Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HELP!!!!HELP!!!!HELP

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 7757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיה ממש מעצבנת....

אתמול החלטתי לחבר את הסאב והמגבר, קפצתי לקניון וקניתי כבלים 2.5 מ"מ וכבל RCA.

ניגשתי לרכב ולפני שהוצאתי את השטיחים והכל החלטתי לבדוק איך הכל עובד

מתחתי כבלים מהמצבר למגבר, חיברתי את הRCA להד-יוניט (טייפ קנווד שולט צ'נג'ר) וחיברתי בין הREMOTE שבמגבר לחוט הכחול שבהד-יוניט.

סבבה, במגבר נדלקה הנורה PROTECT והפאוור נשאר כבוי, לפי מה שהבנתי הREMOTE אמור לכבות ולהדליק את המגבר, אז כיבתי והדלקתי ת'הד-יוניט וזה לא עזר, איפסתי אותו וגם ללא הועיל, ניתקתי את הכבלים של הרמקולים האחוריים וחיברתי אותם לRCA וזה גם לא עזר... מישהו יכול להגיד לי למה? אולי פיספסתי משהו?

צירפתי שרטוט של איך הכל היה מחובר, משהו לא בסדר ? בבקשה מבאס אותי לשמוע בלי הסאב....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מקווה שלא חיברת את המינוס למצבר... אלא לנקודת חיבורר מתחת למושב האחורי (אם יהיה לך קצר כאשר הכבל מחובר למצבר אתה עלול לשרוף את המערכת חשמל של הרכב). סביר להניח שיש לך איפשהו קצר בין החוטים של הרמקולים (נוגעים אחד בשני)

או שהפכת בין הפלוס למינוס והמגבר נכנס להגנה במצב (REVERSE VOLTAGE)

ואחרון אם לא יודעים להתקין הולכים לפחות למתקין השכונתי (סיפור של 100 ש"ח התקנת מגבר + -)

שככתי יש אפשרות שגם המגבר אינו תקין - פעם קרה לי שהאריזה של המגבר עצמו נגעה במעגל וקיצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה כן חיברתי את המינוס למצבר אבל לאחר מכן חיברתי לשלדה, לציר של הדלת,

המגבר עצמו עבד היטב לפני שפירקתי אותו ואני חושב שהוא תקין, יש פיוז 25 אמפר להגנה מפני שריפת המערכת, יכול להיות שהבעיה הייתה בגלל שהמינוס לא חובר טוב?

ואם אני מחבר את המגבר רק לRCA של ה רמקולים האחוריים זה יבטל את היציאות הרגילות של האחוריים? מה זה בדיוק הפרוטקט הזה שנדלק??

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה כן חיברתי את המינוס למצבר אבל לאחר מכן חיברתי לשלדה, לציר של הדלת,

המגבר עצמו עבד היטב לפני שפירקתי אותו ואני חושב שהוא תקין, יש פיוז 25 אמפר להגנה מפני שריפת המערכת, יכול להיות שהבעיה הייתה בגלל שהמינוס לא חובר טוב?

ואם אני מחבר את המגבר רק לRCA של ה רמקולים האחוריים זה יבטל את היציאות הרגילות של האחוריים? מה זה בדיוק הפרוטקט הזה שנדלק??

הפרוטקט הזה שנדלק אומר שיש לך קצר והוא לא מפעיל את המגבר בשביל לא לשרוף אותו(נדמה לי).

תבדוק שאין לך קצר בחיבורים של הרמקולים(או שזה סאב מחובר שם ...) ...

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...