Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מצלמת רברס בפיקנטו באזור רעננה כפ"ס

safado
שימו לב! השרשור הזה בן 4335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קיבלתי מצלמת רברס + מסך שקניתי בEBAY. מישהו יכול להמליץ על מתקין טוב באזור רעננה - כפ"ס (עדיפות לרעננה).

פרט לכך, התקשרתי לאיזה חשמלאי רכב באקראי והוא נתן לי הצעה של 300 שח על ההתקנה. זה נשמע לי יקר, כי היום חיישני רברס - כולל התקנה (וקידוח בפגוש) עולים 300 ש"ח. אני צריך רק להתקין מצלמה ולחבר אליה את המסך בלי שום קידוחים. מישהו יודע להעריך כמה עבודה כזו צריכה באמת לעלות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי צריך לעלות גג 150 שקלים.

ההתקנה לא קשה ואפשר לבצע בקלות: קדיחת החור למצלמה. חיבור לאור הרוורס וחיווט.

אם תרצה לבצע לבד אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עבודה כזאת אמורה לעלות באיזור ה180-250, יש צורך להעביר את כבל RCA (בננה) עד למיקום המסך, ולחבר לאור רוורס את הPOWER.

אני רק מעריך את המחיר, אני כבר לא נמצא בארץ כמה שנים לכן קשה לי לומד במדיוק

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ לך על בחור בשם משה, נמצא בדרך רמתיים 24 הוד השרון.

בחור זהב, הגון, ועובד יפה ובזהירות. אאל"ט הוא עושה את כל ההתקנות לסוזוקי

באזור כפ"ס. אני לא זוכר את שם העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...