Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה ידנית או סוזוקי ספלאש ידנית?

צבי1983
שימו לב! השרשור הזה בן 3387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לקנות ספלאש חדשה ידנית יחסית המחיר זול, הנסיעות שלי בעיקר מחוץ לעיר יש לי היום קורולה 2001 ולכן רציתי להתקדם למשהו חדש יותר השאלה שלי מה עדיף האם לקנות רכב משפחתי 2008 כמו לנסר שהציאו לי ואמרו לי שהיא אמינה אבל קצת אוכלת דלק והיא זולה משהוא כמו 47.000 לפי החשבון שלי אם אני יוסיף לספלאש חדשה אני משלם את ההפרש של המחיר ביניהם עם ההפרש של הדלק השאלה האם באמת ספלאש ידנית חסכונית ואמינה שזה הכי חשוב לי ומה עדיף????

שכחתי לציין שהנסיעות שלי בעיקר מהמרכז לירושלים.. ואני עושה משהוא כמו 2500 ק"מ בחודש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם הגודל שלה מספיק לך ובאופן כללי אתה אוהב את הרכב, אני יכול להגיד לך שזה רכב זריז, חסכוני ואמין.

תעשה נסיעת מבחן ותראה אם מפריע לך לרדת לסגמנט הזה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגודל שלה מספיק לך ובאופן כללי אתה אוהב את הרכב, אני יכול להגיד לך שזה רכב זריז, חסכוני ואמין.

תעשה נסיעת מבחן ותראה אם מפריע לך לרדת לסגמנט הזה.

אני יגיד לך יש לי 3 ילדים קטנים לפי איך שראיתי את הרכב בסוכנות נראה לי שאפשר לשבת מאחורה 3 ילדים וגם עשיתי חשבון של פחת ערך לאחר 3-4 שנים הוא לא נראה לי יהיה גדול מאחר ומחיר הקניה שלו הוא יחסית זול 70.000 ש"ח האם אני טועה בחשיבה שלי או שעדיף ללכת על לנסר 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "לפי איך שראיתי את הרכב"?

האם ראית באופן חיצוני, או שממש ישבת בה, ובדקת את הספסל האחורי? המכונית אמנם גבוהה ונראית מעט רחבה, אבל זה במימדיה החיצוניים, שאינם בהכרח מעידים על מה שמתרחש בפנים. אם יש לך כסאות ילדים, קח אותם ופשוט תנסה לשים מאחור.

אם מרבית נסיעותיך מחוץ לעיר, בפירוש לא הייתי ממליץ לך לקחת מכונית כמו ספלאש, אלא להוסיף מעט כסף וללכת על סופ-מיני גדולה ונוחה יותר כמו פיאסטה. או פשוט ללכת על משפחתית בת שלוש ארבע.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "לפי איך שראיתי את הרכב"?

האם ראית באופן חיצוני, או שממש ישבת בה, ובדקת את הספסל האחורי? המכונית אמנם גבוהה ונראית מעט רחבה, אבל זה במימדיה החיצוניים, שאינם בהכרח מעידים על מה שמתרחש בפנים. אם יש לך כסאות ילדים, קח אותם ופשוט תנסה לשים מאחור.

אם מרבית נסיעותיך מחוץ לעיר, בפירוש לא הייתי ממליץ לך לקחת מכונית כמו ספלאש, אלא להוסיף מעט כסף וללכת על סופ-מיני גדולה ונוחה יותר כמו פיאסטה. או פשוט ללכת על משפחתית בת שלוש ארבע.

ראיתי אותה זה אומר שישבתי בה מבפנים והיא לא כל כך צרה כמו המיניות האחרות ולפי המידות המושב האחורי פחות 3-4 ס"מ מהמשפחתיות לפי הנתוני יבואן, השאלה אם באמת היא לא טובה לנסיעות חוץ יש לא 94 כ"ס שזה הרבה או שעדיף לנסר 2008 עם 70.000 ק"מ עם נתוני דלק יחסית גבוהים, ולגבי להוסיף קצת אין מצב גם זה לצערי מעל המקסימום שלי כך שאין לי אפשרות להוסיף לרכב יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המנוע יסחב יפה לירושליים בכל מקרה לנסר 08 שתינית דלק באופן יחסי ולא כ"כ נוחה.

בקיצור אז אני צריך למכור את הקורולה קודם... 2001 226.000 ק"מ מי רוצה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק לאמר לך שהמיקרה למרות שהיא ממשפחת ניסן מיוצרת בהודו לעומת הספלאש שביפן.

בכל אופן מבין השניים הייתי בוחר בספלאש. רכב אמין, זריז, גבוהה אבל עם תא מטען צימוקי (הניסיון שלי עם אוטומט)

בהצלחה.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...