Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

החלטתי לרכוש כיסויי לרכב

בשל מספר סיבות העיקרית שבהם

היא מקום עבודתי ששם החניות הם בטורים

וכול מי שפותח דלת פותח אותה ישר על דלתו של

הרכב המקביל לו , ומכיוון שלי בראלי אין מגנים בדלתות (ודלת חדשה בקרוב)

וגם למניעת סריטות על הרכב של ילדים משעוממים בחופשות

החלטתי לרכוש כיסוי לרכבי

הבנתי שישנם כמה כיסויים לרכב

אחד מבד לא נושם

שגם הבנתי שיכול לגרום לחלודה עקב השארתו בלילה?

אחד מבד נושם

ואחרון כיסויי 4 עונות מעין כיסוי מחומר

שיש במעילי רוח (לא יודע את שם החומר )

שהוא גם יעיל בחורף מכיוון שאינו חודרים דרכו מיים...

האם חברי הפורום מכסים את רכבם

אם כן באיזה כיסוי ואם בכלל על מה ההמלצה

מחירים ומקומות לרכישה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי הוא של חברת silvertech ונקרא cool and dry. הוא בצבע כסוף ועשוי מהחומר מהסוג השלישי שציינת - כמו ניילון עבה. משווק בארץ ע"י TRIP. קניתי באוטו דיפו, עלה כ-300 שקלים. יקר אבל לפי מה שהבנתי הוא הטוב ביותר. יש עוד כמה כיסויים שעלו קרוב ל-400 אבל ציינו באוזני כי זהו הסוג הטוב ביותר.

הזולים עולים כ-150 ש"ח ועובדים בהתאם: רק כשיבש, לא מגן בפני הכל וכלבים משתינים עליהם.

על שלי מעולם לא השתין כלב (ויש הרבה ברחוב שלי) והוא מצטיין בשטויות כמו "דלת" לדלת הנהג, אבטחה בחלק האחורי שנכנסת לבגאז' למניעת גניבות (עלק) ושני חורים למעלה, אין לי מושג בשביל מה.

מניסיון של השארת האוטו עם הכיסוי במשך שבוע - האוטו יוצא כמו חדש, גם אחרי גשם (ירד קצת, באופן מוזר).

אמממ... וזהו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במידה והיה לי רכב "נחשב",בשביל כיסוי רכב צריך אופי של נחישות ואורך-רוח,כי אחרת,אחרי שימוש פעמים מס' העיניין הופך מטרד,ולבסוף נשאר כפסל בירכתי תא-המטען.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מנחישות ואורך רוח ישנם עוד כמה דברים

שצריך להתחשב בהם בעת רכישת כיסוי

וכיסוי הרכב

כמו למשל העובדה שתמיד רכב שמכוסה מושך תשומת לב

במיוחד עם מבצבצים להם צמיגים במידות גדולות וג"נטים לבנים..

ודבר שני את הכיסוי לא שמים בכול יציאה מהרכב אלא שהרכב עומד לפרקי זמן ארוכים

כמו לדוגמא

יום שלם בחניית העבודה

או בלילה שאתה לא רוצה שאף אחד יראה ויתעסק לך עם האוטו

(בלילה לא רואים את הסממנים המסגירים ביום..)

בכול מקרה הגעתי למסקנה שזה דיי הכרחי ברכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב שלי כ 4 חודשים. הוא לא חנה מ ע ו ל ם! לא מחוסה אף פעם. גם אם נכנסתי לסופר לקנות חלב הרכב היה מכוסה. המקום היחידי שבו המנוע לא עובד ואין כיסוי הוא מועדון ה5. זהו.

הכיסוי שלי הוא של RAPID הוא טוב - א ב ל! עדיף את של רוני. שהוא גם יקר יותר אבל טוב יותר. לשלי יש מכה די רצינית כלבים אוהבים אותו! מה שאומר שהוא צריך כביסה לפחות פעם בחודש... וזה חתיכת תיק.

אגב לדעתי הבלאגן שלשים כיסוי הוא כלום. לוקח לי 20 שניות לשים אותו ולהוריד אותו, ברגע שמתרגלים זה באמת כלום.

גיא, הלך לראות שלא עף הכיסוי. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש כיסוי של רפיד מבד עבה, על ה בסביבות ה-190 ש"ח.

לפניו היה לי כסוי ניילון כזה שאמור להיות נגד גשם.

הוא רק היה יותר בעד הגשם ובנוסף הוא לא עוזר נגד מכות של דלתות מכייון שאין לו עובי.

ובנוסף הוא גם נקרע אחרי ארבעה חודשים.

כל עיניין הכיסוי לא לוקח יותר מ30 שניות, ונראה לי חובה לכל מי שאין לאנטיכס ועדיין חפץ בשלמות הצבע והחלקים הנתיקים במכוניתו, במיוחד במדינה מוכת חולגנים שכזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בנוגע לכיסויי בד

הבנתי שאם מכסית את הרכב בלילה בכיסוי מבד

הרכב מפתח עם הזמן נקודות חלודה ..

עקב הטל והלחות בלילה

בנוסף גם הבנתי שיש שוני בין הבדים...

אחד נושם ואחד לא נושם..

מצד אחד אם כך הדבר כיסוי בד הוא לא פתרון טוב לפחות לא ללילה

מצד שני כיסוי בד מונע יותר מכות בדלתות (דבר שבגללו אני רוצה לרכוש כיסוי..

(

אני עדיין מתלבט לי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על שלי מעולם לא השתין כלב (ויש הרבה ברחוב שלי) והוא מצטיין בשטויות כמו "דלת" לדלת הנהג, אבטחה בחלק האחורי שנכנסת לבגאז' למניעת גניבות (עלק) ושני חורים למעלה, אין לי מושג בשביל מה.

שני חורים למעלה? נשמע כאילו רכשת את עותק הכיסוי שיועד לדאצ'יה דלתא (אתה יכול 88') :p:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

במזל טוב קיבלתי אתמול(קניתי) סוזוקי ליאנה 5 דלתות חדשה. מיהרתי היום לחפש עבורה כיסוי רכב 4 עונות באיזור מפרץ חיפה.

באוטו דיפו, הום סנטר, ואייס, מצאתי שני סוגים. אחד מגעיל עם פסים זוהרים וחלונות נילון שקוף באיזור המספרים- לא כיסה טוב, היה דק מאד, ולא היו לו שום רצועות לקשירה. השני מתוצרת hammer כיסה את הרכב ככה ככה והיו לו שתי רצועות ארוכות שחורות שצריך להעביר מתחת לרכב מקדימה ומאחור, אך הסגירה שלהם הייתה עם אבזמי פלסטיק רכים וחלשים שלא היה ניתן למתוח את הרצועות- בקיצור לא טוב. זהו לא מצאתי שום דבר אחר. ברכב הקודם (סוזוקי בלינו) היה לי כיסוי מצוייםן כשבארבע הפינות יש גומי עם וו שתופסים בג'נטים והוא היה מעולה.

מישהו יכול להמליץ על כיסוי טוב רצוי גם משהו שניתן למצוא בצפון, למרות שאהיה בתל אביב בשבוע הבא.

תודה לכל מי שיספק מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש מאז תחילת הקיץ בכיסוי המגעיל עם הפסים הזוהרים. לא יודע מה הוא כיסה ולא כיסה אצלך, אבל על הרכב שלי הוא עושה עבודה טובה. אולי קנית מידה לא נכונה?

נכון שאין רצועות לקשירה אבל כרגע אין רוחות חזקות והוא נתפס חזק מספיק על הרכב. נגד גניבה גם שרשרות מפלדה לא יעזרו. את הרכב שלי הוא מכסה מצויין, מגן עליו מפני לשלשת ציפורים, פירות עצי הפיקוס, אבק ופיח. הרכב מבריק גם שלושה שבועות לאחר הרחיצה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לעונים.אני מעדיף על סמך הניסיון מהיום לא לקנות באינטרנט אלא בחנות שאפשר ליראות למדוד ולהחזיר מייד במידת הצורך.

לגבי הכיסוי עם הפסים הזוהרים הוא היה במידה שהייתה רשומה לסוג הרכב גודל מדיום אך לא כיסתה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...