Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב עד תקציב 50 אלף

matanganon
שימו לב! השרשור הזה בן 4334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדרישות הם:

רכב אמין ככל האפשר

אוטומטי - חובה דרישה של אמא.

חסכוני

בטיחות ברמה גבוהה

סופר מיני/מיני - אין צורך במשפחתי.

רוב הנסיעה הינה עירונית

תקציב עד 50 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות הם:

רכב אמין ככל האפשר

אוטומטי - חובה דרישה של אמא.

חסכוני

בטיחות ברמה גבוהה

סופר מיני/מיני - אין צורך במשפחתי.

רוב הנסיעה הינה עירונית

תקציב עד 50 אלף שקל.

הדרישה לאוטומטי מנמיכה אותך די משמעותית בשנתון.

אני גם מחפש רכב, בערך באותו תקציב, רק ידני (חובה דרישה שלי :) ).

ההיצע לא רע בכלל, ועד שנתונים 08-09 ואפילו מעט 10.

אני חושב שאותם הרכבים שאני בודק יהיו רלוונטים לך בשנתונים נמוכים יותר ועם גיר אוטומטי -

פג'ו 206, פיאט פונטו גרנדה (מנוע 1.4 אם תמצא ואם בכלל יש באוט', לא בטוח), סיאט איביזה ספורט.

שוב, אם היא מוכנה ללכת על ידני תוכלו להשיג הרבה יותר אוטו בתקציב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזאזל עם האוטומט הזה.

אבל אין אופציות ברכבי המיני שיכולים להיות רלוונטים שהם יד 2 ?

בודאי!! אני פשוט לא מגדיר מיני כרכבים אז לא טרחתי להזכיר אותם :)

אתה בכיף יכול למצוא סוזוקי אלטו ודומותיה בתקציב שלך, אאל"ט. תריץ חיפוש ביד2 על חתך אוטומט ועד תקרת התקציב שלך, ותמיין לפי שנתון מהגבוה לנמוך, ככה תוכל לראות את הרכבים החדשים ביותר שנכנסים לך בתקציב קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מתן,

ישנו מגוון גדול יחסית של רכבים אוטומטיים שכן יכולים להתאים לדרישות שציינת.

מבין המכוניות הקטנות (מכוניות המיני) תוכל לחפש יונדאי i10 אוטומטית ממודל 2009 או 2010. מדובר ברכב בטיחותי למדי, עם 4 כריות אוויר ו-4 כוכבים במבחני הריסוק האירופאים. הדגמים האוטומטיים מגיעים עם מנוע 1,100 או 1,250 סמ"ק, שני המנועים יוכלו להתאים לתקציבך ולדרישותיך. סוזוקי אלטו גם היא קטנה, אך היא מעט פחות בטיחותית מה-i10. לעומת זאת, היתרון שלה הוא בצריכת הדלק שהיא מעט טובה יותר וכן במחיר הרכישה הנמוך יותר.

מבין המכוניות הגדולות יותר (מכוניות הסופר-מיני) תוכל לחפש פיאט גרנדה-פונטו. מדובר במכונית בטיחותית במיוחד (5 כוכבים במבחן הריסוק), מרווחת, חסכונית בדלק וזולה יחסית לאחזקה. אופציה אחרת היא אולי ניסאן מיקרה, שגם היא חסכונית ובטיחותית יחסית בדלק.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדרישות שלך בהחלט רכב מיני היא הבחירה הנכונה,מיטל הציעה יונדאי I10 לדעתי גם אופציה טובה,פיאט פנדה תהיה חסכונית יותר עקב גיר רובוטי,אבל בעלת 3 כוכבי בטיחות, 4 כריות אוויר ביונדאי ו2 כריות אוויר בפנדה,פיגו 107 שנתון 2010 עולה באזור ה 55 אבל אולי אפשר יהיה להוריד לל50 למרות שאין הרבה בכלל ביד 2.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...