Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סדנאות רכב המתעסקות בשיפורי רכב בארץ.

שימו לב! השרשור הזה בן 4306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמובן שאפשר לעשות חיפוש ולמצוא המלצה פעם על סדנה כזאת ופעם על אחרת, אך נראה כי עדיף לרכז את כל הסדנאות שמוכרות לכם.

אני אישית מחפש סדנאות המייבאות ומשווקות סוגי מתלים בארץ.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריכוז מקומות פשיטה לחודש 7

אנחנו ישר חושבים על שיפורי מנוע ואגזוזים רועשים - אבל יש בארץ חנויות רבות שמוכרות "שיפורים" זוועתיים בדמות הגהים יענו ספורטייבים שמתפרקים ומתעוותים, פנסים קדמיים/אחוריים סינים מאיכות מפוקפקת ולא תואמים לשום תקן, ג'אנטים זולים מאיכות ירודה ושאר קישוטי זוועה שהיה לא מזיק אם היו מטפלים בג'אנק הזה ומורידים אותו מהמדף....

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי לראות תגובות כאלה מאנשים עם כמות הודעות קטנה, אני חבר פורום דיי ותיק עם כמות הודעות לא קטנה והמון ידע שנצבר מהפורום הזה. אם תשימו לב לכל סדנה כמעט ישנו אתר אינטרנט עם המוצרים המפורטים שברשותה או חלקם, אלו שאין להם אתר מסודר כמינימום יש עמוד בפייסבוק ככה שאם המשטרה תרצה להגיע אליהם ככל הנראה היא תצטרך לשבת כעה בגוגל וזה יספיק בהחלט. שורה תחתונה צאו מהסרט שאתם חיים בו!

אני באופן אישי מחפש קפיצי הנמכה וזה נראה לי רעיון טוב לעשות נושא שבו מרוכזות הסדנאות עם פחות או יותר ההתמחות וזהו.

מהחיפוש שערכתי כל פעם עלה שם כזה או אחר אך לא משהו מרוכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני שותף לתמיהתו של פותח השרשור, הבנאדם נמצא פה 10 שנים, זה לא שפתאום הוא צץ ושואל על סדנאות.

יתרה מכך, תפסיקו להיות נאיבים, אין שום בעיה חוקית לסדנא למכור את מוצריה, הבעיה החוקית מתחילה כשהם מותקנים על הרכב שלך (בערך כמו שאין בעיה חוקית למכור באנגים, אבל אם יתפסו אותך משתמש באחד תיהיה בבעיה).

לשאלת פותח השרשור,

2 הסדנאות הפופולריות יותר הן PIT STOP ו-E & A, לשתיהן יהיה מבחר מוצרים שכנראה יספקו את דרישתך.

כל אחד ימליץ לך על סדנא מסויימת ולכן ארשה לעצמי לומר בפה מלא שהייתי הולך ל-PIT STOP.

בהצלחה

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר הבנה, אם אתה כבר יודע את מי יש, למי יש אתר, ומי מופיעה בפייסבוק, למה אתה סתם פותח שרשור כזה.

יש גם אנשים שמבאים חלפים באופן פרטי, זו הבעיה אותם אתה רוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר חלק מהסדנאות אשר רלונטיות ללפני כמה שנים (פיט סטופ) היא אחת מהן כמובן! לאחרונה צצו המון בעלי עסק שונים בתחומים השונים אם זה חנות שמביאה מוצרים של קוני או אם זה סדנה שבונה סעפות פליטה וצנרות לרכב. נראה לי כמעולה אם בפורום שיפורים יהיה שרשור ובו מרוכזים כל הבתי עסק. אך הפורום פה שונה באטימות שלו מסיבה שלא ברורה לי. אני באופן אישי את מבוקשי אמצא ללא בעיה אך הרעיון של השרשור היה נראה לי כטוב.

בהחלט חלק פה חיים בסרט קשה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל "רדומים" יכולים לשבת ולדגור עשר שנים :-)

אבל סתם.

אתה צריך להבין שמי שמסתובב פה, בדרך כלל יילך לסדנאות הנורמאליות

TOP RPM

PITSTOP

E AND A

מעבר לכך, בפורום של הספונסרים יש עוד כמה קטנים.

הדרך הטובה למצוא את המייבאים למיניהם זה ביד 2.

תבחר "פנסים"

ו "הגה"

ו "גאנטים"

תגלה הרבה בעיקר בצפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף בד"כ כל העוסקים בתחום יושבים ועוקבים אחרי הפורומים ברשת ודואגים כבר להציע בהודעוה תפרטית את מרכולתם לכל מי ששואל על שדרוגים...

אז רק תגיד ואתה כבר תוצף בהצעות....

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...