Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

אני כרגע עם רכב של העבודה ולפיכך, משתמש פחות ברכב הפרטי. (צריך לשמור עליו כי ההורים משתמשים בו).

הוא חונה בחנייה מקורה אבל מתלכלך מאבק ואני רוצה לרכוש כיסוי לרכב, לשמור עליו יותר טוב.

ניסיתי לחפש בפורום מידע בנוגע לכיסויים, לא מצאתי כי חיפוש לא החלק החזק שלי.

האם מישהו יכול להמליץ לי על כיסוי טוב לרכב, סקודה יטי?.

אשמח לשמוע.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך שאתה מעוניין בכיסוי איכותי שיחזיק מעמד לפחות לשנתיים.

המלצה מהזול ליקר:

כיסוי של פוגל

דגם Bogart מבית Spinelli - ניתן להשיג באוטוסטור

חברת classic additions הבריטית - כיסויים מותאמים - ניתן לקנות ישירות מהחברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

היי, נתקלתי באתר הבא כאשר חיפשתי פתרון לימים החמים לרכב העתידי שלי שהולך לעמוד ברחוב ללא חניה מקורה בקרוב:

https://silvercoat.com/#description

https://www.facebook.com/silvercoat.israel/

עושה רושם נחמד של שמירה על הרכב מפני החום הרב, מישהו שמע על המוצר ויודע להמליץ/לשלול?

בכל אופן ראיתי שיש להם איזשהו קוד הנחה דרך הפייסבוק ככה שאפשר לקנות את הכיסוי לרכב במחיר של 196 ש"ח כולל משלוח עד הבית, ככה שאני חושב שאזמין את זה ומקסימום אגלה שזה סתם עוד כיסוי, אבל אם מישהו מכיר לפני שאזמין אשמח לשמוע.

עריכה אחרונה על ידי פצפצ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר עם כיסוי שני של "פוגל", במהלך 8 השנים האחרונות. לא יכול לתת ציון לעמידות שלו, בגלל שהוא בשימוש רק בסופי שבוע (שאר הזמן חנייה מקורה). מעבר לזה, אני מרוצה ממנו.

כדי לא לגרום נזק, אני מקפיד לשים את הכיסוי רק אחרי שטיפה (לא על אבק/גרגרי חול זעירים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מברר עבור אבא שלי. מרצדס C200 שנת 2008. מחפש כיסוי איכותי לרכב שב"דכ לא נוסע הרבה ונמצא ברחוב.

כיסוי איכותי ועמיד לאורך זמן במזגג אוויר - גשם/שמש וכו'.

תודה לכל העוזרים! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר עם כיסוי שני של "פוגל", במהלך 8 השנים האחרונות. לא יכול לתת ציון לעמידות שלו, בגלל שהוא בשימוש רק בסופי שבוע

עשיתי עין הרע לכיסוי. איזה חתול טיפס על הרכב, ועשה קרעים בכל האיזור של מכסה המנוע. מצאתי גם כמה איזורים שמתחילים להחלש/להתפורר.

גם הכיסוי הבא שלי יהיה של "פוגל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי,

פותח את השרשור לאחר ניסיון רע עם 2 כיסויי רכב.

הראשון ממותג "אמריקן איגל" שהתפורר אחרי כמעט שנה

השני מדגם פטריוט של הדר רוזן שגם מראה סימני עייפות לאחר חודשיים ומפתח קרעים חדשים בכל הזדמנות שיוצא לי לחפש :cry:

אשמח לקבל המלצות על סמך ניסיון בלבד לכיסוי רכב איכותי,רב עונתי עם גומיות בקצוות ורצועות קשירה למניעת התעופפות ברוח

הרכב עומד חשוף לשמש וגשם לכן אני מחפש מועמד רציני שיעמוד במשימת ההגנה על הרכב 8)

תודה מראש

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי הכי טוב שיצא לי להשתמש בו אחרי שניים זולים יותר:

http://www.autostore.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=5382103&seaWordPage=%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99

משתמש בו קצת יותר משנתיים, אטום למים לגמרי ולא נקרע לי בכלל.

מה שכן, המחיר שלו קצת גבוה לטעמי (יכול להיות שאלו המחירים בארץ ובחו"ל פחות, לא יודע) ואני תמיד מתבלבל בין הצד הקדמי לאחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי של אנדר קאבר כבד והגיע תוך שבוע בלבד.

עכשיו לרעיונות מה לחבר אליו כדי למנוע גניבת כיסוי?

יש לולאות בכל צד של הכיסוי, התכנון שלי זה להשחיל איזה חוט או כבל שם שיהייה חזק מספיק ולקשור אותו לגלגל עם מנעולIMG_20180929_203144.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MeTaLhAmMeR:

ראיתי את הכיסוי הזה בעבר באוטוסטור, בגלל המחיר לא ניסיתי אך לא ידעתי שהכיסויים היותר זולים עד כדי כך גרועים.

כנראה שאבדוק את הכיסויים בטווחי מחירים של ה500-600 שקל..

אשמח אם תפרט לגבי השימוש בכיסוי שלך.. הרכב נוסע על בסיס יומי?

כי הכיסוי שלי הולך להיות חשוף לגשם ולשמש כמעט כל הזמן.

הרכב חונה בחנייה בחצר אך ברוב שעות היום יש עליו שמש, לכן צריך כיסוי עמיד

EliC25 - תודה על התגובה!

התגובה שלך קצת פחות עוזרת לי כי עדיין אין לך ניסיון עם הכיסוי, אם כי מביקורות שראיתי אומרים שזה כיסוי טוב..

איני יודע מי היו כותבי הביקורות וגם זה היה מזמן, אז אני לא יודע כמה זמן נוסה הכיסויים ההם

דרך אגב בשביל פתרון קשירה לכיסוי שלך, קשה להבין איפה הטבעות ואיך הן תפורות בכיסוי.

יעזור אם תתן תמונות יותר קרובות של הכיסוי גם כדי להבין את המצב וגם כדי להתרשם מאיכות החומר :wink:

אשמח לקבל עוד תגובות של אנשים עם כיסויים שיש להם אותם תקופה ארוכה ומשתמשים בכיסוי בתדירות די גבוהה במיקום חשוף לשמש/"מפגעי חוץ" וכו'.

תודה מראש

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם טוב עד כה

הלולאות עשויות מסיליקון שמחובר לכיסוי עם 3 תפירות, יש 6 לולאות סהכ, 2 בכל צד מקדימה מאחורה ובאמצע.

אם אתה מאיזור המרכז אתה מוזמן לקפוץ ולהרגיש את החומר עצמו, הכיסוי עבה, כבד, ואיכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לולאות בכל צד של הכיסוי, התכנון שלי זה להשחיל איזה חוט או כבל

הכיסוי שלי הגיע עם סוג של חוט. בפועל אני משתמש ברצועה של תריס, זה גם מסיבי יותר וגם נוח יותר "לזרוק" אותו מתחת לרכב כדי שיצא מהצד השני (מקפל 5-6 קיפולים בגודל של כ-10 ס"מ, וזורק. הקיפולים נפתחים, וזה עוזר לתנופה של המעבר לצד השני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...