Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

כיסוי ארבע עונות של דוד פוגל.

ישנה רצועת קשירה מקדימה עם אבזם פלסטיק ועוד לולאת אבטחה מאחור שנסגרת לתוך תא המטען.

המחיר כ- 250 ש"ח באוטו דיפו (אפשר לשלם בתווים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים. אכן הגעתי למסקנה שכיסוי 4 עונות של פוגל הוא הדבר המתאים ביותר. העיניין הוא שאוטודיפו הפסיקו למכור אותו. היום מצאתי על המדף באחד מסניפי ACE שתי קופסאות שלא היו במידה הרצויה. שאלתי אם אפשר להזמין לי את המידה המתאימה ואז המוכר אמר שהם כבר לא קונים את הכיסוי הזה. הוא ניסה לברר לי בסניף אחר באיזור גם להם לא היה.

בכל מקרה פניתי דרך האתר של פוגל בניסיון לברר אצלם מי מוכר בצפון, אני ממתין לתשובה ואברר זאת מייד בתחילת השבוע.

אם משהו ראה לאחרונה או יודע איפה אפשר עוד להשיג את הכיסוי הנ"ל אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם משתמש בכיסוי עם הפסים הזוהרים האלה הוא דיי טוב לטעמי , קניתי מידה שהתאימה לי בדיוק לרכב ככה שהוא יושב במדיוק על האוטו ולא זז רק ליתר ביטחון מה שאני עושה זה תופס אותו גם עם הדלת פשוט סוגר עליו את הדלת וככה במקרה של רוח חזקה הוא לא יעוף , לפני הכיסוי הרכב הייה דורש ניקוי כל כמה ימים פשוט ככה הייה מתלכלך כל הזמן בעיקר בגלל הציפורים שיש לנו פה הרבה ושאר מזיקים כמו אבק וליכלוך ,עם הכיסוי אני שוטף את הרכב פעם בחודש וגם אז הרכב נשמר דיי נקי עד לשטיפה ועד כמה שאני יודע זה גם מגן על הצבע של הרכב חשוב בעיקר לרכבים בעלי צבע מטאלי שנשרף בשמש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאין על הכיסוי של פוגל.

חיפשתי אחד כזה בכל ירושלים ולא מצאתי.

בסופו של דבר הזמנתי מהחברה עצמה + משלוח עד לבית. מומלץ.

ועוד משהו, אני לא מבין איך הרכב שלכם נשמר נקי חודש...

גם אני מכסה אותו בכל פעם שאני מחנה לזמן ממושך אבל ראבק, גם נוסעים איתו, הוא מתלכלך הרבה מהנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
באמת שאין על הכיסוי של פוגל.

חיפשתי אחד כזה בכל ירושלים ולא מצאתי.

בסופו של דבר הזמנתי מהחברה עצמה + משלוח עד לבית. מומלץ.

ועוד משהו, אני לא מבין איך הרכב שלכם נשמר נקי חודש...

גם אני מכסה אותו בכל פעם שאני מחנה לזמן ממושך אבל ראבק, גם נוסעים איתו, הוא מתלכלך הרבה מהנסיעה.

טוב אז בשעה טוב גם ה XSI שלי עברה פחחות וצבע (שחור מטאלי) והשמש אצלנו חוגגת , אין הרבה חניות שלא לדבר על חניות עם צל (יש רק אחת וכולם רבים עליה , מתחת לעץ) אז הגיע הזמן מבחינתי לקנות כיסוי .

הייתי רוצה לדעת כמה עולה הכיסוי של פוגל ? לפי מה שאתם אומרים הוא הכי טוב ? ועוד משהו כיסוי ל4 עונות אפשר הסבר ? כאילו לא חודר מים וכאלו גם בחורף ?

ועוד שאלה קטנה איך אני יודע איזה מידה צריך לאוטו (לפי הדגם וסוג ?)

ואם מכירים מקומות באזור חיפה שאפשר לקנות אותו , או שנחכה ל Shadow שיגיב כמה עלה לו עם משלוח . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה שבועות לאחר הרחיצה.

צר לי לשמוע שאתה מזניח את הרכב.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם באמת מכסים את הרכב כל יום ? :shock:

תתפלא אבל אצלי הרכב מכוסה גם בלילה,

ממליץ בחום על הכיסוי של פוגל.

Dj-DuDU-את הכיסוי שלי קניתי לפני כשנה+ באוטו דיפו,עלה לי בזמנו 250 ש"ח.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך 106 XSI אז אתה צריך כיסוי במידה XS.

כזה יש לי, של RAPID, עלה כ-150 שקלים.

אגב, מה דעתכם על החומר שממנו עשויים הכיסויים לרכב ?

אתם מעדיפים בד פוליאסטר לבן ונושם, או בד סינטטי אחר אטום לחלוטין אבל שמגן בצורה מעט טובה יותר ?

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא לכיסוי הזה של דוד פוגל ?

http://www.al-galgalim.co.il/index.php?action=product&productid=571&PHPSESSID=bb4a6bf34cae6f0f9dbef322fd63adfd

דרך אגב, זה האתר שלהם למי שרוצה להזמין ישירות מהם :

http://www.fogel.co.il/Site/pages/homePage.asp

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך 106 XSI אז אתה צריך כיסוי במידה XS.

כזה יש לי, של RAPID, עלה כ-150 שקלים.

אגב, מה דעתכם על החומר שממנו עשויים הכיסויים לרכב ?

אתם מעדיפים בד פוליאסטר לבן ונושם, או בד סינטטי אחר אטום לחלוטין אבל שמגן בצורה מעט טובה יותר ?

מצטרף לשאלה (שכבר שאלתי לפני זה) מה באמת עדיף איזה כיסוי ומה ההבדל בין הכיסוי של פוגל הזה לבין מה שיש ב הום סנטר נראה לי עולה 100 או 150 שקל והם נראים אותו דבר (לא שאני סומך על מראה זהה) אבל מה באמת ההבדל בינהם ומה עדיף ?

כי נכון לרגע זה שמתי את הכיסוי של הרכב של אבא שלי זה הכיסוי בד עבה הזה משנות ה 40 אם אתם זוכרים , הכיסויים האלו מאז ומעולם קיימים האם הם טובים או עדיף את הניילונים האלו או מה בדיוק עדיף ולמה?

כי ראיתי פה דיונים על כיסויים "לא בריאים" שמונעים "נשימה" של הצבע\פח ובגלל זה הם לא עדיפים .

אפשר קצת יותר מידע בנושא מישהו שיסביר אחת ולתמיד כי לא מצאתי כלום בחיפוש חוץ מאלף דיונים לא מועילים ולא מרוכזים .

תודה לעוזרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז בשעה טוב גם ה XSI שלי עברה פחחות וצבע (שחור מטאלי) והשמש אצלנו חוגגת , אין הרבה חניות שלא לדבר על חניות עם צל (יש רק אחת וכולם רבים עליה , מתחת לעץ) אז הגיע הזמן מבחינתי לקנות כיסוי .

הייתי רוצה לדעת כמה עולה הכיסוי של פוגל ? לפי מה שאתם אומרים הוא הכי טוב ? ועוד משהו כיסוי ל4 עונות אפשר הסבר ? כאילו לא חודר מים וכאלו גם בחורף ?

ואם מכירים מקומות באזור חיפה שאפשר לקנות אותו , או שנחכה ל Shadow שיגיב כמה עלה לו עם משלוח . .

תתחדש על הצבע.

הכיסוי בחנות עולה באיזור ה220-250.

בקשר למידה ענה לך לירן.

הכיסוי עם המשלוח עלה לי 220 ש"ח.

אם אני לא טועה החנות שלהם נמצאת בעמק חפר.

בכל מקרה הטלפון להזמנות הוא, 04-6228777.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לשמוע שאתה מזניח את הרכב.

תראה, לשטוף אותו כל שבוע עם זרם מים גם כן לא טוב, אלה אם כן אתה מייבש אותו אחר כך בנסיעה, ומייבש כל מיני מקומות מוסתרים... אחרת תאמין או לא נוצרת חלודה מהלחות.

אבל עזוב את השטויות האלו, לשטוף כל שבוע כולם עושים וזה כיף ויפה אז מזה משנה חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...