Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה/סקודה פאביה/פולקסווגן פולו (2002-2004)

n i r
שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לפני קניית רכב שישמש אותי בעיקר לנסיעות ללימודים ונסיעות בתוך העיר.

אני חושב על אחד מהרכבים הנ"ל והבנתי שבכל המכלולים שלהם הם דיי דומים(מנוע, גיר, שילדה).

מה היתרונות או החסרונות של כל אחד מהם?(לגבי תצרוכת דלק, חלקים ואמינות).

ואיזה עוד רכב אתם יכולים להמליץ שיהיה בסביבות ה30K +- רק ידני ושלא יהיה בשנה יותר מוקדמת?

ושאלה נוספת למה המחירון של האיביזה הוא 23K(יד 2) או 26K (לוי יצחק) ובפועל כולם מוצעות במחיר של 30K לפחות אני מדבר על שנת 2003.

skoda fabia 1.4 16V

skoda octavia 1.9TDI

audi A4 1.8T - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה בעיקר בתוך העיר למה לא לקנות רכב מיני? הוא יהיה יותר חסכוני ויותר זול לתחזוקה מהם?

בכמו שאמרת נכון,מכנית הם די זהים,מבחינת החומרים די איכותים אך גם יש פאשלות כמו ציפוי ידניות מתקלף,שק ידית מתפורר,וגם העיצוב מאוד מינימלי של הדש בורד לפחות ב פאביה ופולו. במחירים שלהם יש עוד רכבים אם אתה לא נעול.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה בעיקר בתוך העיר למה לא לקנות רכב מיני? הוא יהיה יותר חסכוני ויותר זול לתחזוקה מהם?

בכמו שאמרת נכון,מכנית הם די זהים,מבחינת החומרים די איכותים אך גם יש פאשלות כמו ציפוי ידניות מתקלף,שק ידית מתפורר,וגם העיצוב מאוד מינימלי של הדש בורד לפחות ב פאביה ופולו. במחירים שלהם יש עוד רכבים אם אתה לא נעול.

אני לא נעול על הרכבים האלו אבל אני עדיין מעדיף לשלם טיפה יותר וקבל מהרכב טיפה יותר אם זה במנוע ואם זה מבחינת נוחות.

איזה עוד רכבים יש שמתאימים לי (מנוע 1400 לפחות ורק ידני)?

skoda fabia 1.4 16V

skoda octavia 1.9TDI

audi A4 1.8T - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את הספייס,בגירסת ELX יש 80 כ"ס כך שהיא די זריזה,יונדאי גטס גם יכולה להיות אופציה,זולה לתחזוקה,נסה לא לקנות את רמת איבזור GLF,יש לה כרית אוויר אחת וללא ABS,פיגו 206,רכב נוח אולי פחות אמין מבחינה חשמלית אך זה לפי מה שאני רואה נוטה ל50/50

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי במשפחה גם פונטו(לא סגור על איזה דגם בדיוק) ו206 ושתיהם לא ממליצים עליהם(בעיקר בגלל תקלות) מה לגבי ה307 1600 ידני איך הרכב הזה בהשוואה לאיביזה או לפאביה? אמרו לי שבכלל לא כדאי ללכת לכיון של הצרפתיות בגלל חלקים יקרים ולא הכי אמינות עד כמה זה נכון לגבי ה307?

skoda fabia 1.4 16V

skoda octavia 1.9TDI

audi A4 1.8T - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

פונטו זו מניה בטוחה מבחינתי, גם אם אתה צריך לקחת את כל מה שנמצא מתחת למכסה המנוע ולהחליף לחדש זה יהיה הכי זול לעומת כל אופציה אחרת.

הסיאט והסקודה שהזכרת מבחינת עלות חלקים יקרות מאוד, יותר מכל צרפתית מקבילה.

206 לא הייתי לוקח בשום מצב, כן חלקים או לא חלקים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...