Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

רציתי להמחיש את הבידוד, אור גבוה לא חודר את הכיסוי.IMG-20181002-WA0047.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MeTaLhAmMeR:

ראיתי את הכיסוי הזה בעבר באוטוסטור, בגלל המחיר לא ניסיתי אך לא ידעתי שהכיסויים היותר זולים עד כדי כך גרועים.

כנראה שאבדוק את הכיסויים בטווחי מחירים של ה500-600 שקל..

אשמח אם תפרט לגבי השימוש בכיסוי שלך.. הרכב נוסע על בסיס יומי?

כי הכיסוי שלי הולך להיות חשוף לגשם ולשמש כמעט כל הזמן.

הרכב חונה בחנייה בחצר אך ברוב שעות היום יש עליו שמש, לכן צריך כיסוי עמיד

הכיסויים היותר זולים שניסיתי היו בסביבות ה-250 ש"ח בערך ממה שאני זוכר, לא עמידים לגשם אלא לצואת ציפורים בעיקר.

יש לי רכב אחד והוא ה-Daily Driver שלי, אני לא מכסה את הרכב כל יום (זה מתיש אחרי יום עבודה וגם לא מכסים רכב כשהוא עם מלא לכלוך), אבל בימים שאחרי השטיפה אני מכסה את הרכב בעבודה ואז כשאני חוזר הביתה.

שנסעתי לשבוע לחו"ל והייתי עם הרכב הקודם שלי, הכיסוי נשאר במקום כל הזמן, הוא לא נקרע ומים לא חדרו אותו כלל. מה שכן, הוא עדיין עם לכלוך מציפורים ואת זה עוד לא יצא לי לנקות עדיין כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נתקלתי בפרסומת שלהם בעיתון. מישהו התנסה? מכיר? האם זה באמת עובד, כמה הסככה שלהם עמידה בפני מזג אוויר ואנשים לא עדינים? עלויות?

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לבסוף נקנה כיסוי של undercover,

הכיסוי הוא מהסוג העבה, יש לו משקל של כ3-4 קילו. מחירו 690 שח

נראה ומרגיש באמת חומר איכותי, יש 3 פתחי אוורור מגומי, 6 טבעות עגינה ושרוך שתפור מסביב לדפנות הכיסוי לשם הידוק

רק הזמן יגיד כמה הוא יחזיק..

מצורפות תמונות של הכיסוי החדש של undercover ושל הכיסוי האחרון ש״נגמר״ אחרי חודשיים בתנאי חוץ. (כיסוי שעלה 250 שח)

IMG_5082.jpg

IMG_5081.jpg

IMG_5080.jpg

וזה הכיסוי הישן שהציפוי שלו נסדק ומה שמחזיק אותו זה רק הבד-צמר שמתחתיו

IMG_5072.jpg

IMG_5070.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה מהאנדרקובר באמת כיסוי מדהים, ירד עליו גשם והרכב היה פשוט יבש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
לא משאיר שריטות על הרכב במקרה והוא זז עם הרוח?
כל עוד הוא נקי אז לא. החלק הפנימי עשוי מבד איכןתי והחלק החיצוני מניילון קשיח מה שנותן בידוד מעולה.

הניסיון שלי מלמד שבזמן הקיפול כדאי לקפל לרוחב הרכב 50 50 על הגג, ואז לגלגל מהפרונט לחלק האחורי של הרכב. כך החלק הפנימי של הכיסוי לא נוגע בחלק החיצוני שהתלכלך במהלך היום, ונשמר נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הוא נקי אז לא. החלק הפנימי עשוי מבד איכןתי והחלק החיצוני מניילון קשיח מה שנותן בידוד מעולה.

הניסיון שלי מלמד שבזמן הקיפול כדאי לקפל לרוחב הרכב 50 50 על הגג, ואז לגלגל מהפרונט לחלק האחורי של הרכב. כך החלק הפנימי של הכיסוי לא נוגע בחלק החיצוני שהתלכלך במהלך היום, ונשמר נקי.

העניין שהרכב לפעמים עם אבק עליו ואז שאתה שם את הכיסוי עליו ויש רוח זה כמו נייר שיוף, גורם להמון סוורלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמין כיסוי על רכב מלוכלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמין כיסוי על רכב מלוכלך

נכון, הבעיה שזה לא תמיד אפשרי.

חשבתי על המטריה הזאת ששמים על הגג, החסרון העיקרי שזה נורא יקר וגם נראה כאילו זה שורט את הרכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כיסוי זול ישרוט לך יותר את הרכב, יגן פחות ממים, שמש וקקה, יעוף ברוח בקלות, ויקרע מהר יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...