Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Suzuki Splash 1.2 manual gear / Audio

Alexio88
שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Hi everybody,

I'm writing in English cause is difficult for me to type in Hebrew but you can answer in Hebrew and I will understand.

I just ordered the Suzuki Splash 1.2 with manual gear.

it will arrive in around 1 month

since i need a better audio quality what are the options i have considering that :

1. i prefer not to change the original console but i don't know if this console support aux or receiver

2. have a budget of 1200 shekel for speakers

3. if the only way to improve quality is to remove the audio console the budget is 3000 shekel

please i need ur help cause because of the hebrew is very difficult for me to find in the internet reliable infos.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אם בספלאש יש אותה מערכת כמו בסוויפט (מה שאני לא בטוח לגביו), הייתי מציע לך להמתין ולקבל את הרכב מפני שהמערכת המקורית עושה עבודה די טובה, מי יודע, אולי היא תספק אותך ולא תצטרך לשדרג, אז קודם כל לשמוע ואז להחליט.

במידה ותחליט לשדרג, צריך להתקין מנחת+מגבר+קומפוננט+סאב, לא תצטרך לפרק את הHU המקורי

בכל מקרה בתקציב שציינת, אפשר לרכוש אולי מנחת ומגבר, בוודאי שלא יספיק גם לרמקולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hey

thanks a lot for your answer

i called suzuki in jerusalem but they dont know if the audio of the splash is technically the same of the swift

to whom i can ask such a question in order to be sure?

also : how is possibile to know if this audio system ( that i prefer not to remove ) give the possibility to install a RESIVER ?

in case it will not be possibile to change only the speakers might help a little ?

thanks !!!!!

S.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

עוד 12 ימים ואני אמור לקבל את הספלאש

הייתי אתמוך אצך חנות של מערכות בשביל הרכב

חשוב לי להגיד שאני שומע 70% קלסיקה ו30% אלקטרוניקה

אז ביחד עם המוכר אבינו שלא חשוב סאאב

לי זה רק חשוב לשפר את הסאונד

אז דיברנו על מנחת , מגבר ורמקולים

הוא המליץ על רמקולים של Clarion ו מגבר PULSE Sound

כי אני בקשתי את הכי טובים בין טוח מחירים בינוני

מישהו יכול לעזור ?

להחליף רמכולים ולהוסיף מגבר זה באמת משפר את המצב בצורה משמהותית ?

אם אני רוצה לא לשלם יותר מ 1600-1800 שח זה אפשרי ?

מישהו יכל להמליץ על עוד מקומות בירושלים איפה לימצוא אנשים מאד מקצוהים אבל עם מחירים סבירים ?

סליחה על העברית שלי !!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת לא מבין את התקציב. 1200-3000 ש"ח ?

לא הייתי קונה רמקולים של קלריון, תמורה לכסף- זה בטח לא, אלא אם כן אתה רוכש אותם ב- 100-200 ש"ח.

בד"כ בתקציבים נמוכים מורל מדגם טמפו נותנים תמורה טובה מאוד לכסף. אם המוזיקה היא בעיקר קלאסית ורוק, הייתי שוקל אולי לפנות לכיוון פוקאל, הבעיה היא שהדגם הכי בסיסי יעלה לך כמה מאות שקלים יותר מהמורל, שזה קצת קריטי בתקציב שלך.

בכדי לסבר את האוזן, התקנה של קומפוננט, מנחת ומגבר, יעלו בקלות כ- 600-800 ש"ח. קח זאת בחשבון.

מורל טמפו יעלו עוד כ- 500-550 ש"ח. מגבר סביר מחברה מוכרת, כדוגמת הרוקפורד prime או JBL GT5A604 יעלו כ- 600 ש"ח. מנחת איכותי יעלה עוד כ 300 ש"ח. וכבר הגעת לכ- 2000-2200 ש"ח.

לא הייתי יורד מהרמה הזו מבחינת רכיבים, מה שכן, הייתי שוקל בניה בחלקים, אולי להתחיל ללא מגבר ולהוסיף כשיהיה יותר תקציב, או שהייתי בונה לשוק היד השניה.

אני גם חולק על המוכר שאמר לך שלא צריך סאב, אתה יודע שבמוזיקה קלאסים יש כלים שיורדים יותר נמוך מכל סגנון מוזיקה אחר? אני חושב שסאב, אפילו אחד קטן, יתרום משמעותית לסאונד שיהיה ברכב.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת לא מבין את התקציב. 1200-3000 ש"ח ?

לא הייתי קונה רמקולים של קלריון, תמורה לכסף- זה בטח לא, אלא אם כן אתה רוכש אותם ב- 100-200 ש"ח.

בד"כ בתקציבים נמוכים מורל מדגם טמפו נותנים תמורה טובה מאוד לכסף. אם המוזיקה היא בעיקר קלאסית ורוק, הייתי שוקל אולי לפנות לכיוון פוקאל, הבעיה היא שהדגם הכי בסיסי יעלה לך כמה מאות שקלים יותר מהמורל, שזה קצת קריטי בתקציב שלך.

בכדי לסבר את האוזן, התקנה של קומפוננט, מנחת ומגבר, יעלו בקלות כ- 600-800 ש"ח. קח זאת בחשבון.

מורל טמפו יעלו עוד כ- 500-550 ש"ח. מגבר סביר מחברה מוכרת, כדוגמת הרוקפורד prime או JBL GT5A604 יעלו כ- 600 ש"ח. מנחת איכותי יעלה עוד כ 300 ש"ח. וכבר הגעת לכ- 2000-2200 ש"ח.

לא הייתי יורד מהרמה הזו מבחינת רכיבים, מה שכן, הייתי שוקל בניה בחלקים, אולי להתחיל ללא מגבר ולהוסיף כשיהיה יותר תקציב, או שהייתי בונה לשוק היד השניה.

אני גם חולק על המוכר שאמר לך שלא צריך סאב, אתה יודע שבמוזיקה קלאסים יש כלים שיורדים יותר נמוך מכל סגנון מוזיקה אחר? אני חושב שסאב, אפילו אחד קטן, יתרום משמעותית לסאונד שיהיה ברכב.

תודה רבה רבה על התשובה, כמה דברים קצת יותר ברורים עכשיו

לצערי אני לא מבין הרבה על כל העולם הזה

בגלל זה אם במקרה שומע כמה אנשים שגם כמוך ממליצים על פוקאל כדי לשמוע קלאסית ואלקטרונית אני אשקול ליהות יותר גמיש

עם התקציב שלי.

אני עדיין לא יודע מה הגודל של הרמקולים מובנים בסוזוקי ספלאש אבל נגיד שאני אחלית ללכת לכיוון פוקאל, בשביל אותו כזה קטן

אני צריך לקנות 2 זוגות או מספיק 1 ?

ומזה אומר מגבר ב4 ערוצים ?

הרמקולים של פוקאל יש להם גם עם טוויטרים מובנים ?

על המגבר של JBL שמעתי דברים טובים גם בפורומים במדינות אחרות

וזה שילוב טוב עם הרמקולים של פוקאל?

עוד 2 דברים אחרונים :

- על איזה מנחת אתה יכול להמליץ ?- אין בגיז בספלאש , איפה אפשר לשים סאב? ואתה יכול להמליץ אל משהו קטן אבל לא זבל ?

יש אולי מישהו מירושלים שיכול להמליץ מקום מקצועי בשביל התקנה של מגבר, רמקולים , מנחת ו גם מערכת PARROT ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט, ניתן להכניס ברכב שלך 6.5".

זוג אחד של קומפוננט קדמי יספיק. קומפוננט זה סט שמורכב ממידבאס, טוויטר וקרוסאובר שבאים בחלקים נפרדים, אבל כולם מרכיבים סט אחד.

מגבר 4 ערוצים זה מגבר שאפשר להגביר עליו 4 רמקולים (2 סטים/זוגות) או סט אחד וסאב (בגישור על שני הערוצים האחרים).

לגבי השילוב- אפשר להגיע לתוצאות טובות, אם כי הייתי נוטה לשלב משהו יותר נקי עם הפוקאל. אולי הרץ HE.

מנחת- הייתי ממליץ על מנחת של אודיסון או ג'נסיס, עולים מעט יותר, לדעתי שווים את הפרש המחיר. יש שיחלקו עליי.

סאב- ניתן לשים סאב קטן בתא המטען. יש סאבים 10" שיכולים לעבוד יפה מאוד בתיבה של 10-15 ליטר, ואתה יכול לבנות את התיבה כך שתתאים לצורת תא המטען ולחסוך עוד מקום.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hey, really thanks for your suggestions!

just the last few things

let's say I'll choose the JBL 5a604 (4x80) as MAGBER

can I choose also with this one :

Component : focal 165a 120 watt

Sub : 10"" focal 25a1 400watt

?

it is technically possible and compatible ?

really thanks for your help

shavua tov

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את ה-JBL הזה.

ממליץ לך בחום לשדרג ל- GTO1004. הוא עולה 100 ש"ח וייתן לך הרבה יותר מכל בחינה.

לדעתי יש לו גם כניסת HI LEVEL מה שאומר שלא תצטרך לקנות מנחת. אבל תצטרך לקבל לזה אישור ממישהו אחר כי אני לא סגור ב-100%.

הרמקולים שבחרת בסדר. תמשיך איתם.

ולגבי ההוא שהציע לך רמקולים של קלריון ומגבר של PULSE SOUND בלי סאב-וופר - תדפדף האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...