הכינרת

יצאנו אני וחברה שלי ביום שני בבוקר - בוקר אצלה זה 11

אז למזלנו לא נתקענו בשום פקק מעצבן מירושלים עד חדרה, ומשם ישירות לכביש 65

מי שלא מכיר כביש חדרה-אום אל פאחם (אם ככה רושמים את זה) - עפולה - ויוצא אי שם בצפון הכינרת. כאן היה החלק המרגש של הנסיעה כביש מפותלים שהופכים את הנהיגה למהנה ביותר שלצידם נופים שלא נראים בירושלים, לצערי גם נודע לי לאחר הנביעה שמוקמו שם מכמונות מהירות, נחכה חודשיים ...נראה מה יהיה.

לבסוף לאחר שעתיים ו 45 דקות הגענו. הביקתה פשוט פיצוץ כולל הג'קוזי שהיה מול המיטה, נרות בלה בלה בהל, טלויזיה וכל שאר החטיפים .....שלא לפורום הזה :)

שבוע טוב

למה לא נסעת דרך הבקעה? מגיעים יותר מהר לירושלים..

אני זוכר כשעשיתי פריסה לחברה בשחרור, יצאתי מירושלים ב -03:00 לפנות בוקר עם הרנו-5 בדרך הבקעה, היה כל-כך כיף, האוויר היה חמים (זה היה בספטמבר - עדיין היה חם) פתחתי חלונות , לא היתה נפש חיה בכביש (למעט כמה נהגי משאיות), הרבצתי בדוושת הגז, העיקולים הישורת.. וואו איזה זיכרון יפה..

אוי,, כל-כך מתגעגע לעבר..

נצלו את החיים כמה שיותר, בשביל הזכרונות!!

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום הבחירות יצא גם לנו לטייל בצפון, ובאמת כביש הצפון אכן מצויין.

אבל החלק הטוב ביותר היה העליה/ירידה מצפת. למי שזוכר העליה לצפת מכביש 90 (קריית שמונה) היתה דרך ראש פינה. אבל היום ניתן לעלות לצפת דרך מחלף, סמוך למחנה פילון. בכביש דו מסלולי מצויין עם נוף יפיפה. (יכול להיות שאלו חדשות ישנות, אבל הרבה זמן לא ביקרתי שם).

בכלל יום הבחירות היה יום מצויין, מעט מאוד תנועה, מזג אוויר טוב, מעט מאוד משטרה (כולם היו באבטחת בחירות).

המלצה חמה - לכל המטייל באזור, מסעדה מצויינת (שאנחנו לא מפספסים הכל טיול לצפון) מסעדת בת-יער, ביער ביריה בדרך לעמוקה סמוך לצפת. מסעדת בשרים מצויינת.

:D

מועדון הרודסטרים, אין עוד מועדון כזה.

http://www.roadster.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקנא.. פעם אחרונה שהייתי בצימר הייתה...

המממ...

לפני הרבה זמן :shock:

אוף טופיק קטנטן - איזה סלולרי עם מצלמה יש לך? בשביל מצלמת סלולרי היא ממש טובה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי הייתם אצל שלוש נכון?

או שבעצם לכולם שם קוראים שלוש

אכן, חדוה ואשר שלוש :mm_yeah:

אחלה של אנשים!

וואלה?

הם ההורים של חבר שלי.

יכול להיות שפגשת אותו קוראים לו אביחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...