Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת סופר מיני משומשת להורים [טויוטה יאריס, סיאט איביזה, הונדה ג'אז VW פולו]

vadimport
שימו לב! השרשור הזה בן 4344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש בפורום אשמח לעזרה

ההורים מחפשים לקנות רכב חיסכוני אם ביצועים טובים (כמו מנועיי tsi) ההתלבטות היא בין כמה רכבים והם:

1. טויוטה יאריס 1.3 style שנת השקה 2011

2. פולקסווגן פולו 1.2 tsi שנת השקה 2009

3. סיאט איביזה 1.2 fr-3\5 tsi שנת השקה 2008

4. הונדה ג'אז 1.3ima שנת השקה 2010

אשמח לשמוע חוות דעת על:

1. רמת מחירי אחזוקה שוטפת \ טיפולים

2. מחיר טסט עם ידוע

3. בעיות טכניות נפוצות

4. חוות דעת על המנועים שהם tsi \ היברידי של הונדה \ ורגיל של טויוטה

5. האם כדי לקנות באלבר או באולם תצוגה.

עם יש עד אינפורמציה בנושא שלא ציינתי והיא חשובה אשמח לשמוע

תודה מראש על עזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב מאוד לציין את אופי השימוש ברכב (עירוני/בינעירוני, כמות נוסעים, כמות נסועה, אופי הנהגים וכו'), במה נוהגים היום? מה חשוב ומה פחות חשוב וכדומה.

ואז תוכל לקבל עצה מושכלת ומתאימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב מאוד לציין את אופי השימוש ברכב (עירוני/בינעירוני, כמות נוסעים, כמות נסועה, אופי הנהגים וכו'), במה נוהגים היום? מה חשוב ומה פחות חשוב וכדומה.

ואז תוכל לקבל עצה מושכלת ומתאימה.

בדרך כלל 2 נוסעים . אופי הנסיעה של הנהג הוא אוהב תגובה מהירה של דוושת הגז (נגיעה-תגובה) השימוש לרוב נסיעה בית- עבודה ראשל"צ -גבעת שמואל הנהג בן 56+ סוף שבוע נסיעה לטיול קרוב רחוק תלוי לרוב קרוב רכב אחרון היה מאזדה 3

* ירדנו מהגרמניות למה הביטוחים בשמיים ורמת מיגון יקרה (איתוראן) ושמעתי כי יש בעיות אם הגיר אוט' 7 הילוכים כפול מצמד ו משאבות מים וטיפולים יקרים

* מדובר ברכבים חדשים מהנילון ולא משומש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אז היברידית, בסביבה עירונית הרכב מרגיש זריז מאוד (למנוע ההיברידי יש הרבה מומנט בטורים נמוכים) והגיר CVT עובד חלק מאוד.

מרווח פנימי מעולה, 5 מבוגרים גדולים יכולים לסוע בכיף ברכב הזה. בהיברידית הבגאז' קצת נפגע, אך עדיין הוא לא רע לקטגוריה.

בכל הקשור למתלים (נוחות, התנהגות) היא לא מאוד מוצלחת. המתלים רכים בגדול והנסיעה לא חובטת לרוב אבל משהו שם קצת דפוק.

צריכת דלק, הג'אז הייבריד לדעתי קצת מאכזבת בצריכת הדלק, היא כבדה יחסית. בנהיגה שפויה צפו לסביבות ה18-19 מחוץ לעיר (כמובן שעם קצת תשומת לב תוכלו לעבור את ה1:20), ובתוך העיר אפשר להגיע גם ל15-16 ק"מ לליטר, תלוי בשימוש נכון במצב חסכון, מזגן וכו'.

מבחינת שגרת טיפולים אין שום דבר מיוחד, המע' ההיברית היא ללא תחזוקה, כל עוד הכל מתפקד, אני עוד לא שמעתי על תקלות במע' ההיברידית בג'אז/אינסייט.

הבעיה הגדולה ביותר שלה הוא התמחור. לשלם היום 117 א' ש"ח על סופר מיני זה טירוף.

אני לא מכיר את היאריס, אבל היא צריכה להיות ממש ממש גרוע יותר כדי שהג'אז תצדיק את המחיר שלה.

קח בחשבון ליאריס שעם מנוע קטן וגיר רציף הרכב לא ירגיש מאוד עוצמתי....

אם כוח וזריזות מאוד חשובים וכל הTSI לא בא בחשבון הייתי מחפש בכיוון של סופר מיני עם מנוע גדול יותר. I20 עם מנוע 1.6 למשל.

שווה גם לקבל הצעת מחיר על C3 1.6......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב אמורה להגיע יאריס היברידית שאמנם קטנה יותר מהג'אז אבל צפויה להיות גם זולה יותר, אני מניח שבאיזור ה-100 אלף שקלים, אולי מעט פחות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אז היברידית, בסביבה עירונית הרכב מרגיש זריז מאוד (למנוע ההיברידי יש הרבה מומנט בטורים נמוכים) והגיר CVT עובד חלק מאוד.

מרווח פנימי מעולה, 5 מבוגרים גדולים יכולים לסוע בכיף ברכב הזה. בהיברידית הבגאז' קצת נפגע, אך עדיין הוא לא רע לקטגוריה.

בכל הקשור למתלים (נוחות, התנהגות) היא לא מאוד מוצלחת. המתלים רכים בגדול והנסיעה לא חובטת לרוב אבל משהו שם קצת דפוק.

צריכת דלק, הג'אז הייבריד לדעתי קצת מאכזבת בצריכת הדלק, היא כבדה יחסית. בנהיגה שפויה צפו לסביבות ה18-19 מחוץ לעיר (כמובן שעם קצת תשומת לב תוכלו לעבור את ה1:20), ובתוך העיר אפשר להגיע גם ל15-16 ק"מ לליטר, תלוי בשימוש נכון במצב חסכון, מזגן וכו'.

מבחינת שגרת טיפולים אין שום דבר מיוחד, המע' ההיברית היא ללא תחזוקה, כל עוד הכל מתפקד, אני עוד לא שמעתי על תקלות במע' ההיברידית בג'אז/אינסייט.

הבעיה הגדולה ביותר שלה הוא התמחור. לשלם היום 117 א' ש"ח על סופר מיני זה טירוף.

אני לא מכיר את היאריס, אבל היא צריכה להיות ממש ממש גרוע יותר כדי שהג'אז תצדיק את המחיר שלה.

קח בחשבון ליאריס שעם מנוע קטן וגיר רציף הרכב לא ירגיש מאוד עוצמתי....

אם כוח וזריזות מאוד חשובים וכל הTSI לא בא בחשבון הייתי מחפש בכיוון של סופר מיני עם מנוע גדול יותר. I20 עם מנוע 1.6 למשל.

שווה גם לקבל הצעת מחיר על C3 1.6......

תודה על כל העזרה והאינפורמציה הפרטנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...